Святослав: значення імені Святослав. Доля і характеристика імені

Іменем Святослав батьки називають хлопчиків в православних сім’ях слов’янських народів.

Ім’я Святослав зародилося ще у давніх слов’ян. Воно утворилося шляхом злиття коренів «святий» і «слава». У лінгвістів немає єдиної версії щодо точної інтерпретації цього імені. Так часто називали синів бояр і дворян, які прославилися своїми добрими справами або перемогами у війні. У Повісті Тимчасових років фігурує князь по імені Святослав, який правив у Києві в кінці 1-го тисячоліття нашої ери, син Ігоря Рюриковича. Ім’я Святослав присутнє в православному іменослові.

Скороченням для імені Святослав буде Слава. Втім, воно застосовується для всіх імен, що закінчуються на «-слав». До них відносяться Борислав, Ярослав, Ярослава, Мстислав, Станіслав, Ростислав, Броніслав, Радослав, Владислав, В’ячеслав, Милослава, Чеслава, Мирослава, Здатослава, Владислава та інші.

Характер і доля чоловіка на ім’я Святослав

Дитина, яку батьки назвали Святославом, не буде для них лихом. Слава буде у всьому слухатися маму і тата. Всі життєві випробування Святослав переживає стоїчно, витягуючи з низ необхідні уроки. Слава вміє тримати свої емоції під контролем і ніколи не піддається паніці, навіть у тих випадках, коли обставини приймають загрозливий оборот. Беручи чергове рішення, Святослав керується тільки тверезим і холодним розрахунком.

У володаря імені Святослав немає проблем з комунікацією. Навколишні тягнуться до Слави, тому що він завжди випромінює доброту і позитивний настрій. Мало хто знає, що насправді діється в глибинах підсвідомості Святослава. Все, що Святослав відчуває, він роками зберігає в глибинах своєї пам’яті і ніколи ні з ким не ділиться. Через це будь-яка бесіда зі Славою не змусить друга відчувати себе психологом.

Святослав не хоче, щоб життя вирувало. Славі подобається положення, коли він точно знає, що буде в найближчі кілька днів. Всі незаплановане і мінливе викликає у Святослава відторгнення замість інтересу. Головний мінус Слави — його апатичність і нелюбов до похвал. Але Святослав все ж може зробити непогану кар’єру, завдяки своєму вмінню терпляче працювати день за днем. Славіку не важливо, як подивляться на нього інші. Святославу цілком достатньо того, що йому подобається його справу. Тому, якщо Слава щось робить, то завжди на совість, нехай і не завжди з душею.

Святослав поважає осіб жіночої статі. Слава з радістю піклується про дітей і своєї обраниці. Славіку не потрібні суперкомфортні умови життя, але вважає, що свої обов’язки він повинен виконувати повністю. Якщо вдома є робота, яку повинен виконувати чоловік, і вона не виконана, то тільки тому, що Святослав про неї не знає. Дружина Славіка — єдиний чоловік, який може ним командувати.

У чоловіка, що носить ім’я Святослав, іменини припадають на 6.07.

Езотерика
Додати коментар