Значення імені Софія

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Софія, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Софія (Софа).

Значення імені Софія

Що означає ім’я Софія? Його словникове значення – «премудрість». Також значення імені Софія іноді трактується як «розум» і «мудрість».

Скорочена форма

Соня, Софа, Софочка, Сонечка, Сонька, Софійка, Соняга.

Історія появи

Спочатку ім’я з’явилося у Візантії. Знаючи значення імені Софія, стародавні римляни називали так дівчаток, яким хотіли дарувати високий інтелект.

Іменини і покровителі Софії

Свої іменини Софа може відзначати в лютому, квітні, травні, червні, серпні, вересні, жовтні та грудні. Великий внесок у те, що означає ім’я Софія, зробили великі жінки з цим ім’ям. Ось деякі покровительки:

6 травня – Хотокуриду, блаженна.

30 вересня – Римська, священномучениця.

31 грудня – Чудотвориця, свята.

Позитивні сторони Софії

Фахівці в психосоматику визначають значення імені Софія «лагідна» і спокійна. З дитинства Сонечка не перестає радувати батьків. Вона, як правило, вміє сама себе розважати і знаходити цікаві заняття. Це властивість Соня проносить в собі крізь роки: вона виростає дуже цікавою і різносторонньою особистістю. Софі може дати слушну пораду, підтримати розмову і розповісти щось цікаве.

Негативні сторони Софії

В деякі моменти дівчина може геть забувати, що означає ім’я Софія. В моменти занепаду сил вона стає дратівливою і навіть агресивною. Відчуваючи злість, Соня часто зганяє її на інших. Також з боку дівчина може здаватися надто серйозною і томної: з-за цього малознайомі люди можуть боятися її.

Особливості характеру Софії

Як правило, з самого дитинства Сонечка проявляє себе як ідеальна дитина. Вона не істерить, багато спить і часто посміхається. На щастя, стаючи дорослою, вона зберігає в собі ці якості. Софія холодна, розумна і інтелігентна. Вона вміє триматися на публіці, а в розмовах дівчина повністю виправдовує значення імені Софія, виявляючи свою мудрість і лагідність. У ній дивовижним чином поєднується легка апатичність і жага до пригод.

Знаючи, що означає ім’я Софія, можна судити про те, як вона проявляє себе в навчальному процесі. Дівчина прискіпливо вивчає матеріали, які можуть допомогти краще зрозуміти тему. До того ж, вона нерідко дає списувати.

Соня, на щастя, вміє відпочивати. Вона обожнює гучні і добрі компанії, в яких вона може вдосталь посміятися. Так як дівчина володіє надзвичайною природною чарівністю, на неї часто звертають увагу чоловіки. Сонечку буквально обсипають компліментами, однак якщо та знаходиться не в настрої, вона може відповісти досить грубо.

Іноді Софію охоплює почуття туги. У такі моменти вона закривається в собі і забуває про друзів. Це абсолютно нормально: Соні просто необхідно побути одній і приділити трохи часу споглядання. Соня – цілісна особистість зі своїми поглядами на життя. Її важко перевиховати, вона вірна своїм принципам, але при цьому вона їх не нав’язує.

Сумісність з чоловічими іменами

Знаючи, що означає ім’я Софія, можна зробити висновки про її взаємини з протилежною статтю. Таким чином, Соня буде погано ладити з Русланом, Антоном, Кирилом, Петром, Іваном і Гнатом. Найкраще значення імені Софія поєднується з Олександром, Добринею, Данилом, Дмитром, Максимом і Григорієм.

Сім’я і Любов Софії

Значення імені Софія визначає її модель поведінки у шлюбі. Жінка дуже мудра і розсудлива. Їй не властива часта зміна партнерів, Соня уважно придивляється до оточуючих її чоловіків. Заміж вона, як правило, виходить пізно (за сучасними мірками), але відчуває себе щасливою поруч зі своїм чоловіком. Те, що означає ім’я Софія, впливає і на її дітей. Дівчина серйозно підходить до процесу виховання і вирощує гідних особистостей. При цьому трохи «холодна» дама іноді не дає нащадкам достатнього тепла і затишку.

Професія Софії

Соня найчастіше вибирає ту сферу, яка дозволить їй отримувати високу зарплату. Софії важливо, щоб її робота була популярною і престижною.

Здоров’я

Софія часто страждає безсонням. Для того, щоб уникнути цієї недуги, їй важливо дотримуватися чіткого режиму сну і неспання. Крім цього, Соня може бути піддана обсесивно-компульсивному розладу.

Кар’єра Софії

Просування по кар’єрних сходах Соня заслуговує своєю здатністю до наполегливої роботи. Це якість обумовлює те, що означає ім’я Софія. Дівчина знає, як бути висококласним фахівцем, і вона досить швидко стає ним. Це подобається начальникам, а тому Соні часто дають керівну посаду.

Великі Софії в історії

Суздальська (княгиня), Богомолець (революціонерка), Ковалевська (математик), Русова (літературознавець), Власова (спортсменка), Ротару (співачка), Лорен (актриса) та інші.

Езотерика
Додати коментар