Сонник зебра наснилася. До чого сниться зебру у сні бачити.

До чого зебра сниться, сонник Фрейда

Зебра уві сні – відображення надмірно мінливої натури вашого партнера. Те, що він на ура прийняв вчора, він може з обуренням відкинути завтра, при цьому обурення його буде щирим і дуже бурхливим. Життя з такою людиною в реальності нагадує сидіння на бочці з порохом, це надзвичайно втомлює. За весь час вашого союзу навряд чи наяву хоч раз був проявлений інтерес до вашої точки зору на цю ситуацію. І лише в інтимній сфері партнер, не проявляє такого деспотизму. І то лише тому, що слабкий в цьому відношенні, що викликає у нього сором і створює враження взаємної гармонії.

Зебра, сонник Лоффа

Зебра в сновидінні є символом мінливості, двоїстості характеру. За цим може ховатися сигнал про те, що сплячий перестає сприймати себе, як цільну натуру, в ньому можуть проявлятися дві і навіть більш особистості, кожна з яких виражається досить чітко. Наростає внутрішня суперечність, а часом і боротьба, оскільки кожна сторона намагається превалювати в поведінці, отримати лідерство у життєвих ролях. Найчастіше такі люди зраджують своїм партнерам, а в суспільному житті ведуть себе в повній невідповідності з етичними нормами.

Значення сну зебра – сонник Хассе

Зебра сниться до екзотичного подорожі, у якому таїться небезпека.

До чого зебри сняться, сонник Лонго

Побачена в сні зебра наочно демонструє сплячому, що життя складається з діаметрально протилежних смуг. Якщо зараз у вас наяву не все гладко або навіть зовсім все погано – скоро прийде на зміну інший період, але і він буде недовгим.

Зебра, французький сонник

Біжить зебра сниться до фальшивої, нещирою дружбу.

Езотерика
Додати коментар