Знак зодіаку: Діва

Діва (Virgo): характер, вибір професії, любов, відомі Діви

Серпень 24-Вересень 23

 • Планета покровитель: Меркурій
 • Елемент: земля
 • Талісман: коник
 • Колір: Білий
 • Знак китайського гороскопу: півень
 • День удачі: середа
 • Складний день: п’ятниця
 • Щасливе число: дванадцять (12)

Знак зодіаку Діва: камені, талісмани і кольори

 • Управитель-Меркурій, сильний вплив Сатурна, в падінні — Венера, у вигнанні — Юпітер, Нептун.
 • Девіз:»я аналізую”. «Оцінка».
 • Короткий опис: меркуріанський, негативний, жіночий, стерильний, Нічний, людський, Летючий, подвійний знак Землі. Управляє в світі підлеглими і пролетарями, слугами, працівниками промисловості, особливо хімічної; майстернями, фабриками, лабораторіями, домашніми тваринами, примусовою важкою працею.
 • Особистість-практична, аналізує, Адаптивна, прагне до порядку.
 • Темперамент стриманий, меланхолійний.
 • Душа і розум з переважанням енергії Меркурія (думка, адаптивність). Дух і розум з переважанням енергії урану (Реформація, вільна творчість). Основа світогляду-раціоналізм.
 • В езотеричному християнстві знак Діва відповідає апостолу Філіпу.
 • Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Дівою — – дистиляція.
 • Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.
 • Метал: олово, мідь.
 • Рослини: айстри, мати-й-мачуха, червоні маки.
 • Талісман: коник, астра.
 • Щасливі числа: 3, 5 і всі числа, що діляться на 5, 6, 12 (Всі кратні 12), 20, 27.
 • Вдалий день: середа. Невдалі дні: четвер, п’ятниця.
 • Поширені захворювання: хвороби шлунково-кишкового тракту, схильність до нервових хвороб і психосоматичних розладів, недовірливість.
 • Камені Діви: смарагд, яшма, сапфір, халцедон, гранат. Камені зодіакального знака, протилежного Діві (камені риб), перебуваючи в дисонансі з її натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: олександрит, червоний корал, аквамарин, сапфір.
 • Найщасливішим талісманом для Діви в січні буде гранат, в березні — яшма, в квітні — сапфір, в травні — смарагд, в червні-липні — смарагд і сапфір.

Діва: опис знака зодіаку, повна характеристика

На відміну від близнюків, які також знаходяться під заступництвом Меркурія, знак зодіаку Діва — земний, тому більш практичний і раціональний. Опис вказує, що більшість людей знака Діва надзвичайно незалежні і вважають, що впевненість у своїх силах і самоповагу дають людині щастя і спокій. Характеристика знака зодіаку говорить про те, що їх поведінка визначається інтелектуальними інтересами, «райський куточок» для них існує тільки в області розуму, в його таємницях і досягненнях.

Діви, як правило, є зразками праведності, і вони це відрито. Опис знака вказує, що Дівам властива явна консервативність, вони безпристрасні, вважають за краще думати про ситуації логічно і правильно. Вони рідко можуть поставити себе на місце іншої людини, щоб відчути його переживання і схвильованість.

Люди знака зодіаку Діва володіють сильно розвиненим аналітичним розумом, намагаються звести все до своїх основних потреб і люблять як би «приклеювати ярлик» до всього, що вони бачать. Характеристика дів вказує, що вони володіють гострим зором, слухом і нюхом. Їх відрізняє хороший смак. Це не означає, що чоловіки або жінки Діви вище всього земного, але дивовижні здібності спостерігача дозволяють їм помічати всі людські пороки і недоліки. Характеристика гороскопу говорить про те, що зазвичай Дівам не подобається майже все, що вони бачать.

Сильні сторони – практичність – угодливість, ввічливість, хоробрість

Слабкі сторони – примхливість, консервативність, снобізм, негативність

Критика Діви справедлива, але в той же час глибоко ранить. Людям цього знака слід зрозуміти, що критика, яка неприємна іншим, рідко досягає своєї мети. Гороскоп опис знака зодіаку Діви вказує, що вони скупі на похвали і ніколи не захвалюють. Найважча боротьба для них-це боротьба проти компромісів. Аналізуючи опис характеру дів, можна зробити висновок, що їм не слід надягати окуляри з рожевими стеклами, щоб дивитися на світі меншим цинізмом, так як для них існує небезпека стати мізантропом.

Опис знака зодіаку Діви чоловіки вказує, що до основних недоліків дів слід віднести дріб’язковість і скрупульозність в деталях, які часом призводять до ігнорування головного, суті речей або навіть до втрати цілісного погляду на основну мету діяльності. Розкиданість, сумніви у виборі засобів стають причиною невдачі. Дівам жінкам бракує послідовності в думках. Їх критичність, кар’єризм і егоїзм заважають соціальному, професійному зростанню і емоційного життя.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Діва

Гроші, кар’єра і кращі професії для Діви

Є одне слово яке найкраще характеризує людей знака Діва в професії-утилітарист. Немає завдання, яке було б занадто важким для Дів, для них не існує маленьких і маловажних деталей. Вони досягають успіху в логіці, порядку, послідовності та дисципліні.

Діви в професії досить замкнуті, стримані і в міру обережні. Вони відрізняються скрупульозністю у всіх справах, але, надаючи величезне значення деталям, вони часом розчиняються в них. Винахідливість і любов до точності і ясності обумовлюють постійну потребу в поповненні знань.

Меркуріанський характер знака сприяє розвитку інтелектуальних здібностей і розширенню професійних можливостей дів в роботі. Однак схильність до аналізу може викликати нерішучість, особливо в ситуаціях, де для досягнення мети доводиться вибирати між різними можливостями і шляхами.

Якщо Дівам на роботі вдасться стримати свої аналітичні та критичні нахили, то вони зможуть піднятися до найвищих вершин в житті. Кращі професії для Діви це-організатори, адміністратори, Керуючі та директори великих підприємств.

Найбільша небезпека на їхньому шляху до успіху-це те, що вони можуть втратити просту здатність отримувати задоволення від життя. Крім того, Меркурій наділяє своїх підданих довгим життям, тому більшість дів чоловіків і жінок незалежно від роботи виглядають молодше свого віку. Зморшки від турбот повільно проступають на їх спокійних обличчях.

Аналізуючи кращі професії, можна сказати що Діва досягає успіху в медицині, фармакології, хімії, в області психології, в лабораторних дослідженнях, іноді — в літературі, журналістиці. Цей знак часто зустрічається в натальних картах механіків. Люди, народжені під знаком Діва, в роботі найчастіше — акуратні виконавці, підлеглі, їм невластиво прагнення до лідерства. Якщо натальная карта Діви свідчить про схильність до сільського господарства, то часто зустрічається і прагнення механізувати свою працю. У матеріальному плані їм притаманні здібності до комерції (часто — до дріб’язкової торгівлі).

Діви в любовних і соціальних відносинах

Головна проблема чоловіки Діви в любові-надмірний раціоналізм мислення, що виявляється в занадто консервативної, конкретної, жорсткою, часом жорстокій формі. Це перешкоджає сприйняттю навколишнього світу в його цілісному, ідеальному і божественному вигляді. Чоловік Діва часто не помічає, що його аналітичний і раціональний розум спрямований проти любовного благополуччя, щастя і розвитку, він здатний іноді відлякати оточуючих своєю надмірною практичністю («я служу тобі, тому ти повинна будеш послужити мені!» ) або погано приховуваною мізантропією (особливо у Дів нерозвиненого типу).

Недивлячись на сухий характер дів в любові, вони не безсердечні і люблять знаходиться у вихорі любовного кругообігу. Не дозволяючи емоціям замутити їх чистий розум, Діви вважають за краще домінувати у відносинах. Навіть коли навколо них втрачають свої голови в любові, Діви не втрачають самовладання.

Знак зодіаку Діва жінка у відносинах не соромиться проявляти невдоволення у відкриту, кажучи все прямо в обличчя. Діви в любові привертають точність і досконалість, намагаючись досягти їх, вони слідують по стежці свого логічного життя.

Іноді може здатися, що представники цього знака поводяться надзвичайно холодно і безжально. І через цю холодність буває складно пробитися, хоча часто вона є лише захисною маскою. Діви в любові і відносинах не дуже впевнені в собі, тому рідко повідомляють про свої наміри. Їх віра в себе, у власні сили зростає в міру отримання конкретного результату. У любовних відносинах Діви прагнуть створити свою систему, в якій все враховано і розкладено по поличках. Якщо їх не влаштовують сформовані з ким-небудь з їх оточення відносини, Діви починають докорінну ломку поволі, з дрібниць.

Символ знака зодіаку Діва: що означає зображення Діви

Символ знака зодіаку Діви ♍ – два кроки вперед, крок назад-складається з двох прямих енергетичних спіралей (символ Овна) і однієї інволютивної спіралі (перевернутий символ Овна). Він вказує на прагнення і потенційну можливість еволюції одночасно в трьох планах: фізичному, енергетичному та інформаційному. І якщо перші два рівні можуть долатися відповідно до законів космосу, то інформаційний рівень блокований, в силу чого повна гармонія для того знака важкодоступна.

Знаки зодіаку Діви можуть змінити свій “зоряний хід«, і для цього потрібно відповідно до езотеричним написанням символу власні уявлення присвятити вищому принципу:»Хай буде на все воля Божа, не як хочу я, а як ти хочеш”. І тоді таїнство життя і шлюбу, освячене церквою або державою (що дуже важливо для багатьох дів — як жінок, так і чоловіків), а також служіння вищим ідеалам Добра і справедливості можуть привести до гармонії двоїсту природу Діви.

Сонце проходить цей знак з 24 серпня по 23 вересня, період, коли в рослинному світі завершується цикл розвитку: це час збору врожаю. Точно так же у людини знака Діва проявляються дисциплінованість, методичність, пунктуальність і практичність.

Знаменитості – Діви

1-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Іван IV Грозний, В.Пуришкевич, Л. Корнілов, А. Брусилов, Ц. Калігула.
 • Громадські та релігійні діячі: Мати Тереза.
 • Вчені: Г. Гегель, Е.Резерфорд, Г. Гельмгольц, А. Лавуазьє, М. Монгольф’є.
 • Діячі мистецтва: А.Радищев, А. Грін, І. Левітан, А. Платонов, Е. Леонов, В. Гете, Т. Готьє, Т. Драйзер, М. Метерлінк, К. Дебюссі, X. Борхес, Л. Бернстайн.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Ф.Дзержинський, Річард I Левове Серце.
 • Громадські та релігійні діячі: Т. Кампанелла.
 • Вчені: А.Вишневський, А. Несмеянов, С. Лавочкін, Г. Титов.
 • Діячі мистецтва: Л.Толстой, А. Купрін, А. Толстой, П. Массальський, Р. Гамзатов, О. Довженко, Ф. Шатобріан, Отенрі.

3-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: М. Кутузов, М.Перовська, П. Краснов, Рішельє, В. Кейтель.
 • Громадські та релігійні діячі: К. Ціолковський, Д. Савонарола
 • Вчені: А.Гумбольдт, С. Боткін, С. Ожегов.
 • Діячі мистецтва: О.Кніппер-Чехова, М. Бернес, Ф. Купер, Д. Б. Прістлі, А. Крісті, Г. Гарбо.
Езотерика
Додати коментар