Значення імені Аліса

Ви дізнаєтеся корисну інформацію про значення імені Аліса, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Аліса.

Значення імені Аліса

Якщо звернути увагу на поведінку Аліси, можна помітити, що вона веде себе як справжня принцеса. Догляд за собою, пристрасть до красивих речей, манери… Воно й не дивно. Це обумовлено тим, що означає ім’я Аліса – «чистих кровей», «благої рід».

Скорочена форма

Лисиця, Лисичка, Лисеня, Аліска, Лариска, Алісочко, Алисюша.

Історія появи

Багато імен з’явилися в слов’янської мовної групи з латинської, давньогрецької та давньоєврейської мови. Проте з цією дамочкою все йде зовсім інакше. Батьківщина, визначила значення імені Аліса, – Німеччина. На інших континентах також можна почути такі форми як Еліс, Еліз і Аделаїда.

Іменини і покровителі Аліси

На жаль, не кожне сучасне ім’я має свого церковного покровителя. У цьому випадку хрещення відбувається під іншим ім’ям. Зрозуміти, що означає ім’я Аліса, дозволять Катерина та Олександра – саме вони вибираються найчастіше при обряді посвячення. Іменини і ангелів також варто шукати серед цих імен.

Позитивні сторони Аліси

Це неймовірно чарівна дівчина. Здається, вона може сподобатися будь-якій людині. Її лояльність, чарівна усмішка і вміння слухати дозволяють їй знаходити спільну мову практично з кожним. Спілкування з нею і саме значення імені Аліса залишають приємне враження і почуття енергетичної наповненості.

Негативні сторони Аліси

Незважаючи на всі плюси, дівчина, яку так назвали, має і свої мінуси. По-перше, вона відчуває занадто велику любов до себе. Іноді самозамилування просто зашкалює! По-друге, Аліска часто живе у своєму маленькому світі. Почасти це виходить з того, що означає ім’я Аліса. Їй було б корисно зайнятися розвитком чуйність і розуміння.

Особливості характеру Аліси

Ніхто не може зрозуміти, звідки ця дівчина черпає свою енергію. Серед людей вона веде себе неймовірно активно! За вдачею вона не є лідером. Проте Лисиця вміє підкорятися і дружити з начальником – це обумовлює значення імені Аліса. Вона любить посміятися і послухати цікаві історії. Хороші співрозмовники – її пристрасть!

До речі, про пристрасті і любові. Незважаючи на те, що для Аліси пошук партнера часто стає сенсом життя, тема сексу для неї завжди залишається забороненою. Вона соромиться досліджувати своє тіло і не може прийняти свою сексуальність. Звідси – труднощі в заміжжі. Однак при цьому вона не відчуває дискомфорту в спілкуванні з протилежною статтю.

Ця дівчина обожнює свою сім’ю і шанує всіх батьків. За оцінками психологів, значення ім’я Аліса передбачає сильну прихильність до коріння. Дівчина відчуває задоволення від сімейних свят і вечорів. Також для неї важливі друзі. Багато з них стають для неї не просто хорошими товаришами, але і справжніми братами або сестрами.

Сумісність імені Аліса з чоловічими іменами

У дівчини непогано складаються стосунки з Владом, Михайлом, Григорієм, Олександром, Сергієм та Іллею. Значення імені Аліса точно не підходить Родіону, Гнату, Максиму, Олексію, Івану. Особливо тонкий зв’язок у неї зав’язується з Микитою і Павлом.

Сім’я і Любов Аліси

Для неї дуже важливо відчувати себе коханою. Часто створення сім’ї та пошук кохання стає для неї головною метою. В молодості не буває багато молодих людей: відносини тривають досить довго і спокійно. На поведінку всередині сімейного вогнища в чому впливає те, що означає ім’я Аліса. Їй вдається грати роль ідеальної дружини. У спілкуванні з дітьми їй може не вистачати материнської чуйності й уваги до внутрішнього світу дитини.

Професія Аліси

Кажучи відверто, Еліс зовсім не любить працювати. Їй важко визначитися з місцем роботи, а тому вона віддає перевагу вільно і безтурботно жити. Якщо дівчина знайде ідеальну професію, яка буде її надихати, вона зможе реалізувати значення імені Аліса.

Здоров’я

Цього людини нагородила сама природа. Часто вона володіє відмінною фігурою і чарівною зовнішністю. До всього іншого, Аліска не страждає від серйозних хвороб. Любов до спорту і міцний імунітет – ось запорука її гарного самопочуття. Багато в чому це вплив того, що означає ім’я Аліса. На жаль, іноді вона страждає від проблем із зубами.

Кар’єра Аліси

Вона не прагне до високих заробітків і не бажає летіти вгору по кар’єрних сходах. Еліс просто працює і механічно виконує дії, які від неї вимагаються. Їй і не потрібно нічого більшого: отримавши очікувані гроші, вона відправляється в реальний світ для того, щоб насолоджуватися і нести людям світло.

Великі представниці і що означає ім’я Аліса

Фрейндліх (актриса), Мілано (артистка), Коонен (письменниця), Шмідт (спортсменка), Галлямова (шахістка), Гур’єва (актриса), Тарабарова (співачка). Судити про характер дівчини можна за долі всіх цих дам. Знання їх біографій дуже допоможе краще пізнати себе.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар