Прохор: значення імені Прохор. Доля і характеристика імені

У перекладі з грецької ім’я Прохор означає «регент» (або керуючий хором). Є ще одна розшифровка цього імені, згідно з якою Прохір — людина, що стоїть попереду хору. Це чоловіче ім’я вважається католицьким, православним (грецьким). Воно зустрічається в Новому Завіті. Саме так іменували одного з 70 апостолів.

Знаменитий Серафим Саровський (засновник Дівеєвського монастиря) в миру також був названий Прохором.

Ім’я це зустрічається і в православних, і в католицьких церковних календарях. Католики відзначають День ангела Прохора 9 квітня. А православні: 17, 28 січня, 23 лютого, 24 квітня, 10 серпня, 11 жовтня.

В побуті для стислості до Прохору можуть звертатися як до Простіше, Прошуне, Прошеньке, Проні, Проньше. Синонімічні імена: Прохорус, Прокопо (Прокіп), Прохар, Прокерес.

Вплив імені на характер і долю

Чоловіка на ім’я Прохор відрізняють цілеспрямованість і грунтовність. Він діє строго за планом, не відволікаючись, не реагуючи на зауваження ззовні. Це, до речі, іноді заважає йому в особистому житті і на роботі.

Прохор ненавидить несправедливість і брехню. Прохор з «зимової» датою народження ще й упертий, дивно наполегливий, особливо якщо мова йде про те, щоб довести правду.

Прохор володіє талантами в різних областях. Він може вибрати прикладні спеціальності, наприклад, коваль, художник. А може стати відмінним вчителем або лікарем. Багато володарі цього імені стали провідними фахівцями у сфері будівництва або ливарного виробництва.

Прохор не прагне зробити кар’єру, але він швидко просувається по службі завдяки своєму досвіду, навичок і відповідального ставлення до дорученої справи. Про таких людей як Прохор часто говорять: у нього золоті руки або голова. До того ж у колективі співробітника з таким ім’ям не просто цінують, але і поважають.

Особисте життя Прохора складається неоднозначно. Він часто мучиться, сприймає поведінку партнера дуже близько до серця, вважаючи, що є приводи для ревнощів. Володар такого імені злопам’ятний і довго не прощає образи. Хоча треба визнати, що Проша дуже хоче стати зразковим чоловіком, сім’янином. Він намагається підтримувати у своїй родині мир, злагода. Багато працює для того, щоб його рідні ні в чому не потребували.

Прохор люблячий батько і чоловік. У нього поступливий характер, тому діти часто люблять Прохора навіть більше ніж маму. Він гостинний господар.

Деякі люди відзначають дратівливість Прохора. Але людина з таким ім’ям володіє певним шармом, хоча до спілкування з сторонніми явно не розташований. Серед товаришів його часто називають «своїм хлопцем». Той, хто добре і давно знайомий з Прохором, розуміє, що за його суворою зовнішністю ховається відданий друг, людина з високими моральними принципами.

Езотерика
Додати коментар