Гороскоп сумісності: Діва з іншими знаками зодіаку

Сумісність Діви з усіма знаками Зодіаку.

ДІВА – ОВЕН

У цій парі мало спільного. На одні й ті ж речі вони вважають за краще дивитися під різними кутами. Овен шукає кого завгодно, але тільки не Діву. Вона, на його думку, занадто некваплива, байдужа і холодна. Діва теж не особливо рада спілкуватися з Овном, занадто в ньому багато руху і мало зосередженості.

ДІВА – ТЕЛЕЦЬ

Діва і Телець легко знаходять спільну мову. Вони люблять прагматично підходити до життя, триматися подалі від всякого галасу, прямо висловлювати зауваження і прислухатися до них, якщо такі висловлені кимось. Так що Діва-це прекрасна друга половинка для Тельця. Їх союз не можна назвати занадто пристрасним, але ніхто з партнерів не бачить в цьому нічого поганого.

ДІВА – БЛИЗНЮКИ

Діву засмучує мінливість Близнюків. Чоловік-Діва може бути зачарований на перших порах, але дізнавшись Близнюків краще, він буде шукати спосіб перервати відносини. Діві зовсім не хочеться всіх тих авантюр і романтичних пригод, які так хвилюють і захоплюють Близнюків. Тому цій парі буде дуже добре залишитися в рамках невеликої інтимної пригоди, але ніяк не варто переходити до більш серйозних і тривалих відносин.

ДІВА – РАК

Діва і Рак добре підходять один одному. Якщо вони зустрінуться, то вже навряд чи коли-небудь розійдуться. Чоловік-Діва прекрасно себе почуває в світі мрій і фантазій Рака. Це робить його більш живим. Ну а емоційність Рака прекрасно компенсується залізним спокоєм Діви. У підсумку виходить дуже гармонійний союз, який плавно перетікає в щасливий шлюб.

ДІВА – ЛЕВ

Леви не люблять таких прямолінійних критиків, яким є чоловік-Діва. Він висловить все левиці в обличчя, а та образиться. Жінка-Лев не потерпить бунту, і на цьому все закінчиться. У сексуальному плані все теж не дуже добре, адже Левам інтимні стосунки набагато цікавіше, ніж Дівам, яких займають практичні питання про господарство і сім’ю. Від чого на лева нападає позіхання.

ДІВА – ДІВА

Спочатку Діви знайдуть розуміння і підтримку один в одному. Їм спокійно і надійно разом. Ця пара в змозі вести господарство і займатися спільною справою, що приносить прибуток. Також вони здатні на успішну творчість. Але їх зв’язок буде занадто сумною, навіть тухлою. У ній не буде іскри. Навіть спокійних дів це рано чи пізно розчарує. Ну а доб’є все постійна критика один одного.

ДІВА – ТЕРЕЗИ

Терези готові звернути гори, але Діві це даром не потрібно. Вона з тугою, а то й жахом, дивиться, як терези пижаться, намагаючись справити на неї враження. На жаль, будь-які старання пройдуть даром. Серце Діви не пронизати стрілою романтики. У шлюбі все тільки посилиться, так що краще навіть не намагатися.

ДІВА – СКОРПІОН

Діва і Скорпіон здатні знайти спільну мову і навіть стати повноцінною сім’єю. Але це зовсім не ідеальний союз. Будуть проблеми, і чимало. Скорпіон буде норовити змінити Діву, підлаштувати під себе. Діва візьметься триматися за те, що має. Хто переможе? Краще б Скорпіон, але так буває не завжди.

ДІВА – СТРІЛЕЦЬ

Діва жахає Стрільця своєю байдужістю до його сексуальних потреб. Бажання відчувати себе бажаним не буде задоволено. Це дуже швидко призведе до розставання, так як Діва толком не розуміє, який прок у відносинах. Обом краще триматися один від одного подалі.

ДІВА – КОЗЕРІГ

Вони дуже схожі один на одного. Діва буде намагатися рівнятися на Козерога, хоча не завжди зможе це визнати. Спільні інтереси і погляди на життя дуже допоможуть відносинам. Спільний побут не знатиме проблем. Однак ці відносини будуть виглядати порожніми, аморфними. У них немає запалу, хоча шлюбу це не сильно заважає.

ДІВА – ВОДОЛІЙ

Вони-прекрасні партнери в діловій і творчій сфері, але кепські – в якості других половинок один для одного. Рано чи пізно хтось перейде межу, якої розчарує партнера. Їх спроба організувати стандартний шлюб приречена на провал, тому що ні Діва, ні Водолій не можуть називатися стандартними людьми. Вони являють собою крайнощі, які ніяк не поєднуються.

ДІВА – РИБИ

І риби, і Діва не хочуть різких змін і неясності у відносинах. Риби охоче б передали Діві право керувати їх союзом, але Діва в цьому не сильно зацікавлена. У її свої справи, а тому не хочеться особливо старатися для відносин. Вони є, і це вже добре. Риби ж шукають більшого, вони мріють про духовний зв’язок, на що Діва лише здивовано плескає очима. Їй доведеться відкритися чомусь новому, щоб врятувати союз.

Езотерика
Додати коментар