Ядвіга значення імені

Походження і значення імені Ядвіга

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що воно виникло в німецько-язичнму середовищі. Спочатку це ім’я звучало як Хедвіг і утворилася від злиття двох коренів: «хаду», що в перекладі на сучасний українську означає «боротьба» або «сварка», і «віг» – «війна». Відповідно, значення імені «войовниця». Так звали деяких принцес Польщі і одну відому королеву.

Астрологічна характеристика імені Ядвіга

  • Цій жінці протегує сузір’я Терезів;
  • Життя Ядвіги проходить під заступництвом Марса;
  • улюблений камінь – агат;
  • улюблений колір – зелений;
  • Ярма відчуває зв’язок з тютюном;
  • тотем – голуб;
  • найкращий день тижня – неділя.

Характер Ядвіги

Таємниця імені Ядвіга приховує жінку, особа якої важко зрозуміти при першому знайомстві. Іноді Ярмі вдається поєднувати в собі ті риси, які здавалися несумісними. Для Яги характерна енергійність, емоційність і деяка неврівноваженість. Однак при цьому вона добра і чуттєва.

З раннього віку дівчина, яка носить ім’я Гедвігою, навіжена і вперта. Батькові і матері буває досить важко виховувати Ядвігу. Тому дівчинка часто свариться з мамою. Вона рідко грає з дівчатками, так як любить пошуміти і погарцювати. З хлопчиками у Ядвіги вперше починають проявлятися лідерські якості. Вона рідко слухає чужу пораду і завжди має власну думку.

Цій дівчинці потрібно з малих років прищеплювати дисципліну. В іншому випадку, Яга буде погано вчитися в школі. Хоча шкільні дисципліни даються Ядвігою легко, вона часто вступає в конфлікт з вчителями або однокласниками. Коло спілкування у Хедвіг досить вузьке, що пояснюється її вибуховим характером.

Коли носій імені Ядвіга стає дорослою, її характер стає нестерпним. Жінка усюди суне свій ніс і хоче бути головною. Вона завжди є до чого причепитися, щоб почати тиснути на співрозмовника. Проте інші люди ставляться до Ядвігою з поблажливістю, так як живеться їй непросто. Позитивною рисою такої душевної організації є те, що вона ніколи не здасться перед обличчям неприємностей.

Чим захоплюється і де працює носій імені Ядвіга

Як правило, для Хедвіг характерні прагматизм, цілеспрямованість, завзятість і незалежність. Ядвіга швидко захоплюється, і тоді вона може досягти в цій справі приголомшливих результатів. Якщо батьки захочуть підштовхнути Ягу до якого-небудь хобі, то доб’ються швидше протилежного результату.

Дівчина, яка носить ім’я Ярма любить читати і готувати. Так як у неї розвинене логічне мислення, вона стає хорошим фінансистом або вченим. Хедвіг завжди старанно виконує поставлені завдання і ніколи не спізнюється. Її працьовитість забезпечує швидкий кар’єрний ріст.

Сімейні відносини Ядвіги

З-за своєї легковажності, Яга користується успіхом серед представників чоловічої статі. Однак після весілля Хедвіг стає розсудливим. Буває що вона змінює декількох чоловіків, поки знайде того, хто здатний її терпіти.

З ним Ярма стане ідеальною дружиною і матір’ю.

Носій імені Ядвіга легко вибудовує відносини з чоловіками, яких звуть Олександр, Данило, Роман, Мстислав, Прохор, Сава, Савелій, Тимофій, Едуард.

Що означають букви

Буква «Я» притаманна активним, самодостатнім і дисциплінованим людям, які знають, як реалізувати свої плани. У цьому Хедвіг допомагають її вроджені задатки лідера. Ядвігою важливо, щоб інші визнавали її досягнення і ставилися відповідно. Ця дама легко виходить з себе і сповнена випадковостей. Якщо мова заходить про романтичних почуттях, то обов’язково потрібно відзначити її пристрасть. Але в замін Яга вимагає, щоб коханий її поважав і ставився як до рівної собі.

Ім’я з літерою «Д» наділяє людину відповідальністю і практичністю. Всупереч тому, що дівчина цінує самотність, Гедвігою зовсім не чуже співчуття. Нерідко це справжня красуня, до того ж володіє непоганим станом. Ці два чинники можуть перетворити жінку гордовиту і зарозумілу натуру. У тому випадку, коли Ядвіга буде працювати над своїми екстрасенсорними здібностями, стане видатним містиком. Хороша господиня, але буде постійно чіплятися до чоловіка.

Літера «В», як правило, наділяє людину умінням швидко знаходити точки дотику з новими знайомими. У неї досить великі креативні здібності. В якості відпочинку Яга віддає перевагу в лоні природи. Якщо в житті Ігі виникає якась проблема, то дівчина розглядає її системно, спираючись на факти, а не на те, у що їй хочеться чи не хочеться вірити. Однак, це не означає, що Хедвіг ніколи не дає волю фантазії або не покладається на природну інтуїцію. З цієї причини, якщо вона організовує для молодої людини романтичний вечір, то зробить все, щоб він пройшов по вищому розряду. Ніколи не додасть ні одного ні коханого.

Ім’я з буквою «І» – символ гарного уяви й уміння розбиратися в людях. Такі жінки не дотримуються якихось догм – вони розуміють, що кожен може помилятися. Вирішуючи якусь проблему, Гедвігою не буде сподіватися на удачу. Замість цього вона постарається розібратися в усіх хитросплетіннях ситуації, і прийняти оптимальне рішення. Ця особа хоче мирного співіснування, тому сама ніколи не починає конфлікт першою. Вміє сміятися над собою, співчувати. Ягу ніяк не можна назвати злий або жорстокою – така поведінка здається дамі протиприродним. При цьому вона ніколи не стане брехати або викручуватися – якщо щось не подобається, висловить це прямо, хоча і постарається не скочуватися до прямих образ. Не мислить відносин без романтики, тому довго вибирає чоловіка, шукаючи того, хто максимально підходить під ідеал, який вона намалювала в своїй голові.

Буква «Г» символізує гарне уяву, вміння докопуватися до суті речей, відсутність догм, прагматичність і акуратність по відношенню до дрібниць. Найчастіше Хедвіг хоче жити в гармонії з тими, хто її оточує. Вона весела, чуттєва, добра і м’яка. Яга не сприймає брехня. Ядвигушка романтична і хоче знайти ідеального чоловіка

Ім’я з літерою «А» присутній у діяльних людей, які постійно прагнуть до успіху і будують плани свого життя. Мета цієї дівчини – максимально комфортне життя, вихід з царства необхідності в царство свободи. Найчастіше вона має дуже міцним внутрішнім стрижнем і надзвичайно сильним характером. Хедвіг – незалежна, яскрава особа з видатними організаторськими здібностями. Неважливо, який розмір колективу – 3 людини, або 3000– вона вибудує таку систему, при якій організація буде працювати як годинник. Яга завжди буде приймати рішення самостійно, не піклуючись про те, що з цього приводу думають інші. Вона не жертва обставин, а їх творець. Намагатися підпорядкувати її марно – вона вирветься з клітки, рознесли її при цьому.

Нумерологічна характеристика імені с

Йому відповідає цифра 2. Ядвіги багато працюють, щоб досягти мети, вміють приймати важкі рішення і відповідати за їх наслідки. Хедвіг не любить бути головною – їй простіше, щоб хтось ставив перед нею кінцеву мету. Через нервозності Яга може стати невпевненою в собі.

Езотерика
Додати коментар