Знак зодіаку: Скорпіон

Скорпіон (Scorpio): характер, вибір професії, любов, відомі Скорпіони

Жовтень 24-Листопад 22

 • Планета покровитель: Плутон
 • Елемент: вода
 • Талісман: Жук, Скорпіон
 • Колір: червоний
 • Знак китайського гороскопу: Свиня
 • День удачі: вівторок
 • Складний день: понеділок
 • Щасливе число: дев’ять( 9)

Знак зодіаку Скорпіон: камені, талісмани і кольори

 • Денний управитель-Плутон, Нічний-Марс, в екзальтації — Уран, в падінні — Місяць, у вигнанні — Венера.
 • Девіз:» я жадаю«,»я алчу«,»я творю”.
 • Короткий опис Скорпіона: жіночий, пристрасний, плідний, Нічний, потайний, звивистий, марсіанський, негативний, фіксований знак води. Енергії та впливу Скорпіона керують у світі смертністю, спадщиною, дарами, приданим, радикальними реформами шляхом насильства; пристрасною енергією, яка несподівано проривається назовні, раптовою атакою, агресивною стороною мілітаризму. Йому підпорядковані наука, медитація, глибокі дослідження і важкі дослідження, медицина, зокрема Хірургія.
 • Особистість-мовчазна, діяльна, пристрасна, керівна, бунтівна, винахідлива.
 • Темперамент приховано емоційний, двоїстий, вогненно-Водний.
 • Душа і розум з переважати енергії Марса (активність) і Плутона (влада, трансформація).
 • Дух і розум з переважанням енергії урану (Реформація, анархія, свобода).
 • Основа світогляду-динамізм (воля до дії).
 • В езотеричному християнстві знак Скорпіона відповідає апостолу Фомі.
 • Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Скорпіоном — – сепарація.
 • Кольори: бордо, темно-фіолетовий, чорний.
 • Метали: залізо, сталь, титан, металокераміка.
 • Рослини: сімейство аралієвих, кава, Чорнобиль, коріандр, часник, терен.
 • Талісман: жук, Скорпіон.
 • Щасливі числа: 9 і всі числа, що діляться на 9.
 • Вдалий день: вівторок. Невдалі дні: понеділок і п’ятниця.
 • Поширені захворювання: пошкодження і захворювання генітальних органів, сечового міхура, нирок, горла.
 • Камені Скорпіона: топаз, аметист, кровавик. Камені зодіакального знака, протилежного Скорпіону (камені Тельця), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: агат, карнеол, білий корал, всі білі прозорі камені.
 • Найщасливішим талісманом для Скорпіона в лютому і березні буде аметист, а в листопаді і грудні — топаз.

Скорпіон: опис знака зодіаку, повна характеристика

Особистість Скорпіона-це мінливе поєднання антагоністичних сил. Дух і плоть постійно борються між собою, і тому Скорпіон іноді здається «дияволом», а іноді, «святим».

Оскільки енергія Кундаліні в значній мірі пов’язана зі статевими функціями і є резервом, недоторканним запасом, який реалізується в разі крайньої необхідності або на межі між життям і смертю, то люди цього знака зодіаку Скорпіон можуть її використовувати або для досягнення єдності з космосом, або для здійснення власних егоцентричних цілей і створення негативної карми.

Опис знака зодіаку Скорпіон говорить про те, що гармонійний вплив енергії Скорпіона дозволяє еволюціонувати, змінювати як власну долю, так і долі народів і націй. Це досягається завдяки використанню нових наукових, культурних, релігійних, філософських, соціально-політичних досягнень і правильному співробітництву з природою і космічними силами.

Сильні сторони – переконаність, натхненність, привабливість, дисциплінованість

Слабкі сторони – безжалісність, фанатичність, мстивість, підозрілість, ненадійність

Характеристика знака зодіаку говорить про те, що люди з сильним Скорпіоном в гороскопі часто наділені комплексом супермена, що дозволяє їм працювати в екстремальних умовах. Як правило, вони володіють інтуїцією, глибоко відчувають природу, здатні приводити в життя оригінальні проекти. У гороскопах особистості астрологи пов’язують ці якості з впливом на знак зодіаку Скорпіон планет Марс і Плутон, яке проявляється в сильній волі, рішучості, умінні орієнтуватися в найскладніших ситуаціях, щедрості, широті натури і готовності захистити слабкого, гострому проникливому розумі, високому творчому і сексуальному потенціалі.

Опис чоловіки і жінки Скорпіона вказує, що дисгармонійна енергія знака породжує грубість, невігластво, нерозбірливість в засобах і контактах, конфліктні ситуації з опорою на грубу силу. Ця енергія витрачається на організацію кланів, мафій, тоталітарних режимів з подальшою духовною деградацією і фатальними наслідками для суспільства. Опис гороскопу знака зодіаку Скорпіон попереджає, що негативний вплив енергій Скорпіона може призводити до хвороб, які є покаранням за гріхи і часто пов’язані як з індивідуальною кармою.

Опис знака зодіаку говорить про те, що Скорпіони мають надприродною здатністю аналізувати практично все, добиратися до сутності будь-якого явища.

В молодості Скорпіони роблять багато помилок через те, що їх надмірна агресивність не дозволяє їм задуматися і заглянути всередину себе. Судячи з повної характеристики знака зодіаку, як правило, Скорпіони рідко домагаються великого успіху в житті (матеріального або духовного) до 29 років, що збігається з першим циклом Сатурна. Тільки набагато пізніше вони починають отримувати від життя те, що не отримали в юності.

При дисонансах-це тип гордеца-холерика, який заперечує все, що не можна пояснити раціонально. Часто це деструктивний тип людини, зарозумілого і ревнивого, якого слід побоюватися, оскільки він здатний йти на поводу у своїх самих низинних інстинктів.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Скорпіон

Гроші, кар’єра і кращі професії для Скорпіона

Переймаючись питанням які професії підходять Скорпіону, слід враховувати, що для них характерно прагнення до пізнання себе, інших, управління ситуацією з мінімальним фізичним і енергетичним впливом, виклик природі і спроби змінити зумовлений порядок подій. Тому серед професій для знака Скорпіон переважає роботи в галузі медицини, фізики, астрономії та астрології, в наукових і екстрасенсорних дослідженнях людської природи. Найчастіше в роботі успіху домагаються Скорпіони з аномально високим потенціалом енергії цього знака, а також планет, близьких по духу до природи Скорпіона.

Так як знак зодіаку Скорпіон — перший з чотирьох постійних знаків, кожну роботу він виконує з неймовірним завзятістю, поки остаточно не зрозуміє і не освоїть її. Розглядаючи професії для знака зодіаку Скорпіон пам’ятайте, що боротьба до кінця, не дивлячись на наслідки, — одна з найважливіших рис Скорпіона.

Люди знака зодіаку Скорпіон володіють потужним сексуальним потенціалом, пристрасністю в любові, високою працездатністю, і ці якості часто реалізуються в інтелектуальному, науковому і художньому творчості.

Переймаючись питанням яку професію вибрати для Скорпіона пам’ятайте, що люди цього знака дуже старанні і володіють вродженою тягою до наукових досліджень, виявляють непідробний інтерес до такого роду діяльності. Робота для Скорпіона жінки або чоловіки підходить досить різна, особливо вони добре себе показує в професіях, пов’язаних з природою, адже у них неабиякі здібності до наукових досліджень, особливо в області біології, природознавства.

Якщо їм не заважають інші планетні аспекти в гороскопі, вони можуть стати фахівцями в медицині і особливо в хірургії. Аналізуючи кращі професії для Скорпіона, можна також сказати, що у них яскраво проявляються здібності до військових наук. Знак Скорпіона часто зустрічається в професійних гороскопах людей мистецтва, наприклад, скульпторів. Іноді він пов’язаний з діяльністю в поліції.

Скорпіон в любовних і соціальних відносинах

Це, мабуть, самий енергійний і загадковий знак зодіаку. Людина з вираженою енергією Скорпіона в гороскопі в любові справляє сильне враження — це фатальний чоловік для жінок або фатальна жінка для чоловіків. Часто магнетизму чоловіка Скорпіона в любові неможливо протистояти, тому що він без жалю використовує таємну і потужну енергію сексу, енергію життя і смерті — загадкову енергію Кундаліні в йозі.

Скорпіони дуже вибіркові до Партнерів, вони вибирають тільки тих, хто їх по-справжньому гідний, потім планомірно йдуть до мети. Якщо Скорпіон ловить ваш погляд, ви можете бути впевнені, що це навмисне — вони зацікавлені, і вони хочуть, щоб ви знали це.

На відміну від Марса Овена, якого можна уявити як молодого недосвідченого солдата, що вступає в бій з романтичними ідеалами юності, Марс Скорпіона — старий, мудрий генерал, який вступає в бій не в силу бажання, а в силу необхідності.

Знак зодіаку Скорпіон в спілкуванні вважає своє життя боротьбою зі своїм внутрішнім я і зовнішнім світом, так як дуже часто залишається незрозумілим. Це відбувається тому, що знаки скорпіони в любові і відносинах не вміють виразити себе. Вони мовчазні і потайливі, хочуть досягти своїх цілей самостійно, не присвячуючи інших в свої справи, так як вважають, що їх ніхто не зможе зрозуміти.

Дуже часто в любові чоловік Скорпіон постає як людина з сильною волею, настільки сильною, що вона переходить в агресивність і створює багато перешкод до набуття щастя. Жінки і чоловіки знака зодіаку Скорпіон борються за успіх в любові з набагато більшою енергією, ніж всі інші знаки разом узяті. Однак, хоча багато скорпіони і хочуть досягти успіху в любові, тільки небагатьом це вдається, так як перш за все їм потрібно перемогти в боротьбі з самим собою. Тільки тоді вони досягнуть того, чого хочуть.

Якщо ви хочете знати секрети спілкування з чоловіком або жінкою Скорпіоном — пам’ятайте, що у них гострий, критичний, їдкий і уїдливий розум. Соціальна поведінка чоловіка і жінки Скорпіона в любові дуже залежить від випробовуваних симпатій або антипатій; їх реакція пов’язана безпосередньо з їх позитивними або негативними відчуттями.

За їх зовні холодним і флегматичним поведінкою ховається тверда, сильна воля. Жінки в Скорпіоні чоловікові поважають гордість, жорсткість, дипломатичність і спритність. У любові для чоловіка Скорпіона характерні пристрасні почуття і тверді переконання, тому його дуже важко переконати. У цього знака зодіаку бойовий, навіть агресивний, дух, яким рухає бажання перемогти, подолати перешкоди, причому, іноді це робить будь-яким доступним шляхом.

Символ знака зодіаку Скорпіон: що означає зображення скорпіона

Символіка знака Скорпіона ♏ – подвійний знак Овна. Це трансформація енергії в світі фізичному і енергетичному, що дозволяє сконцентрувати її у вигляді жала або стріли для прояву в світі духовному, світі архетипів і загальнолюдських знань.

Опис вказує, що для знака зодіаку Скорпіон великий інтерес представляють загадкові і таємничі явища у фізичному світі, закони природи, таємниці народження і смерті, сексуальні відносини, психоаналіз.

Стріла в символі Скорпіона – це жало бджоли і зуб змії, голка медика або голкотерапевта, таємна зброя або ліки, яке змінює стан організму, свідомість і сприйняття. Характеристика знака зодіаку вказує, що сила духовного Скорпіона спрямована на руйнування ілюзій, старих оболонок тіла, енергії і свідомості, що заважають новому життю і баченню реальності.

Знак зодіаку Скорпіон – це знак високого внутрішнього потенціалу і напруги перед переходом кількості в якість, перед бар’єром позамежного і непізнаного, загадкового і таємничого, перед зустріччю зі смертю і входом в Нове життя. Тому багато Скорпіони цілком виправдано могли б взяти девіз» memento mori”, але не для сумного очікування, а для діяльності, що дозволяє жити з максимальною наповненістю.

Характеристика знака зодіаку вказує, що період з 24 жовтня по 22 листопада, коли Сонце проходить знак Скорпіона, в природі спостерігаються руйнівні і саморуйнівні процеси, що призводять до переродження. У людини вплив цього знака проявляється у зростаючій тенденції до інтроверсії. Це тип реформатора, вченого, вишукувача.

Знаменитості – Скорпіони

1-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: С.Орджонікідзе, В. Боровський, Д. Устинов, Ж. Дантон, Т. Рузвельт, Чан Кай ши, Ю. Геббельс, Ф. Міттеран.
 • Вчені: І.Мічурін, В. Альохін, X. Колумб, Е. Роттердамський, А. ван Левенгук, Е. Галуа, Е. Галлей.
 • Діячі мистецтва: В. Верещагін, А.Білий, М. Яншин, Папанов, Парацельс, Н. Паганіні, І. Штраус, Ж. Бізе, Д. Скарлатті, Я. Вермейер, Б. Челліні, П. Пікассо, Л. Вісконті.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: А.Меньшиков, Л. Троцький, Д. Язов.
 • Громадські та релігійні діячі: Д. Андрєєв.
 • Вчені: М. Янгель, М. Калашников, А. Туполєв, Д. Кук, М. Складовская-Кюрі.
 • Діячі мистецтва: І.Тургенєв, О. Бове, Ф. Достоєвський, Комісаржевська, В. Хлєбніков, С. Реріх, Ф. Шиллер, А. Хічкок, Р. Клер.

3-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: А.Колчак, М. Калінін, М. Суслов, Е. Роммель, Б. Монтгомері, Д. Маккарті, Р. Кеннеді, І. Ганді.
 • Громадські та релігійні діячі: Д. Неру, М. Лютер.
 • Вчені: М. Ломоносов, Л. Даггер, Р. Капабланка.
 • Діячі мистецтва: А.Бородін, 3. Гіппіус, І.Пир’єв, М. Плісецька, Д. Гварнері, О. Роден, Р. Стівенсон, К. Моне.
Езотерика
Додати коментар