Умар: значення імені Умар. Доля і характеристика імені

Інші форми імені Умар — Омар, Омур, Гумар, Умаркай, Гумер, Кумар.

Ім’я Умар поширене серед мусульман.

Умар — старовинне ім’я, вперше з’явилося у арабів. Його переклад — «життя», «буття», «людський вік». Смислове значення імені Умар дуже насичене — мається на увазі все життя, починаючи з моменту народження і закінчуючи смертю людини. Вибираючи таке ім’я немовляті, йому ніби висловлюють побажання багатьох років благоденства. Є й інші вимови імені Умар — Омар, Гумар, Умаркай, Гумер. Татари, які живуть в Сибіру, називають хлопчиків Кумар, а киргизи — Омур.

Вплив імені на характер і долю

Володар імені Умар — романтик і фантазер, схильний до впливу сьогохвилинних емоцій. Це товариська особистість. Умар обожнює багатолюдні зборища, не проти повеселитися і гарно провести час. Відрізняється щедрістю і розмахом душі. Поряд з цим Умар має надто висока зарозумілість, що може перетворити його в одвічного егоїста.

Представник сильної статі по імені Умар часто захоплюється жінками, але от похвалитися постійністю почуттів не може. Умар легко міняє жінок, і зради на любовному фронті для нього звична справа. Його дружиною повинна бути сильна і самодостатня жінка, яка зуміє приборкати легковажного чоловіка.

У Умара багата уява і схильність до духовного зростання. Домогтися цього Умар намагається не на словах, а на ділі, нерідко роблячи необдумані вчинки. Йому не треба розповідати про своїх ідеях всім підряд — свідомо «провальні» проекти можуть залучити корисливих людей, які намагаються «витягнути» з нього все, що можна. Умар вміє співчувати і прощати.

Умар проявляє себе як люблячий чоловік, турботливий батько та вірний друг. Оточуючі це цінують. Йому властива деяка невпевненість, коли він починає думати не тільки про себе, але і про інших. За фактом, Умар намагається знайти душевний спокій і жити з комфортом, але на практиці невпевненість найчастіше грає проти нього.

Іменин у Омара не буває.

Езотерика
Додати коментар