Гороскоп сумісності: Скорпіон з іншими знаками зодіаку

Сумісність Скорпіона зі всіми знаками.

СКОРПІОН – ОВЕН

Овен і Скорпіон дуже схожі за своїми натурами. Вони легко знаходять спільну мову на грунті сексуального потягу. Однак рано чи пізно поведінка Овна починає зачіпати емоційного Скорпіона. Починається період установки обмежень один для одного, запускається боротьба темпераментів. Це не непереборна перешкода, але у відносинах буде напруга.

СКОРПІОН – ТЕЛЕЦЬ

Вони-хороші коханці, але погані подружжя. Ніхто не бажає поступатися іншому. Побутові питання перетворять будинок на поле бою. Боротьба за владу почне зводити обох з розуму. Ясна річ, що проста інтимний зв’язок не варто таких мук. Постукавши в закриті двері, вони приймуть рішення розійтися.

СКОРПІОН – БЛИЗНЮКИ

Скорпіон любить секс дуже і дуже сильно. Близнюки завжди обома руками за інтимний зв’язок з темпераментним партнером. У ліжку вони знаходять спільну мову, їм добре разом. Скорпіон любить домінувати, але Близнюки до цього ставляться легко, з гумором. І тут важливо, як реагує сам Скорпіон. У когось буде зачеплено самолюбство, а інші не будуть заперечувати. Ідеальних відносин зірки не обіцяють, але все можливо.

СКОРПІОН – РАК

Поступливий Рак-прекрасна пара для Скорпіона. Їм не доводиться боротися за владу. Хто головний і так завжди зрозуміло. Чуттєвість Рака відмінно доповнює пристрасність Скорпіона. Це ті самі, горезвісні протилежності, які відмінно сходяться і розуміють один одного з півслова. Шлюб вдалий.

СКОРПІОН – ЛЕВ

Це буде битва титанів! У кожного своя зброя: Скорпіон холодний, підступний, розважливий. Лев сильний, нещадний і кровожерливий. Звучить поетично, але в цьому мало чогось, що нагадувало б відносини закоханої пари. Дійсно, тут більше конкуренції, ніж романтики. Несприятливий союз.

СКОРПІОН – ДІВА

Скорпіону добре з таким прагматичним людиною, поведінку якого легко проаналізувати і передбачити. На побутовому рівні у них немає розбіжностей. Але з часом Скорпіон починає тиснути на Діву в інтимній сфері, а та пускається в неприборкану критику. Зрештою, вони втомлюються один від одного.

СКОРПІОН – ТЕРЕЗИ

Ваги потребують більш “легкому” партнері, ніж Скорпіон. Він занадто вимогливий і ревнивий. Терези і не проти піти назустріч, але аж надто важко даються їм ці відносини. Сам Скорпіон потребує більш “твердої” другій половинці, яка могла б “тримати удар”. Знайти баланс в цьому реально, але життя буде сповнене емоцій.

СКОРПІОН – СКОРПІОН

Якби відносини обмежувалися постіллю, їх шлюб був би кращим. Але ось вони виходять зі спальні, і починаються розбіжності. Кожен намагається бути головним, а ще страшніше – він знає, як потрібно жити правильно, чому партнер противиться. Це постійне протистояння. Скоро загострення пристрастей буде таким, що вже буде не до інтиму. Загалом, зв’язок закінчиться катастрофою.

СКОРПІОН – СТРІЛЕЦЬ

Стрільцеві цікавий Скорпіон. Але інтерес адже можна задовольнити, чи не так? Дуже швидко все вичерпується, а що далі? А далі Стрільця чекають нові пригоди. Йому не хочеться втрачати час там, де немає нічого нового. Та й у Скорпіона дуже швидко накопичуються претензії до Стрільця. Їм добре разом, але недовго.

СКОРПІОН – КОЗЕРІГ

Все буйство емоцій Скорпіона ніяк не збиває з пантелику Козерога. Він спокійно споглядає всі ці емоційні уявлення, не піддається провокаціям, високо тримає голову. Така витримка до душі Скорпіону. А сам Козеріг в Скорпіоні бачить “свого” людини, на якого можна покластися. Відмінна пара.

СКОРПІОН – ВОДОЛІЙ

Скорпіон не може зрозуміти Водолія. Йому здається, ніби ця людина поводиться так непослідовно, немов звалився з Місяця. Більш того-Водолій і не збирається рахуватися з цінностями і поглядами Скорпіонами. Йому просто все одно. Секс-гаразд, а ось інше – ні, звільніть.

СКОРПІОН – РИБИ

Скорпіон знайде в Рибах все, що він хотів би бачити в своєму романтичному партнері. Гострі кути вони з часом відшліфують, так що настане гармонія. Риби ж за надійним плечем Скорпіона знайдуть собі купу можливостей для саморозвитку і самовираження.

Езотерика
Додати коментар