Сонник затьмарення приснилося. До чого сниться сонячне затемнення у сні бачити.

Затемнення, сонячне затемнення, сонник Лоффа

Сонячне затемнення в сновидінні слід розглядати з декількох позицій.

Насамперед, це явище вкрай рідкісне, але стресовий, повністю змінює порядок повсякденних речей. Однак це явище короткочасне, отже, збій життєвої програми буде дуже недовгим. Можливо, настає момент, в який ви зможете прийняти інше, не таке, як зазвичай, рішення, вирватися з “матриці”.

Інше значення затемнення сонця у сні пов’язано з тим, що світило меркне, навколишня дійсність занурюється в темряву. Отже, можна говорити про короткочасне затуманення свідомості, гальмування розумних функцій, невірному розумінні того, що відбувається.

І, нарешті, третє значення сонячного затемнення, яке слід розглядати з точки зору наявних на цьому світилі плям. Згадавши метафору, сенс якої в тому, що всі ми в реальному житті не ідеальні, робимо висновок, що затемнення сонця – це натяк на те, що сплячий надто ідеалізує або якогось людини, або якусь ціль, а також, можливо, занадто безтурботно ставиться до власного пороку.

Якщо ж у сновидінні фігурує місячне затемнення, то акцент слід пересунути на інтелект. Це заклик зупинити якийсь шквал почуттів, вийти зі світу мрій.

Якщо уві сні ви дивитеся на затемнення і відчуваєте тривогу – сон є поганою ознакою. Станеться щось важке і тривожне, але ви повинні пам’ятати, що це дуже короткочасно, усе повернеться на свої місця, як небесне світило.

Якщо наснилося затемнення по соннику Цвєткова

Місячне затемнення сниться до хвороби близької людини.

Сонячне – до короткочасної невдачі, марних страхів.

Значення сну затемнення – сонник Хассе

Бачити затемнення місяця на небі у сні – до важкого періоду в житті. Ви втратите те, чого у вас і так було вдосталь. Але якщо ви стійко пережити наяву цей етап, все швидко владнається.

Закоханих місяць і її затемнення можуть попереджати, що романтика закінчилася, на зміну їй приходить побут.

Езотерика
Додати коментар