Значення імені Володимир (Вова)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Володимир, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Володимир (Вова).

Значення імені Володимир

Трактування імені Вови може бути абсолютно різною: це залежить від досвіду спілкування з людьми,яких так назвали, як і від відомих людей з ім’ям Вова. Також багато чого може сказати переклад імені. На підставі всіх цих даних можна зробити висновок про те, що означає ім’я Володимир. Це сильний, мудрий і дорослий у всіх сенсах людина.

Скорочена форма

Вовчик, Володя, Вова, Владос, Владик, Діма, Світ, Вован, Вовочка, Владосик, Владка, Вовец.

Історія появи

Багато імен прийшли до нас з мови стародавніх греків чи римлян. Однак ім’я Володимира є споконвічно російським. Хоча іноземні коріння у нього є: деякі вважають, що ім’я запозичене зі Шведської мови (там загальноприйнята версія Вальдемар). У перекладі з давньоруської означає «відомий кожному», «популярний».

По батькові від імені Володимира

Для хлопців воно звучить як Володимирович. У дівчаток же до імені і прізвища додається «Володимирівна».

Іменини і покровителі Володимира

Православні свята дуже важливі для віруючих людей. Святі, закріплені за кожним Днем Ангела, дозволять краще зрозуміти значення імені Володимир.

1 лютого – Володимир-Іван, мученик.

29 серпня – Ст. протоієрей.

Позитивні сторони Володимира

Це дуже відповідальний і ввічлива людина. Недарма так багато правителів у всі часи носили саме це ім’я. Вовка ніколи не образить людину, завжди буде ввічливий, чемний – і це обумовлено тим, що означає ім’я Володимир. На щастя, добре ставлення до оточуючих дається йому дуже легко – можна вважати, що це його природна потреба.

Негативні сторони Володимира

Вовка не може бути до кінця щирим з людьми. За маскою серйозності і мужності він приховує своє нутро. Оточуючим часто буває важко зрозуміти значення імені Володимир. Він не може відкрити душу навіть самим близьким людям, а тому у нього часто виникають труднощі у відносинах з друзями і рідними.

Особливості характеру Володимира

Вова – зразок стриманості і мужності. До речі, це стає зрозуміло з самого дитинства. Вовчик не відноситься до тих, хто носиться по двору і ображає однолітків. Навпаки, він завжди виступає за справедливість і прагне захищати друзів. Він може бути захоплений музикою, конструюванням, іграми в солдатиків і машинки. До речі, часто дитячі захоплення він переносить у доросле життя, тільки, звичайно, робить їх більш серйозними.

Вові подобається мати багато грошей. Неймовірне задоволення йому приносить ситуація, в якій він платить за маму чи дівчину в кафе. Він чудово почувається, коли йому не треба клопотатися про побут. Саме тому він прагне облаштувати життя як можна більш комфортно.

Що означає ім’я Володимир? Якщо вірити дослівним перекладом, – популярність. Часто з Ввв виходять хороші діячі культури: наприклад, музиканти, режисери та художники. Також він може реалізовувати себе у викладацькій діяльності, проте вона рідко приносить достатньо кількість засобів на існування, а тому в учительській професії Владимиров мало.

Сумісність імені Володимир з жіночими іменами

Володя ідеально виглядає в парі з Марією і Світланою. Хороший союз вийде з Алісою, Інгою, Аліною, Веронікою і Аріною. Значення імені Володимир погано поєднується з Євгенією, Галиною, Ганною та Анастасією. Зовсім не вийде відносин з Ларисою і Дариною.

Сім’я і Любов Володимира

Це досить турботливий чоловік і батько. Він віддає родині всього себе, а тому не шкодує сил і часу на роботу. Під крилом Володі все сімейство відчуває себе в повній безпеці. На жаль, нерідко він буває відданим дівчиною – це передбачає те, що означає ім’я Володимир. Часто сварки трапляються через несерйозність намірів другої половинки. Вові важливо бути більш виборчим.

Професія Володимира

Вовка з юного віку знаходиться під пресом всієї родини. Батьки нерідко диктують людям з таким ім’ям правила життя. Значення імені Володимир припускає, що чоловік досить легко піддається впливу найближчого оточення. Однак деякі Володі, виростаючи, все-таки знаходять сили гнути свою лінію.

Здоров’я

Знаючи, що означає ім’я Володимир, можна говорити про те, які хвороби можуть переслідувати його впродовж життя. Так, він нерідко страждає хворобами живота. На жаль, відображається і на шкірі, а тому Вова часто буває у дерматолога. В іншому справи йдуть непогано. Якщо Вовчик буде займатися спортом і правильно харчуватися, у нього все буде відмінно.

Кар’єра Володимира

Значення імені Володимир передбачає сильну відданість справі. Де б він не працював, він намагається робити все можливе для просування компанії. На жаль, буває і таке, що Володя переробляє і залишається в офісі після робочого дня. Працьовитість дуже цінується начальством, а це дає можливість отримувати великі гроші.

Великі Володимири і що означає ім’я Володимир

Даль (лінгвіст), Бехтерев (лікар), Набоков (письменник), Бенедиктов (поет), Мілютін (політик), Шаїнський (композитор), Горянський (актор), Дантес (співак), Ткаченко (музикант).

Езотерика
Додати коментар