Знак зодіаку Близнюки

Близнюки (Gemini): характер, вибір професії, любов, відомі Близнюки

Травень 22-Червень 21

 • Планета-покровитель: Меркурій
 • Елемент: повітря
 • Талісман: берил, топаз
 • Колір: помаранчевий
 • Знак китайського гороскопу: кінь
 • День удачі: Воскресіння
 • Складний день: четвер
 • Щасливе число: 5 (5)

Знак зодіаку Близнюки: камені талісмани і кольори

 • Управитель-Меркурій проявляє себе Уран, оскільки виступає як вища октава Меркурія і Марса.
 • Девіз: «Я думаю». «Пожвавлення».
 • Короткий опис Близнюків: позитивний, подвійний, чоловічий, стерильний, красивий, красномовний, летючий, повітряний знак. Управляє торгівлею, засобами зв’язку, виданнями, газетами, книгами, інтелектуальною сферою, пресою, транспортом, постійними змінами, новим досвідом, засвоєнням.
 • Особа діяльна, інформативна, комунікабельна, духовна, рухлива з відсутністю умовностей. Недоліки — подвійність і мінливість, нервозність і занепокоєння, хитрість, наслідування, поверхневий розум, балакучість, брак почуттів.
 • Темперамент рухливий, сангвінічний.
 • Душа і розум з переважанням енергії Меркурія (думка, активність).
 • Дух і розум з переважанням енергії Юпітера (соціальність, моральність).
 • Основа світогляду — математизм.
 • В езотеричному християнстві знак Близнюки відповідає апостолу Якову. Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Близнюками, – фіксація. Подвиг Геракла-винищення Стимфалійських птахів.
 • Кольори: фіолетовий, сірий, світло-жовтий, сіро-блакитний, помаранчевий (зелений колір — невдалий).
 • Метали: золото, амальгама, срібло.
 • Рослини: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
 • Талісман: змія, маска.
 • Щасливі числа: 3, 5 і всі числа, що діляться на 5, 12, 18.
 • Вдалі дні: середа, неділя. Невдалий день: четвер.
 • Поширені захворювання: розлади і пошкодження дихальних шляхів, особливо бронхів, а також голосових зв’язок. Можуть виникати міжреберні болі, пошкодження і рани в області долонь, рук і плечового пояса.
 • Камені Близнюків: топаз, берил, всі строкаті камені.
 • Камені зодіакального знаку, протилежної Близнюкам (камені Стрільця), перебуваючи в дисонансі з їх натурою, можуть зруйнувати добробут і життя: гіацинт, гранат, бірюза, циркон, всі червоні і зелені камені.
 • Найщасливішим талісманом для Близнюків в березні і квітні буде яшма, в жовтні — берил, в листопаді-топаз і берил, в грудні-топаз.

Близнюки: опис знака зодіаку, повна характеристика

Проходячи по знаку Близнюки, Сонце висвітлює рослинний світ, сприяє зростанню рослин, листя, дерев. Для людей-Близнюків характерна подвійність натури, результатом якої є прагнення до множинності і різноманітності. Вплив Близнюків проявляється в незвичайній легкості, інтелектуальної уживливості і адаптації. Внутрішня подвійність робить їх дещо непостійними, мінливими і нерішучими, що, однак, не заважає їм спонтанно проявляти свою волю. Люди-Близнюки дуже люблять вчитися.

Вони займаються одночасно і по черзі багатьма справами, виявляють особливий інтерес до літератури, журналістики та книг взагалі. Вони швидко схоплюють і засвоюють матеріал, володіють чудовим ораторським талантом. Часто цей Знак зустрічається в гороскопах ораторів, публіцистів, видавців, художників, а також ділових людей та секретарів (рекламних бюро, транспортних служб).

Опис характеру знака зодіаку Близнюки свідчить, що чутливість і сприйнятливість надає їх характером юнацькі риси, зберігаються до глибокої старості. Близнюки легко захоплюються, у них живий розум і виняткові інтелектуальні здібності. Правда, їх знання найчастіше носять поверхневий характер.

Сильні сторони – інтелектуальність, універсальність, вправність, гнучкість

Слабкі сторони – нетерплячість, суперечливість, нерішучість, вітряність

Надлишок або недолік названих якостей виражається часто в надмірному легковажності і поверховості. Згідно з описом знака Близнюки, жінки особливо схильні до цієї якості. Здатність Близнюків до інтелектуального комбінування іноді приймає негативний характер при спілкуванні з іншими людьми. Близнюки можуть обдурити чужу довіру і впливати на погляди і думку інших людей, схиляючи їх на свою користь.

Близнюки «ламають комедію» в буденному житті, але часто ці хитруни ховаються під маскою добродушності і їх важко розпізнати. Лукавість і поверховість — негативні якості Близнюків. У поєднанні з їх рідкісним даром переконання це може призвести до дій, що суперечать законам і нормам гуманної поведінки. Люди цього привабливого, загадкового Знака збивають всіх з пантелику, в тому числі і астрологів, своєю коливається, непостійною особистістю.

Близнюки — люди настрою, в поганому настрої вони часто роблять дурні, нерозумні вчинки, про які згодом шкодують. Повний опис знака зодіаку Близнюки – відмінне тому підтвердження. Різноманітність-їх основна риса, але їм слід вчитися концентрувати увагу на чому-небудь одному і не розкидатися по дрібницях.

Меркурій закладає в мозок Близнюків модель цікавості, змушуючи їх все аналізувати, розділяти, знову з’єднувати, а потім перебудовуватися на наступну задачу.

З характеристики знака зодіаку Близнюки можна зробити висновок, що жоден знак не надає такого значення вражень юності, які потім впливають на все подальше життя. Якщо в них з дитинства були закладені моральні норми, вони будуть розвивати, зміцнювати їх, перетворюючи на філософію продуктивності і задоволеності. Якщо ж в юності у них не виробилися належні норми поведінки, то потім, в більш зрілому віці, Близнюки будуть повставати проти умовностей; будуть рвати зв’язують їх сімейні узи, заперечувати влада і суспільство.

Згідно з описом знака зодіаку, Близнюку чоловікові, що виріс в таких умовах, буде непросто побудувати тривалі відносини. Деякі Близнюки, усвідомлюючи свої неабиякі розумові здібності, стають самовдоволеними і манірними, починають відчувати свою перевагу над оточуючими, потурати своїм бажанням, що в основному закінчується інтелектуальної изнуренностью і втомою.

Найкраще відео по темі: характеристика знака зодіаку Близнюки

Гроші, кар’єра і кращі професії для Близнюків

Професії знака Близнюки: для знака характерні дві крайності-багатий дилетант, який отримав велику спадщину, або безтурботний, розорився художник (поет), який роздаровує скарби свого інтелекту.

Які професії підходять Близнюкам? У них висока здатність до інтелектуальної адаптації, що відкриває їм широке поле дії. Досить часто долі цих людей розвиваються східчасто. Цих ступенів щонайменше дві, вони відрізняються один від одного і яскраво виражені, що є основною характеристикою цього двоїстого знака. Єдина можливість подолати подвійність для Близнюків-виконувати два види робіт одночасно, водночас надаючи більшого значення одній. Професію, відповідну Близнюкам, слід вибирати виходячи з цих якостей.

Близнюки в любовних і соціальних відносинах

Близнюкам притаманна деяка холодність, яку вони самі і оточуючі їх люди часто приймають за високі почуття. Особливо це стосується спілкування з чоловіком Близнюком. Але вони далеко не такі емоційні, як здаються, а швидка зміна їх настрою — всього-на-всього обманна глибина почуттів.

Близнюкам слід зробити зусилля і стати більш чуйними до своїх друзів, коханих і родичів. Повільність дратує близнюків, але вони повинні розуміти, що інші люди не такі швидкі і моторні, як діти Меркурія. Вони повинні вчитися терпінню і помірності у всьому-це допоможе зробити спілкування з Близнюками більш приємним.

Більш детальну характеристику особистості і секрети спілкування з Близнюками можна отримати, вивчивши положення Сонця в деканаті (1/3 частину), або в 10-градусному секторі зодіакального знаку.

Символ знака зодіаку Близнюки: що означає зображення Близнюків

Символ Близнюків ♊ означає можливість з’єднання непоєднуваного — Місяця зростаючої і Місяця старіючої, Місяця, сприймає вологу Космосу і Землі, минулого і майбутнього, молодого і старого, розвиненого і відсталого, активного і пасивного, еволюційного та інволюційного, життя і смерті. Одночасно в цьому символі закладені 4 основні спіралі, 4 стихії, завдяки яким відбувається зв’язок з Макрокосмом.

Людям, народженим під знаком Близнюки, притаманні неабиякі посередницькі, комунікаційні та компіляторські здібності. Належність до стихії Повітря дозволяє їм, так само як і Водоліям, приносити в світ знання в раціональній, логічній формі. Управитель Близнюків — Меркурій — виступає як принцип розуму конкретного, без високих абстракцій, польоту думки, вищих знань.

Однако деякі Близнюки відрізняються здатністю до концентрації думки і високої працездатності, що дозволяє породжувати геніальні ідеї і доводити їх до досконалості. Цим вони розширюють свідомість Людства, руйнують обмеження в часі і просторі. Тому одне з позначень принципу Близнюків — це розширюється квадрат — розсування меж неживої матерії.

Близнюки здатні перекладати старі знання на нову сучасну мову. Для цього їм потрібні удача і активність. Допомагають Близнюкам екзальтуючий Висхідний Місячний Вузол, пов’язаний з Фортуною, і (в езотеричній астрології) Марс, покровитель всіх активних проявів. Близнюки — невтомні мандрівники, науковці, журналісти, поети, здатні оперувати інформацією, словом, думкою. У них чітка мова, швидкий і рухливий інтелект, невгамовна тяга до всього нового.

Знаменитості – Близнюки

1-й деканат

 • Державні та політичні лідери: Н. Бауман, Н. Бакунін, Камо, Вікторія, П. Марат, Д. Кеннеді, І. Тіто.
 • Громадські та релігійні діячі: Д. Крішнамурті.
 • Вчені: А. Леонов, А. Карпов, К. Лінней.
 • Діячі мистецтва: К. Саврасов, В. Ходасевич, М. Волошин, М. Шолохов, А. Арбузов, Г. Чухрай, Р. Вагнер, І. Альбеніс, К. Дойл, А. Дункан, Л. Олів’є.

2-й деканат

 • Державні та політичні лідери: Петро I, Н. Щорс, Я. Свердлов, Ж. Марші.
 • Вчені: К. Тімірязєв, Н. Бурденко, І. Кожедуб, А. Сміт.
 • Діячі мистецтва: О. Пушкін, П. Чаадаєв, І. Крамської, М. Глінка, Є. Мравінський, Л. Собінов, А. Хачатурян, П. Корнель, Р. Шуман, Т. Манн, П. Гоген.

3-й деканат

 • Державні та політичні лідери: А. Невський, Ю. Андропов, Г. Димитров, Че Гевара.
 • Вчені: Л. Магницький, Т. Петросян, Б. Паскаль.
 • Діячі мистецтва: І. Гончаров, В. Бєлінський, І. Стравінський, А. Нежданова, І. Москвін, В. Солоухін, А. Твардовський, Р. Різдвяний, Ш. Гуно, Р. Штраус, Ж. Оффенбах.

Езотерика
Додати коментар