Аля: значення імені Аля. Доля і характеристика імені

Виникнення імені Аля: католицьке ім’я, а також мусульманське і православне.

Аля вважається інтернаціональним ім’ям і в перекладі ім’я з арабської в’язі позначає «піднесена», «благородна». Саме це ім’я стало поширеною похідною та зменшувально-ласкавою формою мусульманських імен Алсу, Алія, Альфія, Альмина і Аліма. Часто Аля є чоловічим мусульманським ім’ям від Алім. Адже всі зазначені прізвиська — освіта від Алі.

В Європі Аля спочатку вважалося ім’ям, яке використовували в зменшеному вигляді до купі інших імен (будь-яке ім’я, що починається на «ал» — повна форма до Но). І це визначення відносилося як до жіночих, так і чоловічих прізвиськ. В якості прикладу кілька таких імен: Алеста, Апполон, Алевтина, Сальвія, Олександра, Алана, Олексій, Альяна, Олександр, Калліста, Аеліта, Альбіна, Ювеналій, Альберт, Олег, Алла, Аскольд, Аліса, Галина, Альфа, Альфред, Олімпіада та інші.

У російських людей ім’я Аля часто є коротким зверненням до осіб, яких звуть Аліною і Оленою. Це ім’я в даному випадку означає «красуня», «яскрава».

У наше століття ім’я Аля — повністю ім’я незалежне, вживається самостійно. Але його все також продовжують використовувати як скорочення інших. До речі, іменини Алі припадають на ті дні, які збігаються з повноцінним ім’ям.

Особа по імені Аля

У жінок, що носять ім’я Аля, безліч позитивних рис, вони дуже миловидним і добрі. «Дзвінке» ім’я обдаровує свою володарку музичним або художнім талантом, який батьки помічають ще в ранньому дитинстві і беруться розвинути його у дочки Алі. Помічено, що практично кожна Аля і зовнішністю, і внутрішніми якостями більше скидається не на матір, а на батька.

Деякі риси характеру жінок, названих Алей, безпосередньо залежні від повного імені. Приміром, якщо Аля є скороченою формою від імені Алевтина, то вона має прямотою і серйозністю. А ось Альо від Алінки — однозначно не дістає впевненості в собі.

Дорослішаючи, власниці імені Аля стають категоричними в думках і різкими в судженнях. Будучи дуже активною дівчиною, кожна Аля прагне реалізувати свої помисли, і у неї непогано виходить, так як досить складно її збентежити або застати зненацька. Ще це ім’я наділяє умінням відмінно орієнтуватися в життєвих перипетіях і непогано підлаштовуватися під будь-які обставини.

Що не терпить будь-яеп Аля, так це «довгограючі» проекти, тому що прагне якомога швидше перейти на більш цікаве заняття. Особовий склад не дозволяє жінкам з цим ім’ям бути істинно діловими людьми. Хоча майже кожна Аля може похвалитися тим, що блискуче вміє вирішувати складні завдання, що вимагають правильного і негайного реагування. Для носіїв імені Аля гроші не відіграють суттєвої ролі, а тому вони легко заробляють їх і просто з ними розлучаються. І ще — це ім’я прирікає своїх господинь на прийняття не завжди вірних рішень із-за сильної імпульсивності натури.

Жінки по імені Аля практично завжди стають душею будь-якої компанії. Вони завжди оточені друзями, які люблять і поважають їх, як би непомітно налаштовуючи на таке ставлення до власницям імені інших людей. Альо властиво щедро ділитися з оточуючими своїми емоціями і знаннями — це ще один нюанс, яким наділяє ім’я Аля своїх власниць.

Іменини Алі: ім’я не має іменин саме в такій формі.

Езотерика
Додати коментар