Значення імені Павло (Паша)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Павло, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Павло (Паша).

Значення імені Павло

Дуже часто Пашка виглядає як сухий чоловік невеликого зросту. При цьому у нього велике серце і відкрита душа! Зовнішній вигляд молодої людини можна пов’язати з тим, що означає ім’я Павло: «малишок», «пупсик». Це також впливає і на його характер.

Скорочена форма

Пашуля, Павлуша, Пашок, Пашка, Павлуша, Павич, Павлик, Паху, Пахан, Паж.

Історія появи

Як і багато відомі мови, це коренями сягає в культуру гречан. Також ім’я Павлика дуже важливо для православних людей з-за зв’язки з відомим апостолом. У мові існує жіноча варіація даного імені. До речі, звучить воно досить ніжно і жіночно.

По батькові від імені Павла

Ім’я дівчинки буде прикрашати «добавка» Павлівна. А ось хлопчик буде носити нехитре Павлович, або ж ще більш просте Палич.

Іменини і покровителі Павла

Ім’я Пашки неймовірно важливо для людей, які вважають себе причетними до православ’я і його звичаями. Самому ж Павлу напевно хочеться знати дні своїх іменин і розуміти, які святі стоять за його спиною. Все це допоможе краще розібратися в тому, що означає ім’я Павло.

17.03 – П., святий священномученик.

4.11 – П., служитель церкви, страждалець.

Позитивні сторони Павла

Пашка – компанійський і дуже дотепний хлопчина. У нього добра вдача і в той же час гострий язик. Наприклад, своїми фразочками він може довести до істеричного сміху будь-якої людини. Проте слова його ніколи не будуть грубими. Павлуша дбає про почуття інших людей, а тому прагне зробити так, щоб усім було добре. Щастя оточуючих – це радість для самого Павлика.

Негативні сторони Павла

Пашенька може бути досить інфантильним. На жаль, нерідко Павли «застряють» в дитинстві. У дорослому віці він живе ніби в рожевих окулярах. Паша не може взяти на себе якусь серйозну роботу. Все це йде від його внутрішню неорганізованість і безвідповідальність. Пашка звик до того, що за нього все вирішують більш відповідальні люди. Вони ж і пояснюють йому сенс багатьох речей.

Особливості характеру Павла

Пашка – добрий, дотепний і чарівний хлопець. Будучи хлопчиком, він не заважає батькам і не створює проблем. Однак його назвати занадто спокійним: у Павла багато енергії! У дитинстві він носиться по вулиці, постійно над чим сміється, багато спостерігає за всім, що відбувається навколо.

Коли Пашуля стає старше, в ньому ще залишаються дитячі риси. Ну а що поробиш: таке значення імені Павло! Пашок інфантильний, часто сміється практично треба всім. Павла можна назвати хорошим другом і цікавим співрозмовником. У нього багато друзів і хороших знайомих. На щастя, всі вони по достоїнству оцінюють те, що означає ім’я Павло.

Пашка можна назвати досить поверхневим молодою людиною. З одного боку, він може підтримати легку бесіду і розрядити обстановку. З іншого боку, йому важко перейнятися проблемою іншого. Він рідко розуміє глибоке мистецтво, не надає великого значення духовних проблем.

Значення імені Павло дозволяє хлопцеві просто жити і радіти всьому, що з ним відбувається. Павлуша знаходить щастя в моменті, а тому всі зміни відбуваються з ним якось особливо легко і природно.

Сумісність імені Павло з жіночими іменами

Найкращими партнерками для Павлика будуть Аліса і Дарина. Також є всі шанси на щасливе життя з Мариною, Діаною, Міланою, Веронікою і Танею. Те, що означає ім’я Павло, не дуже збігається з Ларисою, Наталею, Анею, Лізою та Інгою. Най не відповідніша дівчина носить ім’я Карла.

Сім’я і Любов Павла

Іноді здається, що Пашуля не потребує відносинах. Значення імені Павло теж ніби не передбачає щасливого сімейного життя. Однак в один момент свого життя Паша може несподівано показати суспільству свою кохану! Як він це робить – незрозуміло. Одне можна сказати точно: вибравши одну жінку, Пашуля залишається вірним їй впродовж довгих років.

Професія Павла

Пашка має досить гнучкий інтелект і гострий розум. Наприклад, він може проявити себе як талановитий інженер, фізик або логіст. До творчості у Паші тяги майже ніколи немає. Проте у виняткових випадках він може стати великим актором, музикантом чи співаком. Це в основному залежить від виховання і оточення.

Здоров’я і що означає ім’я Павло

В цілому, у Пашки не буває серйозних недуг. Значення імені Павло припускає, що у нього занадто слабкий імунітет, з-за якого всю зиму Пашуля може пролежати в ліжку. Однак з віком це все сильніше сходить на «ні», а тому і не турбує молодої людини. Таке «везіння» не є причиною для ігнорування лікаря! Важливо постійно ходити до фахівця.

Кар’єра Павла

Варто відзначити, що Пашка – ідеальний співробітник. Він не належить до тих людей, які заради підвищення готові піти на різні погані речі. Пашка намагається працювати на совість. Саме це і цінують начальники. В роботі значення імені Павло розкривається в маленьких шажках, які він робить для досягнення великої мети.

Великі Павли в історії

П. Павлович (правитель). Вяземський (історик). Третьяков (мистецтвознавець). Яблочков (вчений). Також існує і безліч сучасних чоловіків, що показують, що означає ім’я Павло. Клімкін (політик). Зібров (співак). Воля (комік). Дуров (айті спеціаліст). Алтухов (спортсмен). Прилучний (актор). Глоба (провісник).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар