Забава значення імені

Значення слов’янського імені Забава розгадати нескладно. Саме слово до цього часу існує в російській мові означає щось приємне: «насолода», «розвага», «добре, веселе справа», «втіха», «звеселяння». Так що ім’я Забава можна розшифрувати як «весела», «радісна». Напевно так думають батьки, нарікаючи новонароджену дівчинку Забавою.

В побуті, в розмовної мови до Забави звертаються: Забавка, Забавушка. Це ім’я не знайти в святцях, так що іменини Забава не святкує.

Вплив імені на характер і долю

Забава дуже щира і відкрита людина. Дівчина з цим ім’ям активна, в неї так і кипить сила життя. Вчинки її завжди широкі. Вона щедра, але часом не вміє поступитися, проявити лояльність, такт. Забава не стане лицемірити і за очі негативно висловлюватися про людей.

Наївністю і відкритістю Забави часто користуються корисливі та злі персони. Володарка такого імені часом дуже хвилюється через дрібниці і може ненароком (ненавмисно) образити людину. Їй притаманні нестриманість і запальність. Забавушка може щось сказати не подумавши.

Ставши дорослішою, Забавушка стає лідером, з яким не ризикують змагатися серйозні конкуренти. До того ж вона впевнена в собі своїх ідеях, висловлюється різко, чітко. І треба визнати, що до думки Забави, дійсно, варто прислухатися. Вона дає точні, корисні поради, рідко вступає в суперечки і вплутується в конфлікти, виявляючи поблажливість до суперника або опоненту.

Характер Забави дуже своєрідний. Вона настільки впевнена в собі, вважаючи, що у світі немає нічого цікавого, нового. До проблем вона ставиться філософськи. В цьому допомагає її тверда впевненість, що вона права, та її цілі завжди повинні залишатися пріоритетними, незважаючи ні на які перешкоди і труднощі. Чи варто дивуватися тому, що Забавушка вважає нижче своєї гідності ображатися на кого-небудь або проявляти таке почуття як заздрість.

Подалі від очей начальства і поменше обов’язків — ось якими принципами керується Забава при виборі професії. При цьому вона може бути і скромним вахтером, консьєржем або адміністратором, відомою гімнасткою, приборкувачкою в цирку або навіть космонавтом, розвідницею. З такими специфічними «службовими обов’язками» чудово впорається ця відважна й рішуча жінка.

В особистому житті для Забави важливо, щоб чоловік був терплячий і не настирливий. Вона знайде щастя з поступливим чоловіком, не пред’являє завищені вимоги. Треба пам’ятати, що жінка з таким ім’ям буде плисти за течією, сприймаючи все удачі і блага як належне. Може бути тому найчастіше Забаві щастить, і вона робить стрімку кар’єру. Словом, така дама володіє незаперечними перевагами, але досить суперечливим характером і своєрідним сприйняттям навколишнього світу.

Езотерика
Додати коментар