Ярослава значення імені

Ніжні і ласкаві звернення до Ярослави — Яру, Яся, Ярочка, Ярославка, Ярка, Ярилка, Рося, Ярося, Яська, Ясонька, Ясочка, Ясюня, Слава, Славка, Славця, Славуня, Славуся, Славочка.

З’явилося у слов’ян київської Русі.

«Сильна і славна»

Спочатку було чоловіче ім’я Ярослав. У слов’ян слово «яр» позначалися поняття «сильний, бадьорий». Жіноче ім’я в буквальному тлумаченні дає значення — «володарка великої слави». До прийняття хрещення язичники-слов’яни під словом «ярь» мали на увазі животворящу силу, міць, родючість. Тому можна переводити ім’я Ярослава як «сильна життєвою силою».

Є ймовірність походження слова яскравий від поняття «яр», тому до власниці імені застосовується значення — «яскраво видно».

Її іноді називають Слава, цей варіант відомий у широкому застосуванні, воно входить до складу наступних слів — Ярослав, В’ячеслав, Станіслав, Белослав, Владислав, Борислав, Братислава, Радослав, Милослав, Мстислав, Святослав, Броніслав, Радослав, Вишеслав, Ладіслав, Горислав. У деяких з них є пари серед імен для жінок — Белослава, Броніслава, Милослава, Воїслава, Венцеслава, Доброслава, Чеслава, Святослава, Мирослава, Златослава, Горіслава, Владислава.

Розумна і справедлива

Маля не боїться незнайомих осіб, довірливо дивиться. Народжена взимку дівчинка любить перебувати в багатолюдних зібраннях. Дитина легко засинає серед розмовляють, а не в тиші дитячої. Оптиміст по натурі, власниця імені відрізняється дружелюбністю. Ярослава не відмовиться від безлічі друзів. Навіть при відсутності взаємного інтересу вона не відмовляється від спроб все-таки ближче познайомитися і подружитися з новими обличчями.

Ярослава по-своєму вперта, але вона ніколи не намагається виправдати себе при здійсненні помилок — у цьому полягає її особливість. Носій імені завжди стоїть за чесність і правду. З віком Ярослава залишається такою ж прихильницею справедливості та відкритості. Володарка імені робить приємне людям, даруючи подарунки навіть без усякого приводу.

«Осіння» господиня імені захоплюється спортом, в основному з-за змагального духу і бажання боротьби. Крім нього представниця імені цікавиться фауною — вона любить тварин, ще захоплюється мультиками і книгами. У навчанні у дівчини з таким ім’ям немає проблем, вона надає допомогу однокласникам, однак наполягає на справедливості. Ярослава наполеглива, працездатна, пунктуальна і пихата. Подорослішавши, Ярослава стає дуже господарської, допомагає в домашніх справах, будь то наведення ладу або кухонні справи. Звичка намагатися і почуття відповідальності знадобляться дівчині в житті відмінно закінчити вищий навчальний заклад.

Носій імені дуже розважлива. Ярослава знає ціну грошам, не розтрачує їх даремно. Вона володіє розумом, інтуїцією, товариська, вміє посміятися. На жаль, носителька імені не допускає критичних висловлювань на свою адресу. Ярославі не можна робити зауваження, не образивши її.

Ярослава наділена талантом, вміє одягатися до лиця і вести себе вільно. Вона самолюбний, прагне до задоволень і хоче бути на першому місці в суспільстві. Ярослава слухає тільки себе, не бажає рад, діє за своєю примхою. Липнева дівчина дуже сприйнятлива, вона соромиться цієї риси і хоче, щоб про неї не здогадувалися оточуючі.

Представниця імені має можливість вибирати з багатьох підходящих професій. Ярослава має технічні нахили, може освоїти програмування або інженерні спеціальності. Ярославі підійдуть заняття бухгалтерським обліком, педагогікою, педіатрії, перекладами. Дівчина добре зарекомендує себе в шитті нарядів, продажу, за касою банку.

Вона завжди мріє про заміжжя. В шлюбі Ярослава очікує стати впевненою і жити стабільним життям. Для здійснення своєї мрії вона згодна на будь-які жертви. Ярослава шукає майбутнього чоловіка віком, з досвідом і мудрістю. У сімейному житті покаже себе вірною супутницею і одночасно домовитою жінкою. Вміючи добре одягатися, Ярослава зможе стежити за своїм одягом і за зовнішнім виглядом батька сімейства і дітей. Будучи ревнивою, вона не хоче відпускати чоловіка одного в суспільство. Ще одна хороша риса Ярослави — знаходити спільну мову з матір’ю чоловіка, постійно надавати їй допомогу.

У церковних календарях іменини Ярослави не вказані.

Езотерика
Додати коментар