Яніна значення імені

Звуть ім’ям Яніна своїх жінок слов’яни, українці.

Короткі похідні імені Яніна — Яня, Янка і Яночка.

Аналогічні імені Яніна — Жанна, Яна і Іванна.

Яніна і споріднена їй Яна — похідні слов’янського імені Ян. Але і Яна, і Яніна є самостійними іменами, хоча і вважаються ласкавими взаємозамінними.

Саме ім’я Ян йде від староєврейської Іоанна, яке тлумачать «милістю Божою». Є у названій ім’ям Яніна аналогічні іноземні прізвиська, до яких відносяться Янелла, Яна, Янесса і Яника. Але більше всього ім’я Яніна популярно у швейцарців, норвежців і данайців.

Незалежними і рідними іменами для Яніни вважаються Іван, Іванна і Жанна.

Вплив імені на характер і долю

Носій імені Яніна — слухняний і дуже чутлива дитина. Яніні властиво ображатися, коли порушується її самолюбство, але також господиня імені швидко відходить від образи. Малятку Яні подобається грати з ляльками, придумувати їм наряди, виявляючи всю свою яскраву фантазію. До навчання дівчинка по імені Яніна кілька байдужа, але якщо побажає сподобатися якомусь хлопчиськові, то може стати відмінницею. Для Яночки педагоги ніколи не є авторитетом, тому на уроках її найбільше виручає відмінна пам’ять.

Щоб досягти якоїсь мети, Яніні досить увійти в довіру до людини — в цьому їй допомагає непомірна егоїстичність. Чоловіками Яня вміє маніпулювати, пускаючи в хід всю особисту привабливість, емоційність і артистизм. Втім, ці риси характеру Яніна використовує не тільки підкорення чоловічих сердець, але і для отримання чогось дуже важливого для себе! Господиня імені небайдужа до дорогих косметиці, нарядів, прикрас, тому ніколи не відмовляє собі в них.

Діяти блискуче Яніні вдається найкраще, коли вона закохується і бажає підкорити обрану мішень. Якщо Яніну в чомусь розчарувати, тоді носителька імені різко втрачає інтерес до всього навколо. Яночка завжди виглядає акуратною і добре організованою, бо як приділяє чимало часу дрібним деталям.

Вибираючи спеціальність, більше всього Яніна схиляється в бік творчості в обслуговуючій сфері. Непогано кар’єра складається у тих господинь імені, які обрали для себе професію гримера, фотографа або бутафора — до будь-якої з них Яніна підходить з ентузіазмом і любов’ю, чесно і акуратно виконуючи покладені обов’язки, хоча часом і вважає, що її недостатньо цінують високо. Ще Яночка відмінно проявляє себе в якості кравчині та модельєрки. Все життя Яня прагне присвячувати якій одній справі, яка не обов’язково відноситься до роботи, але і до релігії, і турботи про близького оточення.

Кожній Яніні властиво прагнути до створення щасливого шлюбу, який подарує їй максимум спокою, так як сім’я завжди стоїть біля Яні на першому місці. І, до речі, Яночці це зазвичай вдається — в результаті господиня імені отримує щасливо-дружні стосунки з чоловіком. Якщо Яніна виходить заміж за чоловіка, який її по-справжньому любить, то неодмінно перетворюється на чудову дружину і господиню, якщо ж ні — то Яня в швидкості розриває союз і починає все з чистого аркуша.

З чоловіковою ріднею Яніна найчастіше не знаходить спільної мови. Пов’язано це, швидше за все, з тим, що чоловік завжди встає на бік дружини і потурає численним Яніним примхам. Яніна в любові проявляє шалені ревнощі і тотальний контроль, але не дивлячись на це, обранці нареченої ім’ям Яніна дуже її люблять і намагаються побудувати з нею довготривалі стосунки.

У спілкуванні Яніні властива стриманість. Господиня імені зазвичай легко виходить з будь-якої ситуації, але якщо буде зачеплено її самолюбство, то опоненту сильно не пощастить — Яня вихлюпне на нього всю свою агресію. Всі названі ім’ям Яніна легко пристосовуються до життєвих обставин; їм практично неможливо нав’язати чужу точку зору або керувати ними.

Іменини Яніна не відзначає.

Езотерика
Додати коментар