Значення імені Поліна

Ви знайдете для себе корисну інформацію про те, що означає ім’я Поліна, як тлумачити, історичні факти, історія виникнення імені Поліна.

Значення імені Поліна

Філологи по-різному трактують значення імені Поліна. Так, його перекладом можна вважати слово «мала» або ж «сонечко».

Коротка форма

Поля, Польща, Паша, Ліна, Лін, Полінка, Палісад, Полечка, Полька.

Історія появи і що означає ім’я Поліна

Є кілька версій походження імені Поля. З одного боку, його можна вважати похідним від французького «Пауліна». В цьому випадку переказ того, що означає ім’я Поліна, – «малятко». З іншого боку, ім’я може бути скороченою формою від Аполлінарія. Трактування з латинської – «промениста».

Іменини і покровителі Поліни

Багато людей мають по кілька «святкових» днів у році. Серед них вибирається той, який ближче всього до дня народження, а потім він і відзначається. У Поліни, на жаль, вибір невеликий, і свій день Ангела вона відзначає в січні, вісімнадцятого числа. Згідно з церковним звичаям, покровителька у Полі одна. Інформація про неї допоможе детальніше розкрити значення імені Поліна.

Ап. Преподобна – свята.

Позитивні сторони Поліни

Полечка – відповідальна, цікава, комунікабельна дівчина. Вона, немов реалізуючи значення імені Поліна, висвітлює всіх оточуючих своєю посмішкою. До того ж, дівчина володіє заразливим сміхом, який легко може підняти настрій. Дівчина з таким ім’ям веде себе скромно, пристойно. Вона не любить шуміти, практично ніколи ні з ким не свариться. Це дуже ввічлива і приємна дівчина. Як би те ні було, у Поліни є і негативні сторони характеру.

Негативні сторони Поліни

Іноді дівчина забуває, що означає ім’я Поліна. Наприклад, Поля може бути депресивною. Їй властиві періоди нудьги і смутку. Закрившись в собі, вона починає ігнорувати всіх близьких. На жаль, вона рідко знаходить підтримку серед друзів і рідних, а тому може піти в себе ще сильніше. З-за нездатності проговорювати свої емоції Поля довго збирає всередині образу і в певний момент може перервати відносини з людиною без причини.

Особливості характеру Поліни

Значення імені Поліна дуже цікаво розкривається в її поведінці. На перший погляд вона здається досить закритою і пафосною. З боку вона виглядає як сувора і неприступна дама, однак при особистому спілкуванні дівчина проявляє всі свої найкращі якості. Поліна – дилетант у багатьох сферах. Вона має знання про різні речі, і практично завжди може підтримати розмову.

У дитинстві Поля називають енерджайзером за її невгамовну енергію. Дівчина постійно бере участь в різних конкурсах, любить грати головні ролі в театральних постановках, співає, малює. Виростаючи, вона стає більш спокійною і розсудливою. Поліні подобається одягатися, комбінувати різні речі, а тому її захоплюють питання моди і стилю.

Дівчина, пам’ятаючи про те, що означає ім’я Поліна, намагається висвітлити своє життя сонячними промінчиками. Так, вибираючи роботу, вона більше спирається на власні відчуття. З-за цього їй вдається перетворити хобі в оплачувану справу. Також варто відзначити, що у Полінки багато шанувальників. За нею доглядають чоловіки, вони роблять їй компліменти і йдуть заради красуні на подвиги.

Сумісність імені Поліна з чоловічими іменами

Маючи знання про те, що означає ім’я Поліна, можна з точністю розрахувати її сумісність з протилежною статтю. Поле буде неприємно спілкуватися з Євгеном, Станіславом, Федором, Денисом, Миколою і Модестом. Вона без праці зможе встановити контакт з Данилом, Дмитром, Петром, Іваном, Геннадієм та Богданом.

Любов Поліни

В даному пункті буде розказано про те, що означає ім’я Поліна для любовних стосунків. Поля, немов сонечко, промінчиками свого настрою манить оточуючих людей. У Полінки завжди буває багато кавалерів. Природа наділила дівчину сильним відчуттям. Так, дівчина бачить всіх залицяльників наскрізь і віддає своє серце саме того, хто її найбільш гідний. Значення імені Поліна не особливо допомагає їй в побуті. Поля любить робити все, але помаленьку. Наприклад, в квартирі може бути брудно, але затишно. Для діточок Полінка стає улюбленою подружкою, тому що вона віддає всю любов і увагу своїм нащадкам.

Професія Поліни

До вибору справи своєї мрії Поля підходить з великою серйозністю. Вона впродовж всієї юності пробує багато різних справ для того, щоб знайти те, що їй до душі. Більше всього того, що означає ім’я Поліна, відповідають наступні сфери: творчість, езотерика, астрологія, мистецтво.

Здоров’я

Поліні часто діагностують хвороби шлунково-кишкового тракту. У більш дорослому віці вона може мучитися від виразки або гастриту. Також у дівчини великий ризик зараження сезонними захворюваннями.

Кар’єра Поліни

Значення імені Поліна не сприяє успіху дівчата в самостійному веденні бізнесу. Вона дуже бережлива і завбачлива. Наприклад, жінка з таким ім’ям відчуває страх перед змінами і найчастіше не може прийняти відповідальне рішення. Великих успіхів вона може досягти, перебуваючи в колективі або під керівництвом розумного людини.

Великі Поліни в історії

Бонапарт (принцеса), Віардо-Гарсія (співачка), Карпакова (балерина), Пехова (тенісистка), Астахова (гімнастка), Логунова (телеведуча), Ткач (модель), Гагаріна (співачка).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар