Ясміна значення імені

Вдома до Ясмине скорочено звертаються — Ясминка, Яся, Ясина, Міна, Миница, Мінка, Минуся, Ясма, Джельса, Джемса, Джельсина.

Співзвуччя в різних місцевостях — Ясмін, Ясмиина, Ясмине, Жасмин, Жасмину, Джельсомина, Джасмін, Джесмін, Хасмін, Ясмейн, Есуман.

Місцем виникнення імені вважають східні держави.

У них з’явилися спершу Жасмин, утворене персами від назви садового квіткового куща.

Нове перетворення отримало визнання у східних народів і в європейських країнах. Якщо держави Азії зберігають ім’я Жасмин, то в Таджикистані звучить синонім — Есуман. Англійці мають свої жіночі імена — Джасмін, Джесмін. У португальців кілька аналогів — Жажмин, Жасмин, Жасмину. Іспанці говорять Хасмін, угорці — Язмін, болгари користуються загальновідомими — Жасмину, Ясміна, голландці трохи змінили — Ясмейн, Ясмін, фіни теж — Ясмін, Ясмине, Ясмиина. Більше всіх змінили італійці та отримали кілька видів імені — Джасмина, Джесмина, Джельсомина, Жесми, Жесмин.

Скорочення Міна з часом стало незалежним. Аналог чоловічого імені — Ясмин.

Сильна і мужня квітка

Володарка імені має твердий характер, сміливість, претензійність. Ясміна легко дратується, якщо на це є причина, і коли їй хочуть перешкодити займатися потрібним у цю хвилину справою. Носій імені наділена властивістю випромінювати магнетичну силу, її вважають неординарною особистістю, судячи з того, як вона виглядає, як обставила свою оселю і чим захоплюється.

Власниця імені любить фінансове благополуччя, достаток, їй доступно заняття бізнесом. Ясміна володіє проникливістю і не дасть втягнути себе в якісь сумніви. Господиня імені надзвичайно енергійна, при здійсненні задуму, яка зацікавила її, сили додаються, а якщо взялася за справу пристрасно, енергія може перерости в агресію. Ясміна завжди знає, чого їй хочеться досягти. Навколишні поважають Ясмину за це.

Носій імені наділена від природи хорошими рисами характеру, вони знадобляться їй у подальшому житті. Ясміна залишається в пам’яті кожної людини, яка хоч раз спілкувався з нею. Негативні якості у Ясміни теж є: запальність, ігнорування людей, емоційність. Власниці цього імені дитиною треба вчитися поважати інших, вважати оточуючих гідними і цінувати їх хороші якості.

Дівчині хочеться загального обожнювання, поклоніння її чарівності. Ясміна з трепетом ставиться до рідної хати як свого гнізда, безпечного і спокійного місця перебування. Вона шукає майбутнього чоловіка за своїми мірками. Ясміна має на увазі забезпеченого, симпатичного, видного, інтелектуального людини, при якому вона зберігала б самостійність.

При виборі професії потрібно враховувати свої захоплення. Ясміна тяжіє до творчості, естетики, віддає перевагу медицині. Дівчина не проти вивчення гуманітарних наук, щоб стати психологом, астрологом, графологом, педагогом. Найбільше їй хочеться брати участь у бізнесі своєї сім’ї, в іншому випадку, мати роботу, яка забезпечить їй і радість, і грошову незалежність, допоможе стати бізнесменом, фінансистом, управлінцем.

У Ясміни немає іменин.

Езотерика
Додати коментар