Потап: значення імені Потап. Доля і характеристика імені

Іменем Потап батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Потап виникло в Греції і перекладається на сучасну українську як «блукач». Спочатку це було церковне ім’я Потапий. Але також було і римське ім’я Потамий, інтерпретоване як «заволодів».

Скороченнями імені Потап будуть Патя і Потапка. Варіант Патя поширюється і на такі імена, як Патрокл, Спартак і Патрік, і жіночі — Патриція і Клеопатра. Серед російськомовного населення ім’я Потап дала початок кільком прізвищами.

Ім’я Потап присутня в іменословах обох конфесій християнства. У католицькому календарі зазначено 8.12. Усі інші числа взяті з православного календаря.

Характер чоловіка по імені Потап

Дитина, яку батьки назвали ім’ям Потап, не буде безобразником. Швидше, Патя буде зважувати кожен свій крок. Якщо він прийме якесь рішення, то відмовиться від нього тільки через дуже вагомих аргументів. Коли Потапка стає старше, то це властивість дозволить йому втілювати в життя будь-які ідеї і вирішувати досить складні завдання. Матеріального благополуччя Потап може досягти, піднімаючи збитковий бізнес або вносячи новий струмінь у непопулярний рух. У Потапа є задатки лідера і вміння розуміти головну проблему ситуації. Якщо мова йде про справу — Патя не стане жартувати і ніколи не кине щось не доробив.

Людина з іменем Потап не з тих, хто стане смітити фінансами, а тому живе він досить комфортно. Патя постійно стежить за своїм іміджем, так як хоче робити гарне враження. Потап вміє вибирати речі, які будуть на ньому добре виглядати. Нерідко Потапка купує недешеві аксесуари, щоб підкреслити свій стиль. Потапу постійно хочеться поліпшити своє життя.

Вже з раннього віку хлопчик по імені Потап проявляє себе як відповідальний і незалежна людина. Патя ніколи не нехтує домашнім завданням або роботою по будинку. Потапка не любитель дворових забав — з великим задоволенням він збирає конструктор або вирішує логічні завдання. З їх допомогою Патя покращує своє внутрішнє чуття, вчиться шукати нестандартні рішення і аналізувати ситуацію. Будь-яку задачу Потапка зводить до набору типових завдань, які вже вміє вирішувати. Він не заводить багато друзів, але кожного, хто є, знає багато років. Цей чоловік не прихильник змін.

Потап завжди тримає слово. Потапке чужа жадібність, і він завжди може знайти потрібну суму грошей. Коли Патя зрозуміє, чого хоче добитися в цьому житті, то стане не тільки добре заробляти, але і щире радіти своїм успіхам.

Щоб вступити в конфронтацію з володарем імені Потап, можна просто не виконати умови домовленості. У такому разі Патя швидко змінить свою думку на негативне до цієї персони. Основні риси Потапа — скромність і серйозне ставлення до справи. Іноді з-за цього Патя довго не може визначитися з вибором. Однак Потапка ніколи не втрачає позитивного настрою та бажання працювати. Патя займається саморозвитком і хоче знати про все хоча б потроху.

Особисте життя і кар’єра чоловіка по імені Потап

Потап легко вміє відокремлювати головне від другорядного. Цей талант дає можливість Потапке максимально ефективно вирішувати поставлені завдання. Патя постійно намагається дізнатися щось нове і завжди знаходить спосіб застосувати нові знання на практиці. На жаль, не у всіх виходить знайти підхід до Потапа. З-за свого егоїзму він часто починає чіплятися до оточуючих. Сам же Патя на критику реагує досить різко. Іноді його серйозність переростає в дріб’язковість.

Зазвичай володар імені Потап, закінчивши навчання, починає працювати у своїй професійній сфері. У Потапа є задатки лідера, якими він користуватиметься.

Чоловік з ім’ям Потап вміє приборкувати своє честолюбство. Патя не стане займатися користолюбством. З наявними грошима Потапка надходить дбайливо. Патя ніколи не опиниться на порозі бідності.

Носій імені Потап обожнює вечірки. Патя дуже цінує суспільство близьких людей. Хоч у Потапа небагато друзів, йому не потрібно більше, щоб відчувати себе відмінно.

Людина з іменем Потап хоче, щоб сім’ю сковували узи дружби. Від обраниці Патя чекає не тільки вірності, але і педагогічних здібностей. Крім того, дружина Потапа повинна дбати про комфорт в будинку. Якщо все так і відбудеться, то Потапка буде сприймати її як рівну собі. Часто цей чоловік вдало одружується. Потапу подобається виховувати дітей і робити свою частину домашніх обов’язків.

У чоловіка, що носить ім’я Потап, іменини припадають на наступні дати: 11.04, 30.04, 8.12 і 21.12.

Езотерика
Додати коментар