Гороскоп сумісності: Близнюки з іншими знаками зодіаку

Сумісність Близнюків з усіма знаками Зодіаку.

БЛИЗНЮКИ – ОВЕН

Удвох їм добре і весело. Це легкі, безхмарні, щасливі відносини. Але не треба думати, що в них тільки романтика, янголята та поні. Тут є місце пристрасті – і це місце далеко не останнє. Овен стає путівником по життю дли Близнюків, за що ті йому дуже вдячні.

БЛИЗНЮКИ –  ТЕЛЕЦЬ

Для Тельця зв’язок із Близнюками – катування. Ще б пак: адже знак вірші повітря так любить легковажність, мінливість, свободу. А для Тельця все це звучить лише як зрада, втеча, зрадництво. Їм складно зрозуміти один одного, а тому навряд чи в цих відносинах все закінчиться добре. Навіть для нетривалої інтрижки тут не найкращі перспективи: надто різняться їх погляди на інтимну сферу.

БЛИЗНЮКИ – БЛИЗНЮКИ

Уявити їх разом так само складно, як воду в решеті. Обидва рвуться геть із стабільних відносин. Про який шлюбі тут може йти мова, якщо їм в тягар тиждень пожити тільки один заради одного. Це відносини, які розвалюються на шматочки, бо в них немає тієї людини, яка б все намагався утримувати. Один рветься в дорогу, інший не намагається його зупинити.

БЛИЗНЮКИ – РАК

Легкий спосіб поранити Рака – дати йому в партнери Близнюків. Поки Близнюки невимушено насолоджуються свободою, їм невтямки, що їх поведінка може боляче зачепити Рака. Занадто той сприймає все близько до серця. Йому б підійшов турботливий, чуйний, уважний і серйозний партнер. Але Близнюки таким бути не хочуть. Виходить, Близнюки рвуться в небо, Рак задкує назад. Шлюб рідко буває довговічним.

БЛИЗНЮКИ – ЛЕВ

Відмінний союз. Вогонь і повітря знайшли один одного. Льву дуже приємна винахідливість Близнюків, їх гумор і життєлюбність підтримує його настрій. При цьому Лев досить впевнений у собі, щоб не тримати Близнюків в їжакових рукавицях. А їм саме цього і хочеться від відносин. У підсумку виходить міцна, щаслива і зразкова пара, яка цілком може розраховувати на хороший шлюб.

БЛИЗНЮКИ – ДІВА

У Діви з Близнюками майже нічого спільного. І це не той випадок, коли протилежності притягуються. Їх союз можливий лише на коротких дистанціях, коли обоє ще не встигли пізнати один одного трохи краще. Ледве це трапиться, настає момент розчарування. Діва звинуватить Близнюків в тому, що вони занадто легковажні, а ті у відповідь, що Діва занадто суха і зарозуміла.

БЛИЗНЮКИ – ТЕРЕЗИ

Цей союз не знає горя, туги і темних плям. У ньому завжди панує позитив і пристрасть. У кожному з знаків є дві протилежності, а разом вони створюють відмінне рівновагу. Це зразкові відносини двох людей, які для оточуючих можуть здатися занадто ексцентричними. Зате один в одному вони обожнюють.

БЛИЗНЮКИ – СКОРПІОН

Дуже складно знайти спільну мову, хоча і реально. Вони легко сходяться на перших парах, але потім відбувається розуміння, що у кожного свої погляди на відносини. І ці погляди, на жаль, діаметрально протилежні уявленням партнера. Після грубого політичного протистояння стає ясно, що обом не по дорозі, закінчується все скандалом. Рідко зустрічаються пари, яким вдається це подолати.

БЛИЗНЮКИ – СТРІЛЕЦЬ

Відмінний союз. Близнюки підживлюють Стрільця, як повітря підживлює полум’я. У них прекрасна сумісність в сексуальному плані. До того ж кожен легко може прийняти “заскоки” іншого. Їм весело разом. Гострі кути партнери намагаються обходити і менше “душити” другу половинку різними вимогами та обмеженнями. Але тривалі відносини все одно вибудувати складно. Потрібно постаратися.

БЛИЗНЮКИ – КОЗЕРІГ

Їх відносини схожі на зустріч веселого хлопчика і нудною тітки-вчительки, яка бачила види і дивиться на дитину зверхньо. Грайливі Близнюки жадають веселощів, їм хочеться витягти з романтики максимум азарту. Але Козерогові не до ігор. Здається, їм навіть нема про що поговорити. Ситуацію можна було б виправити постіллю, а й тут виявляється, є проблеми. Козеріг не так розкутий, як близнюки.

БЛИЗНЮКИ – ВОДОЛІЙ

Це відмінні друзі. Їм добре разом. Про таких людей кажуть, що вони розуміють один одного з півслова. У ліжку вони з інтересом можуть обмінятися досвідом. Але ніщо не вічне. Стабільність швидко набридає обом, так і пристрасть не викликає колишнього буйства емоцій. Їхні стосунки – це, скоріше, пара, створена за спільними інтересами, ніж справжній романтичний союз.

БЛИЗНЮКИ – РИБИ

Близнюки і Риби насилу розуміють один одного. Близнюки люблять зміни, а Рибам приємніше жити з відчуттям якоїсь постійності. Згодом ця проблема проявляється у багатьох сферах. Подолати її реально, але дуже складно. Ревнощі, сварки, підозри – все це теж супроводжує даний союз. Буде набагато простіше, якщо їх зустріч перетворитися в короткий роман без зобов’язань.

Езотерика
Додати коментар