Арсенія значення імені

Звідки взялося і що означає ім’я Арсенія

Воно є жіночим аналогом імені Арсеній. Має давньогрецьке походження і спочатку звучало як Арсениос. Ім’я сходить до слова «арсен», що в перекладі на сучасну українську означає «дорослий» або «хоробрий». У українських сім’ях дочок так називають вкрай рідко.

Астрологічна довідка для імені Арсенія

  • Носительці імені протегує сузір’я Рака;
  • життя Арсенія проходить під заступництвом Місяця;
  • улюблені камені – селеніт, марказит, берил, білий корал;
  • улюблений колір – білий, срібний, русявий;
  • Сеня відчуває зв’язок з лілією, лататтям, капустою, васильком, динею, огірком, лепехою, братиками;
  • тотем – сова, гусак, качка, краб, жаба, лань;
  • найкращий день тижня – понеділок.

Характер власниці імені Арсенія

Як правило, ця дівчинка рідко засмучує своїх батька і матір. Сеня намагається всіляко їх радувати. У школі вона вчиться на «відмінно», завжди уникає конфронтації і взагалі є загальною улюбленицею. Не буває таких моментів, щоб батьки відчували почуття сорому з-за вчинків своєї улюбленої дочки. Дівчинка обожнює ігри з ровесниками, нікого не ображає і знаходить підхід до серця будь-якої людини. Інші діти відповідають їй взаємністю і завжди кличуть у компанію. Коло спілкування дитини цього досить широкий, однак тих, кого б вона могла назвати справжнім другом, мало. Вона не з тих, хто може довіритися аби кому.

Таємниця імені приховує дівчину, яку дуже легко образити. Особливо гостро проявляється в перехідному віці. У цей період Сенія дуже болісно сприймає будь-яке критичне зауваження в свою адресу. Через деякий час дівчинка стає інтровертом, нарощуючи таким чином «броню», через яку не зможуть пробитися злі жартівники. Підколювати її стає все важче, так як юна особа навчається тримати свої емоції під контролем. Це призводить до того, що, навіть знаючи її кілька років, дівчина все одно зможе вас здивувати.

Якщо носій імені народилася в сонячний літній день, то буде не з тих, хто розповідає про своє життя кому попало. Швидше за все, вона взагалі буде легко обходитися необхідним мінімумом соціальних контактів. Однак, якщо запитати її думку, вона обов’язково поділиться, хоча і не стане пояснювати всі подробиці. Зимова жінка, навпаки, ініціативна дама, яка вміє ставити перед собою цілі і досягати їх. Однак вона досить вперта, з-за чого регулярно вступає в конфлікти з оточуючими людьми. Якщо дівчина народилася під шурхіт осіннього листя, то її основною рисою стане прагнення до порядку і працьовитість. «Весняна» красуня стане мстивої, і у всьому буде переслідувати особисту вигоду.

Чим захоплюється володарка імені Арсенія

Більше всього на світі Сеня любить подорожувати і читати художню літературу. Вона обожнює бувати в різних країнах і дізнаватися щось для себе нове і цікаве.

Де працює володарка імені Арсенія

Найчастіше ця жінка вміє смачно готувати, що дозволяє їй зробити кар’єру кухаря. Також їй підвладні професії юриста або архітектора.

Самопочуття та імунітет власниці імені Арсенія

Здоров’я залежить тільки від того, який спосіб життя вона веде. Якщо Сеня не буде зображати з себе тяглового коня, захоплюватися міцними напоями, то навряд чи її до старості потурбують серйозні патології.

Інтимне життя власниці імені Арсенія

Жінка, що носить це ім’я, воліє демонструвати свою любов вчинками, а не в ліжку. Часто виходить заміж цнотливою.

Сімейні відносини власниці імені Арсенія

Ніколи не вискочить за першого зустрічного, тому сім’я виходить щасливою, тим паче, що Сєня – чудова господиня.

Володарка імені Арсенія легко вибудовує відносини з чоловіками на ім’я Олександр, Данило, Омелян, Марат, Мстислав, Прохор, Сава, Тимофій, Едуард.

Що означають букви в імені Арсенія

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. В чоловіки Сеня часто бере сильного, не схильного до зрад чоловіка.

Буква «С» зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для неї важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто дівчина розчаровується в особистому житті.

Буква «Е» зустрічається в іменах людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів жінка часто виступає як парламентер, завдяки своїй чарівності.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а безхребетною Арсенію точно не назвеш. Якщо їй щось довіряють, то вона точно доведе це до переможного кінця. Однак вона не переносить нудну роботу.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй дівчина добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантична. Вона завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. В її компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому жінка завжди чесна і відкрита. Природжений романтик, довго вибирає чоловіка.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Аренії швидко домагатися успіху. Вона природжений лідер, але їй важливо схвалення оточуючих. Іноді вона може бути непередбачувана і надто імпульсивно. З хлопцями – пристрасна коханка і романтик.

Нумерологічна довідка для імені Арсенія

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Вона постійно розвивається, при цьому відкрита для критики. Дівчину можна назвати різнобічно розвиненою. Цілей вона досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим вона займається. Однак жінка страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати своїм почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливою. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до неї легко втертися в довіру і обдурити.

Володарка цього імені святкує іменини 23.01.

Езотерика
Додати коментар