Значення імені Катерина (Катя)

У цьому матеріалі ви знайдете корисну інформацію про ім’я Катерина, дізнаєтеся тлумачення, історичні факти і звідки походить ім’я Катерина (Катя).

Значення імені Катерина

Щоб зрозуміти, що означає ім’я Катерина, потрібно звернутися до його батьківщині. Ми зрозуміємо наступне: в дослівному перекладі значення імені Катерина звучить так – «чистота», «непорочність».

Скорочена форма

Катюша, Катерина, Катрін, Катенька, Ріна, Кат, Катя, Кет, Катька, Кошеня.

Історія появи

Батьківщина ім’я Катя – Стародавня Греція. За даними філологів, воно походить від слова «Єкатерини». Перевести як «нескінченна чистота», «незайманість». В інших мовних групах звучить як Каталіна, Каті, Катирна, Катріона. При цьому значення імені Катерина на різних континентах одно.

Іменини, покровителі Катерини

У церковному календарі зібрані особливі «святкові» дні практично для кожного імені. У деяких імен День Ангела буває по кілька разів на місяць. Однак у Катерини свято буває лише раз на рік, у грудні, сьомого числа. Зрозуміти, що означає ім’я Катерина, допоможе її головна покровителька:

Єк. Олександрійська – свята, яка прийняла мученицьку смерть в ім’я християнської віри.

Позитивні сторони Катерини

Катя – дівчина, яка неймовірно любить свободу. Заради нього вона готова на багато чого, з-за чого протягом усього життя в дівчині виробляються особливі навички. Наприклад, Кетрін без зайвих пояснень може виконати доручення і самостійно розібратися в чому-небудь. Катерина дуже господарча. Як правило, в її квартирі панує затишок, чистота і гармонія.

Негативні сторони Катерини

Дівчина, всупереч тому, що означає ім’я Катерина, часто проявляє крайню безвідповідальність. Її не особливо турбує те, що буде в майбутньому: жінка з таким ім’ям живе одним днем. На жаль, такий підхід іноді викидає Катю на узбіччя життя, і їй дуже довго доводиться вибиратись «з дна». До всього іншого, жінка з таким ім’ям може бути дуже злий. Своєю агресією вона може заподіяти біль навіть самим близьким.

Особливості характеру Катерини

У дитинстві вона досить тиха і скромна. До того ж, нею захоплюються дорослі: маленька дівчинка з розумними оченятами вражає своїм спокоєм. В малому віці дівчину мало що цікавить. Вона вибирає для себе одне заняття і присвячує йому весь час. Якщо в юному віці її не направити у правильне русло, вона може стати безпритульною.

Ми вже з’ясували, що означає ім’я Катерина. Значення імені Катерина сильно відбивається на її спілкуванні з однолітками. Наприклад, у Каті низька самооцінка, що зобов’язує її примикати до кола популярних ровесниць. Знаючи, що означає ім’я Катерина, можна робити висновки про те, як вона веде себе в повсякденному житті. Так, найчастіше, прагнучи підвищити зарозумілість, Кейт стає зіркою колективу: до її думки прислухаються, а також вона задає тренди.

У певні моменти життя у Каті починає зріти бунт. Вона може проколоти ніс, набити татуювання, коротко підстригти волосся. Їй необхідний такий період. По-перше, вона зможе краще дізнатися себе. А по-друге, бунтуючи, вона зможе набратися життєвого досвіду, який допоможе їй у подальшому.

Сумісність імені Катерина з чоловічими іменами

Значення імені Катерина чудово поєднується з такими іменами: Данило, Микита, Амадей, Костянтин, Олексій, Михайло, Леонід. Значення імені Катерина зовсім не підходить Георгію, Семену, Федору, Родіона, Роберту.

Сімейне життя і любов Катерини

В юності Катерина часто закохується, а тому рано виходить заміж. На жаль, дівчина може бути дуже недосвідченої в сімейних відносинах, так як вона не дуже обізнана в питаннях побуту. Однак все це приходить з досвідом. З дітьми Катя відмінно ладнає, але забуває приділяти їм достатньо уваги.

Професія Катерини

Катруся не відчуває сором перед роботою, наприклад, у сфері послуг або клінінгу. Дівчина ділить роботу і хобі, а тому в професії їй важлива лише зарплата. Потрапивши в хороший колектив, вона починає любити свою справу.

Здоров’я

Всі хвороби Каті починаються із-за неуважності. Наприклад, вона схильна до гастриту, гаймориту або розладів нервової системи. Для того, щоб підтримувати гарне самопочуття, їй потрібно частіше відвідувати лікаря, добре харчуватися і уникати шкідливих звичок.

Кар’єра Катерини

Розуміючи, що означає ім’я Катерина, стає легше дати кілька порад по поліпшенню робочих показників. Каті слід бути більш серйозною в роботі для того, щоб просунутися по кар’єрних сходах. Вона не може довго утримувати увагу на одному занятті, що перешкоджає поліпшенню заробітків. Впоравшись з усіма проблемами, жінка стає висококласним фахівцем.

Великі Катерини

Медічі (правителька), Велика (імператриця), Бартенєва (революціонерка), Зелена (артистка), Кухар (балерина), Андрєєва (журналістка), Вілкова (актриса), Серебрянська (спортсменка), Сердюк (спортсменка). Всі ці жінки внесли внесок у значення ім’я Катерина.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар