Віолетта значення імені

Фіалка — ось що означає в перекладі з грецької Віола, ім’я Віолетта. У ряді сучасних мов, наприклад, в англійській, зустрічається слово: violet. Це прикметник — фіолетовий (фіалковий).

Ім’я Віолетта поширене в західній Європі: у Франції, Італії. Але так нерідко називають дівчаток в країнах Нового Світу (Південної і Північної Америки). У католицькому церковному календарі вказано, коли Віола (Віолетта) святкує свої іменини. Вважається, що це форма спільнокореневого жіночого імені Іоланда.

У Росії, в Україні це ім’я не таке популярне. Можливо тому, що не зазначено у православних святцях.

В побуті, в розмовної мови Віолетт нерідко іменують Волями, Олями, Виолками, Олюшами, Велами, Витусями, Тусями, Леттами, Віцамі. Але такі форми як Оля, Віта, Воля і Вета можуть бути не зменшувально-пестливими варіаціями імені Віолетта, а окремими, самостійними жіночими іменами.

Вплив імені на характер і долю

Майже всі Віолетти дуже працьовиті, товариські, різнобічно розвинені. Дівчата і жінки з цим ім’ям прекрасні співрозмовниці. Характер у Віолетт зазвичай ближче всього до холеричного типу. Але вони можуть і вміють щиро співпереживати, жертвувати своїми інтересами заради близьких.

У жінки з ім’ям Віолетта, як правило, добре розвинена інтуїція. Однак вона не часто прислухається до свого внутрішнього голосу. У Віолетти аналітичний склад розуму. Вона вміє швидко знаходити воістину геніальні варіанти вирішення найскладніших проблем.

З раннього дитинства дівчинка на ім’я Віолетта дуже сміла, навіть мужня. Батьків вона дивує тим, що рідко звертається до них за допомогою навіть у найскрутніших ситуаціях, намагаючись вирішити все самостійно. Маленьку Віолетту відрізняє такі риси характеру як впертість, рішучість і непосидючість. Але з віком дівчина з цим ім’ям стає все більш степеневої, поступливою, старанною. Віолетту можна назвати максималісткою, тому що вона виконує дуже сумлінно будь-яке доручення, відповідально ставиться до роботи.

У Віолетти бездоганний смак. Вона завжди модно і стильно одягнена. Часто жінка з цим ім’ям сама придумує фасони туалетів, підбирає макіяж, аксесуари.

При цьому дама з таким ім’ям дуже впевнена в собі і ніколи не стане слухати людину, хоч у чому-небудь об’єктивно поступається їй. Якщо начальник грамотний, розумний, то Віолетта охоче виконує його вказівки і зарекомендує себе дисциплінованою співробітницею.

Майже завжди Віолетта обирає професії, пов’язані з турботою про людей. Вона може стати відмінною стюардесою, медичною сестрою, вихователем.

Народжені влітку Віолетти обожнюють класичну музику. Професії, в яких вони можуть зробити видатну кар’єру: архітектор, викладач, інженер або тренер.

Але якщо випаде можливість відмовитися від роботи і присвятити себе сім’ї, то Віолетта одразу ж забуде про свої кар’єрні амбіції. Він перетвориться в зразкову маму і домашню господарку. Тим більше, що річна Віолетта — «сова», для якої властиво пізно лягати і довше спати вранці. А значить, не поспішати вранці у годину пік на службу.

У Віолетти дуже приваблива зовнішність. Відбою від шанувальників в юності у неї немає. Чоловік жінки з таким ім’ям точно буде випробовувати муки ревнощів. І в нього будуть на це всі підстави. Віолетти дуже влюбливі. Тому в їх паспорті можуть бути і дві, і три друку про укладення та розірвання шлюбів. Зі свекрухами жінки з ім’ям Віолетта не ладнають. Вони не потерплять на кухні ще одну господиню.

Віолетта взагалі воліє жити окремо від родичів чоловіка, і від своїх батьків. Її нервують і дратують «чужі порядки», але вона вміє тримати себе в руках.

Віолетти дуже самокритичні. Вони поблажливі до чужих промахів і помилок. А от собі такого не прощають.

Образливі і ранимі Віолетти ніколи не забувають завданих їм образ. На жаль, якщо жінка з цим ім’ям когось образить (нехай і ненавмисно), вона ніколи не попросить пробачення.

У суспільстві, в компаніях Віолетти відчувають себе чудово, як риба у воді. Але вміють приховувати свої справжні думки і почуття. Віолетта прагне зайняти лідерські позиції у колективі. Але, на жаль, їй не завжди вдається це.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар