Знак зодіака: Рак

Рак (Cancer): характер, вибір професії, любов, відомі Раки

Червень 22-Липень 23

 • Планета покровитель: місяць
 • Елемент: вода
 • Талісман: конюшина, серце
 • Колір: Білий
 • Знак китайського гороскопу: коза
 • День удачі: четвер
 • Складний день: субота
 • Щасливе число: два (2)

Знак зодіаку Рак: камені, талісмани і кольори

 • Управитель-місяць, в екзальтації — Юпітер і Нептун, в падінні — Марс, у вигнанні — Сатурн.
 • Девіз:»я відчуваю”. «Розширення».
 • Короткий опис раку: місячний, негативний, жіночий, кардинальний, плідний, рухливий, потайний, звивистий, водний знак. Управляє в світі народом, жінками, натовпом, суспільством, зборами, громадськими місцями і пам’ятниками, морем, водними потоками, часом і його циклами, врожаями.
 • Особистість пасивна, вичікувальна, абстрактно-мисляча, творча, чутлива, вірна, домовита.
 • Темперамент-емоційно-флегматичний, співчуваючий.
 • Душа і розум з переважанням енергії Місяця (відображення, піклування).
 • Дух і розум з переважанням енергії Нептуна і Юпітера (ідеологія, віра, соціальність).
 • Основа світогляду-спіритуалізм (пошуки Божественного).
 • В езотеричному християнстві Рак відповідає апостолу Андрію.
 • Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Раком — – розчинення.
 • Кольори: Білий, Світло-блакитний, синій, сріблястий, колір зеленого горошку (сірий колір — невдалий).
 • Метал: срібло.
 • Рослини: водяні лілії, жимолость, білий мак, жасмин, верба, огірок.
 • Талісман: конюшина, серце.
 • Щасливі числа: 2 і всі числа, що діляться на 2 і 5.
 • Вдалі дні: понеділок, четвер. Невдалі дні: вівторок, субота.
 • Поширені захворювання: розлади (ураження) шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин, ревматизм.
 • Камені Рака: смарагд, халцедон, всі білі непрозорі камені. Камені зодіакального знака, протилежного Раку (камені Козерога), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: онікс, хризопраз, все чорні камені.
 • Найщасливішим талісманом для Рака в травні, червні і липні буде смарагд.

Рак: опис знака зодіаку, повна характеристика

Місяць, правляча планета Рака, чотири рази змінює фази за час свого циклу (близько 30 днів), і робить своїх підлеглих дуже емоційними, легко піддаються настрою, чуттєвими людьми. Характеристика знака зодіаку Рак, вказує, що коли вони знаходяться в гарному настрої при сприятливих фазах Місяця, вони схожі на чарівне казкове дитя, але при несприятливих аспектах — це маленька бестія.

Як правило, через таких перепадів настрою Раки дуже сором’язливі і бояться відмови більше, ніж всі інші Знаки, разом узяті. Опис знака зодіаку Рак вказує, що вони честолюбні майже так само, як Козероги — їх протилежність. Щоб ви помилково не вважали цей Знак слабким і нерішучим, зверніть увагу, що Сполучені Штати були утворені в липні — в знаку Рак.

Сильні сторони – тяга до творчості, дбайливість, розважливість, ніжність

Слабкі сторони – дратівливість — образливість, злопам’ятність, непоступливість

Рак управляє шлунком і системою харчування, однак під час нервового напруження Рак погано їсть, і їжа для нього може бути отрутою.

Опис гороскопу знака зодіаку Рак вказує, що незважаючи на те, що Раки дуже люблять свій будинок, їм подобається подорожувати. Особливо вони люблять морські подорожі. Характеристика знака зодіаку Рак, вказує, що вони часто сумують за минулим, за дитинством. Якщо Рак розлючений (це важко зробити, і трапляється це досить рідко), він часто діє насильством. Місяць керує всіма рідинами, і Раку не слід зловживати алкогольними напоями.

Позитивні, розвинені типи раків можуть бути відданими, і багато з них числяться в списку патріотів нашої країни.

Опис гороскопу знака зодіаку Рак вказує, що вони не такі прості, як хочуть здаватися, вони жадають влади, але влади не явною, а прихованою, таємницею, через магію, чаклунство. У своїй підсвідомості вони занурені у внутрішній світ, в минуле, шукають зустрічі з самими собою, тільки більш високодуховними, зустрічі зі своєю долею: це їх шлях еволюції.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Рак

Гроші, кар’єра і кращі професії для рака

На відміну від Козерога їх шлях до успіху — обхідний, такий же, як у їх символу — рака. Тому складно сказати які професії підходять Раку. Вони повільно, по дюйму, просуваються до того, чим хочуть володіти, а потім в найнесподіваніший момент захоплюють свою здобич і, зовсім як Рак, міцно тримають її і ні за що не відпустять.

Рак-знак, люблячий комфорт. Вивчаючи які професії підходять Раку, варто пам’ятати, що він управляє 4-м будинком гороскопу, тому будинок і різні предмети побуту дуже важливі для нього.

Психологія раку така, що він спочатку набуває базу, з якої потім можна діяти безпечніше. Гороскоп професії говорить про те, що Раки дуже підозрілі і рідко показують своє внутрішнє Я в бізнесі, якщо вони не впевнені в собі.

Завдяки захисним інстинктам, в професії знак зодіаку Рак як чоловік, так і жінка, розташовують потенціалом Фінансового генія. Прихильність традиціям-одна з основних рис його характеру.

Вивчаючи яку професію вибрати раку, варто пам’ятати, що одна з особливостей Знака — багата уява, а також дуже гостра чутливість, емоційність, вразливість. Гороскоп професій для Рака вказує, що у цього знака часто спостерігається присутність суперечливих тенденцій, звідси мінливість характеру, нестійкі настрої і найрізноманітніші стану душі.

В цілому, розглядаючи професії, які підходять Ракам, можна зробити висновок, що вони є відмінними бізнесменами і приватними підприємцями, для цього у них є всі передумови в характері — здатність до накопичення і прагнення до фінансової стійкості.

Краща робота для раку та, яка приносить хороший дохід, так як Рак не може бути бідним і щасливим в один і той же час. Раки не люблять ризикувати і віддадуть перевагу стабільне джерело доходу, а не заснований на спекуляції шанс на виграш.

Раки в любовних і соціальних відносинах

Місяць управляє жінкою, і Раки – жінки відчувають себе у своїй стихії, а чоловіки, незалежно від того, мужні вони чи ні, володіють багатьма рисами характеру, властивими жінкам. У спілкуванні і любові чоловіки Раки не так агресивні, як люди інших знаків, але вони створюють привабливий фасад, що змушує жінку зробити перший крок.

Якщо ви хочете знати секрети спілкування з Раком, то пам’ятайте, що цьому знаку потрібна симпатія людей, з якими він спілкується, він не виносить різкої розмови або сильної критики, незалежно від того, заслужена вона чи ні.

Раки в спілкуванні і любові також можуть бути романтичними, але і можуть зробити своє внутрішнє раниме Я таким же твердим, як панцир рака. Тому знак зодіаку Рак-максимально інерційний і замкнутий, по суті, на власне життя, власні проблеми, на свою особу. У цій зацикленості на близьких, сім’ї, дітях, житло Раки черпають сили для іншого життя — інтенсивних сновидінь, польоту фантазії, внутрішніх діалогів.

Енергія знака зодіаку Рак знайома більшості вагітних жінок; чоловікам, крім раків і риб, ці стани практично недоступні.

Якщо чоловіки зловживають алкоголем або використовують наркотики-галюциногени, вони потрапляють в стан раків, так як в цьому знаку екзальтує Нептун — бог земних і космічних океанів, він управляє ендокринною системою організму і наркотичними речовинами.

Сонце знаходиться в знаку Зодіаку Рак між 22 червня і 22 липня. Це період дозрівання плодів, інтенсивного росту і розвитку природи. За законами космічної аналогії в спілкуванні і любові знак зодіаку Рак наділений сильним материнським інстинктом, почуттям сімейності, домовитості.

Символ знака зодіаку Рак: що означає Зображення раку

Символ раку два взаємопроникаючих вихору, два начала ♋ – чоловіче янь і жіноче Інь — з’єдналися для створення нового життя. Це дві енергетичні спіралі, що нейтралізують один одного і знаходять стабільність, замкнутість енергій всередині себе. Рак символізує процеси, що протікають в прихованому вигляді, потай від усіх. Це і інтимні переживання, і екстрасенсорні здібності з використанням організму, скоріше як знаряддя, ніж приладу.

Езотерично символ означає, По-перше, притягання душі космічної в життя земну, боротьбу законів матеріального світу з законами Космічної еволюції; по-друге, знак Рак дає можливість увійти в земне життя, в новий цикл, не втративши внутрішнє ядро, пам’ять про життя в інших сферах, інших втіленнях, інших станах.

Описання знака зодіаку Рак вказує, що до 7 років дитина при правильному вихованні, орієнтації може згадати свої втілення, минулий досвід, і тоді вустами немовляти говорить істина. По-третє, символ раку – це ще й жіночі груди, а значить, вагітність і турботи про потомство, це харчування і виховання. Він вказує на важливість правильного харчування, емоційного та інтелектуального оточення для гармонійно розвиненої людини.

У 15-му градусі цього Знака екзальтує Юпітер. Сонце проходить через цей градус 6-7 липня, в ніч напередодні Івана Купали, коли, за повір’ям, цвіте папороть, і людина, що має таку квітку, набуває дар ясновидіння. Це натяк на екстрасенсорні здібності, які у більшості людей дійсно загострюються в цей час, в першу чергу у Раків, риб і Скорпіонів.

Опис гороскопу знака зодіаку Рак вказує, що енергії Юпітера, планети щастя — покровителя, вчителя, присвячує в таємниці буття, — також незримо присутні в ці дні. Разом з сонцем вони обдаровують здоров’ям і вищими знаннями підготовлених.

Знаменитості – Раки

1-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Генріх VIII.
 • Громадські та релігійні діячі: П. Лумумба.
 • Державні та політичні лідери: Генріх VIII.
 • Громадські та релігійні діячі: П. Лумумба.
 • Вчені: Г.Лейбніц, В. Мессершмітт.
 • Діячі мистецтва: А.Ахматова, Л. Піранделло, П. Рубенс, Ж. Руссо, Ж. Санд, Е. Ремарк, А. де Сент-Екзюпері.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: П. Пестель, П.Нахімов, Микола I, Ю. Цезар, Д. Гарібальді, Д. Чемберлен, К. Цеткін, Ж. Помпіду.
 • Громадські та релігійні діячі: Ж.Кальвін, Т. Г’ятсо.
 • Вчені: П. Капіца, Н.Тесла.
 • Діячі мистецтва: К.Маковський, м. П’ятницький, П. Федотов, В. Мухіна, А. Таїров, С. Лемешев, С. Образцов, М. Пруст, В. фон Глюк, К. Піссаро, Ж. Кокто, Г. Малер, М. Шагал, Ф. Кафка.

3-й деканат

 • Державні та політичні лідери: А.Громико, Д. Мазаріні.
 • Громадські та релігійні діячі: Пімен, П. Неруда, Н. Мандела.
 • Вчені: С.Уточкін, С. Кольт, X. Лоренц, Г. Мендель, Р. Амундсен.
 • Діячі мистецтва: Г. Державін, Ю.Завадський, В. Маяковський, Н. Безсмертнова, Є. Євтушенко, Рембрандт, Ф. Петрарка, У. Теккерей, К. Коро, Е. Дега, В. Модільяні, І. Стоун, Е. Хемінгуей, В. Клайберн.
 • Громадські та релігійні діячі: П. Лумумба.
Езотерика
Додати коментар