Спартак: значення імені Спартак. Доля і характеристика імені

Іменем Спартак батьки називають хлопчиків в сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

У професійних лінгвістів немає єдиної теорії щодо виникнення імені Спартак. Одні фахівці вважають, що воно з’явилося в Стародавній Греції і вказує на те, що його власник є спартанцем. Деякі інтерпретують його як «топче».

Частина філологів вважають, що ім’я Спартак відноситься до так званих радянських, які були поширені на зорі становлення РРФСР. Зараз це ім’я майже не зустрічається, хоча і не зовсім забуто. У Радянському Союзі Спартак був символом бунту проти нерівності класового суспільства. Причиною цього став римський боєць на арені, який в першому столітті до н. е. підняв повстання у своїй гладіаторській школі і три роки тероризував околиці Риму.

Характер і доля чоловіка на ім’я Спартак

Всупереч існуванню в історіографії хороброго воїна з цим ім’ям типовий Спартак зовсім на нього не схожий. Спартак відрізняється хитрістю і запальністю. Спартаку властиво влаштовувати скандали з-за кожної дрібниці і перекладати свою роботу на інших.

«Осінній» володар імені Спартак буде відрізнятися від інших м’якістю характеру. На відміну від народженого взимку Паті він знає, коли не варто висловлювати свою думку, схильний аналізувати свої дії. Народжений восени чоловік з цим ім’ям цікавиться багатьом, постійно розвивається.

Носій імені Спартак досить ледачий, хоча у нього є природні задатки. В результаті Спартак ніколи не піднімається на високі сходинки кар’єрної драбини. Знаходити спільну мову з співробітниками йому теж важко, не в останню чергу із-за того, що Патя слухає тільки себе.

Людина з іменем Спартак легко закохується і робить дурниць. До весілля Патя може міняти дівчат як рукавички, але одруження ставить на цьому крапку. Однак він все одно не буде вірним чоловіком. Спарташа шукатиме втіхи на боці до самої старості, страждаючи після кожного випадку.

Спартак буде дбайливим господарем, який обожнює своїх дітей. Найчастіше володар цього імені стає батьком дівчаток. Характер подружжя буде під стать чоловікові. Дружина Спартака буде постійно намагатися стати головою сім’ї, хай і безуспішно.

Носій імені Спартак рідко просить близьких про підтримку, з-за цього влізаючи в ще більші проблеми. Патя любить приймати гостей, часто сам для них готує.

У чоловіка, що носить ім’я Спартак, іменин немає.

Езотерика
Коментарі: 1
  1. Спартак

    Я б сказав якась чепуха про Спартак тут написана. Максимум 30-40 % відповідає.

Додати коментар