Значення імені Олександра (Саша)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Олександра, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Олександра (Саша).

Значення імені Олександра

Багато Саші відрізняються жвавим характером. Наприклад, часто вони приміряють на себе чоловічу роль. Серед друзів Сашка в дитинстві водяться одні хлопчики. Значення імені Олександра виправдовує це. Воно перекладається як «сильна», «владна», «з характером чоловіка».

Скорочена форма

Сашка, Алекса, Аля, Саша, Сашулька, Шура, Сашура, Санька, Сашенька, Сандра, Саня, Шулико, Сашулик.

Історія появи

Початкова версія імені звучала як Олександр. До нього було додано закінчення «а», ось і вийшов жіночий варіант. Батьківщина імені – Стародавня Греція. З мови греків значення імені Олександра – «захисниця», «подібна чоловікові». До речі, в деяких мовних групах звучить як Олександра або Аластриона.

Іменини і покровителі Олександри

Ангел-охоронець – важлива фігура в житті православної людини. Наприклад, саме до неї він звертається за допомогою, потіхою і проханням благословення. Значення імені Олександра відмінно розкривають небесні покровительки. Кожна з них належить певній даті.

23 грудня – А. Устюхина, новомучениця.

26 червня – А. Дивеєвска, свята.

13 жовтня – А. Червякова, новомучениця і схимонахині.

Позитивні сторони Олександри

Шура – дівчина дуже емоційна! В ній постійно розгорається буря пристрастей. Саша не соромиться своїх почуттів і відкрито їх виявляє. Саме тому у неї рідко виникає непорозуміння у спілкуванні з людьми. Людина чудово розуміє значення імені Олександри і знає про її почуття. Сашка багата на вигадки, у неї хороша фантазія. Це робить з неї прекрасну оповідачку і формує Сашу як творчу одиницю.

Негативні сторони Олександри

Дівчина часто відчуває гострий брак уваги. Від цього – такі якості як нав’язливість і «причепливість». З-за цього багато можуть уникати дружби з дівчиною. Також вона, відповідаючи того, що означає ім’я Олександра, надмірно владна, а тому вона любить домінувати над людьми. На жаль, часто це доходить до приниження оточуючих.

Особливості характеру Олександри

Саша – безумовно, дуже цікава дівчина. У дитинстві вона більше нагадує хлопчика. Воно й зрозуміло: до цього веде те, що означає ім’я Олександра. Дорослішаючи, Шурка стає більш жіночною. По-перше, вона змінює свій образ. По-друге, починає цікавитися питаннями стилю.

Це справжній вередник! Якщо їй щось не подобається, вона висловлює своє невдоволення в дуже яскравій манері. Значення імені Олександра робить її досить мінливою дівчиною. У молодості вона може втекти з будинку, а в більш зрілому віці їй ніщо не варто вигнати з квартири чоловіка.

До всього іншого, це досить душевна дівчинка. Вона знає, як створити атмосферу затишку і любові. Багатьом її друзям дуже подобається бути з нею.

Сумісність імені Олександра з чоловічими іменами

Найбільше Сашці подобається спілкуватися з Іваном, Антоном, Іллею, Олександром, Кирилом, Микитою, Михайлом і Федором. Значення імені Олександра дає підставу «пророкувати» її дружбу і любов з іншими людьми. Наприклад, не дуже комфортно дівчині буде з Костянтином, Олексієм, Данилом, Ростиславом, Семеном, Гнатом, Григорієм і Віктором.

Сім’я і Любов Олександри

Як ми вже говорили, Саша часто відчуває брак уваги. Саме тому в юності вона, намагаючись заповнити брак ласки і любові, має багато молодих людей. Те, що означає ім’я Олександра, особливо яскраво відображається в її сімейному житті. Дівчина може бути деспатичною, вона може вихоплювати кермо влади в свої руки. Однак людина, що вирішила зв’язати своє життя з нею, прощає дівчині всі дрібні недоліки.

Професія Олександри

Є два види Саш: творча і ділова. Перша – присвячує всю себе мистецтву. Друга – веде бізнес і безперервно просувається по кар’єрних сходах. Що б вона не обрала, у всьому їй вдається розкрити, що означає ім’я Олександра. Шура свідомо вибирає сферу, в якій може бути головною. Саме тому у творчості вона сама собі господиня, в бізнесі – начальниця.

Здоров’я

Найчастіше у Сашеньки бувають хвороби легенів. У зимовий час вона часто кашляє – це яскравий сигнал і причина для звернення до лікаря. Проте це не виключає й інших неприємних хвороб. Вона може страждати від гастритів та інших проблем шлунково-кишкового тракту. Ще один недуга Олександри – хвороби, пов’язані з нервовою системою.

Кар’єра Олександри

Сашка – справжній боєць! До цього його зобов’язує хоча б те, що означає ім’я Олександра. А тому дівчина готова всіма силами рвати заради отримання бажаної посади. Вона легко домагається поставлених цілей. На щастя, найкращі якості Шури допомагають їй просунутися в роботі. Звідси йде гарне місце і високі грошові винагороди.

Великі Олександри в історії

Римська (мученик), Павлівна (правителька), Ентальцева (декабристка), Саскен-Альтенбургськая (принцеса), Тимошенко (гімнастка), Бриеде (скульпторка), Пахмутова (артистка), Борбей (артистка), Звєрєва (співачка), Епштейн (актриса). Долі кожної з цих жінок підтверджують, що для людини, у якого є мрія, немає нічого неможливого. Всі вони по-своєму зробили внесок в те, що означає ім’я Олександра. А тому важливо знати історії їх життів.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар