Платон: значення імені Платон. Доля і характеристика імені

Іменем Платон батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції

Ім’я Платон було відомо ще в стародавній Греції і походить від слова «платюс», яке на сучасну українську перекладається як «широкий». Досить велику популярність отримав філософ, що носить це ім’я, який відрізнявся широтою плечей.

Ім’я Платон досить популярно в багатьох європейських державах. Іспанці, португальці, греки, росіяни, українці, білоруси та чехи не змінюють при прочитанні ім’я Платон. А ось італійці вимовляють Платоні. Скорочені варіанти імені Платон — Платонка, Плата, Тоня і Тоша. Українці доповнили цей список скороченнями Платончик і Плантонко, а чехи — Плат.

Жіночим аналогом імені Платон буде Платоніда.

Історія православ’я зафіксувала багатьох єпископів, яких звали Платонами. Якщо Платон католик, то іменини у нього будуть 4.04, і 22.06. Всі інші дати взяті з православного календаря.

Характер і доля чоловіка на ім’я Платон

Хлопчик, якого мама і тато назвали ім’ям Платон, з раннього віку продемонструє їм свою примхливу натуру. Основні грані душі Платоши проявляться вже в ранні роки, але батьки не будуть знати: радіти або засмучуватися. Носій імені Платон відрізняється впертість і нахабством. Найчастіше Палт хоче спілкуватися з тими, хто старше його. У Платона чудово виходить поєднувати в собі такі риси як безкорисливість, гордовитість і чарівність.

Володар імені Платон часто є нонконформістом. Якщо потрібно, щоб Платоша щось зробив, то не слід тиснути на нього, а переконувати в доцільності або ж банально лестити.

Носій імені Платон наділений синтетичним інтелектом. Платоша без праці засвоює нову інформацію і прагне розв’язати ту чи іншу неприємність в корені, а не «лікувати симптоми». Але з-за своєї скрупульозності Платон може довго «шліфувати проект». Відсутність природного дарування Плат з лишком компенсує любов’ю до роботи. «Зимовий» Платон буквально живе для того, щоб працювати. При цьому Тоха охоче проявляє ініціативу, якщо вважає ідеї керівництва неспроможними. З-за цього начальство може як заохотити Платона, так і покарати.

Чоловік з ім’ям Платон, народжений в один з літніх місяців, буде інтровертом. Ніхто не зможе з упевненістю сказати, що насправді відчуває Плат. Також цей Тоха слабо піддається впливу оточуючих. Платон дуже цінує друзів. До них Платоша пред’являє високі вимоги, а натомість вивернеться заради них навиворіт, якщо це знадобиться. У літнього Платона рідко буває багато друзів з-за того, що йому важко знайомитися і звикати до людей.

Власникові імені Платон не буває нудно наодинці з собою. Якщо Плат щось обмірковує, то може зовсім забути про навколишню дійсність. «Літній» Платон завжди намагається замаскувати свої почуття і нікому про них не розповідати. Плата не любить ходити в гості — частіше гості ходять до нього. Платон — дуже охайний чоловік.

У чоловіка, що носить ім’я Платон, іменини припадають на наступні дати: 4.04, 18 .04, 22.07, 9.08, 15.08, 1.12.

Езотерика
Додати коментар