Гороскоп сумісності: Рак з іншими знаками зодіаку

Сумісність Рака з усіма знаками Зодіаку.

РАК – ОВЕН

Раку не комфортно з Овном. Той занадто сильно проявляє ентузіазм до різного роду пригод, а Раку звичніше сидіти вдома, займаючись улюбленими справами. У ліжку Овен теж пригнічує Рака, а на додачу ще й постійно знаходить за що того дорікнути. У більшості випадків Рак буде нещасний в такому союзі.

РАК – ТЕЛЕЦЬ

Рак і Телець легко можуть “заспіватися”. Вони приблизно однаково дивляться на сімейні цінності і не мріють про повітряні замки. Їм достатньо того, що може привнести у відносини партнер, до того ж обидва добре один одного відчувають. Будь-які складнощі вони швидко вирішать спільно, так що жоден з партнерів не стане скаржитися на долю. Надійний шлюб.

РАК – БЛИЗНЮКИ

Рак не дуже-то любить бувати на виду. Йому потрібен хтось, хто міг би стати провідником між ним і світом. І таким провідником виступають Близнюки. Це двоє прекрасно ладнають. Близнюки в Раку бачать поступливого партнера, який відкритий до всього нового і не тягне на себе ковдру. Шлюб не завжди можливий, але його ймовірність все таки досить висока.

РАК – РАК

Рак і з Раком множать недоліки один одного. Це жахлива суміш, яка закінчується вибухом. Вони чіпляються один до одного, ревнують, плачуть. Цю бурю емоцій нічим не зупинити. У них є взаємне тяжіння, цього не можна заперечувати. І в ліжку все добре. Але все ж краще не ризикувати.

РАК – ЛЕВ

Раку потрібен такий сильний захисник, як Лев. Лев в свою чергу відчуває себе ще могутніше на тлі раку. Вони доповнюють один одного. Рак дарує Леву масу емоцій, на які той не міг би розраховувати з іншим партнером. Та й взагалі Рак завжди знайде правильний підхід до Лева.

РАК – ДІВА

Практична Діва припаде до вподоби чуттєвому Раку. Адже хтось повинен доглядати за його затишним гніздечком і облаштовувати їх приємний світ. Та й Дівам дуже добре з уважним Раком. Правда Дівам доведеться працювати над собою, адже вони не зовсім ті люди, які ідеально підійдуть Раку. Потрібно більше чуттєвості. Шанси на хороший шлюб високі.

РАК – ТЕРЕЗИ

Терезам буде важко підлаштуватися під вибагливого Рака. Він занадто трагічний, чуттєвий, прискіпливий. Потрапити в його настрій досить важко. Деякі навіть не намагатимуться, але Терези явно не з таких людей. В результаті Рак не отримає від них того, що хоче, А терези не зможуть привести союз до гармонії. Краще не наважуватися на шлюб.

РАК – СКОРПІОН

Скорпіон прекрасно ладнає з Раком. Скорпіон-це людина, яка завжди настає. Раку комфортно поступатися. Він дає Скорпіону відчути себе лідером, вагомим, сильним, авторитетним. Рак дарує відносинам чуттєвість, емоції. Скорпіон пускає в них пристрасть. Виходить збалансований союз. Ці знаки досягають гармонійного шлюбу.

РАК – СТРІЛЕЦЬ

Рак і Стрілець погано ладнають. У них різні погляди на життя. Стрільцеві подобається відкритість, свобода, рух. Рак тяжіє до затишку, спокою, сімейних цінностей. Стрілець для нього занадто розпущений. Рак не готовий йти на всі ці експерименти. Стрільцеві Рак здається занадто каламутною натурою. В результаті повне нерозуміння і погані перспективи для відносин.

РАК – КОЗЕРІГ

Рак шукає когось, хто міг би зрозуміти і розділити його чуттєвий світ. Але Козеріг-це один з найгірших варіантів, які можна знайти в колі зодіаку. У них практично нічого спільного. Козеріг практичний, сухий, не висловлює тих емоцій, в яких так сильно потребує Рак. Дуже погана сумісність.

РАК – ВОДОЛІЙ

У Рака від галасливого Водолія йде обертом голова. І начебто людина йому симпатичний, але наздогнати темпом життя Водолія не виходить. Того вічно тягне на авантюри, а Рак їх намагається всіма силами уникати. Виходить, або проводити весь час порізно, або хтось буде нещасливий. Так що знайти компроміси досить складно.

РАК – РИБИ

Вони відмінно ладнають один з одним. Кожен знайде в партнері те, що вважає найважливішими якостями у відносинах. У сексі прекрасна Сумісність. Вони заряджають союз своєю енергією. Це вода, яка зливається в океан. Все так добре, що можна за них тільки порадіти. У сексуальному плані хороша пара. Обидва чуйні, прив’язливі, підтримують один одного. Можливо, Рак буде лідирувати, оскільки Риби схильні до деякої ексцентричності в любові. Сварки нетривалі, швидко закінчуються в ліжку. Підходять прекрасно один одному і вдень і вночі і на тривалий і на короткий термін.

Езотерика
Додати коментар