Гороскоп сумісності: Лев з іншими знаками зодіаку

Сумісність Лева з усіма знаками Зодіаку.

ЛЕВ – ОВЕН

Обидва можуть побудувати міцний союз, відштовхуючись лише від одного тільки сексуального потягу. Вони люблять все неординарне і один для іншого є якраз такою екзотикою. Єдина суттєва складність у їхніх стосунках-це боротьба за владу. Хто головніший-король чи ЦАР? Тут відповіді бути не може. Приблизно такого ж рівня складності піднесе їм сімейна ієрархія. Але це питання вирішити можна. Шлюб обіцяє бути благополучним.

ЛЕВ – ТЕЛЕЦЬ

Небажаний шлюб. Все може початися симпатією, а закінчиться почуттям сильного відторгнення. У них дуже багато розбіжностей. Лев поводиться, на думку Тельця, занадто зухвало. Телець дратує Лева тим, що у нього все життя за розкладом. Ця та ситуація, коли компроміс знайти неможливо. Такі пари утворюються на грунті сексуально потягу, а потім розходяться.

ЛЕВ – БЛИЗНЮКИ

Близнюки знають підхід до лева, і це багато в чому вже визначає долю такого союзу, як позитивну. Зрозуміло, Лев не в захваті т вітряності близнюків, але ж і вони можуть попрацювати над своєю вірністю. У підсумку виходить сильна симпатія, яка переростає в міцні відносини.

ЛЕВ – РАК

Рак хотів би отримати від лева набагато більше, ніж той бажає дати. Льву до вподоби сексуальна інтрижка, нетривалий роман без зобов’язань. Рак шукає стабільності, надійності, взаємності. У підсумку виходить, що на хороших дистанціях це цілком непоганий зв’язок, але без великих перспектив.

ЛЕВ – ЛЕВ

Дуже хороший союз. Здається, що двом царям не всидіти на одному троні. Але ж перед нами не царі-а цар і цариця. Вони залишають прекрасну пару, де кожен із задоволенням захоплюється партнером. У них прекрасне почуття смаку, завищені вимоги один одному і бажання цим вимогам відповідати.

ЛЕВ – ДІВА

Лев не особливо радий бути в союзі з Дівою. Йому з нею нема про що спілкуватися, та й в ліжку вона для його палкої вдачі виглядає як льодик. А Діва, в свою чергу, людина практична, яка живе за планом і розкладом. Їй зовсім не радісно від того, що в житті з’явився якийсь цар, який вказує їй, коли і що робити. У підсумку виходить конфлікт на конфлікті.

ЛЕВ – ТЕРЕЗИ

Лев любить домінувати і пригнічувати. Ваги нічого особливо проти не мають. Вони вміють підлаштовуватися, а в своєму партнері бачать тільки кращі сторони. Власне, така людина як Лев – для Терезів відмінний приклад для наслідування. У цьому союзі ваги прагнуть розвиватися, щоб бути рівніше своєму партнерові. Але найголовніше – не забувати віддавати Льву належне. Ну а Льву належить бути м’якше з вагами.

ЛЕВ – СКОРПІОН

Два хижаки зійшлися на загальній території. Здається, вони розмовляють однією мовою. І справді у них багато спільного. Однак Скорпіон занадто уїдливий для Лева і теж мітить в лідери, а Лев таку конкуренцію не виносить. У них вийде непоганий зв’язок, але ось шлюб не особливо перспективний.

ЛЕВ – СТРІЛЕЦЬ

Відмінний шлюб, щасливі відносини. Багато що в їхньому Союзі побудовано на пристрасті, але не вичерпується тільки нею однією. Обидва знаки гаряче прив’язані один одному, веселі, інтелектуальні. Вони прагнуть до досконалості і знаходять його один в одному. Тут панують любов, натхнення і щастя.

ЛЕВ – КОЗЕРІГ

Козеріг-приземлений знак, а Лева весь час тягне до всього незвичайного, помпезного, яскравого. Ці знаки-протилежності, яким нелегко ужитися поруч один з одним. Все було б ще нічого, якби Козеріг міг поступитися владолюбному Леву. Але не тут-то було. Це два сильних лідера, які будуть боротися за владу до останнього, так що шлюб небажаний.

ЛЕВ – ВОДОЛІЙ

Лев любить таких екстравагантних особистостей, як Водолій. Вони знаходять багато спільного в ліжку. Але все ж Водолій для Лева занадто любить рефлексію. Лев вважає за краще приділяти більше уваги думкам про реальне життя і про те, що нас оточує. Згодом вони почнуть один одного сильно дратувати. Тривалі відносини під питанням.

ЛЕВ – РИБИ

Леву з рибами навряд чи вдасться скласти міцний і щасливий союз. Риби постійно десь там, не тут. Вони занурюються в себе і навіть під час сексу залишаються для Лева чимось чужим, відстороненим. Якщо спершу є сильна симпатія і потяг, з часом це проходить. Рибам просто набридає перебувати під постійним тиском з боку Лева, та й він не в захваті від них.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар