Сонник загальні сни наснилися сни. До чого сниться загальні сни у сні бачити.

Загальні сни, сонник Лоффа

У розряд снів, які ми називаємо загальними, входять дві їх різновиди, а саме збігаються і спільні. В обох випадках сплячі люди бачать однакових персонажів і дуже схожі події, це сюжети, що часто вражає сновидців, викликають у них шок, проте, це далеко не завжди є для них несподіваною.

Способи, якими людина бачить ці сни, також різняться. У разі спільних снів сновидці цілеспрямовано культивують в собі бажання побачити загальний сюжет, для чого використовується інкубація. У цьому випадку мріючі заздалегідь готові до того, що вони побачать схожі сновидіння.

Що таке спільне переживання? Під цим слід розуміти навмисну, свідому дію, яка спрямована на надання прямого впливу на зміст сюжету сновидіння. Це вимагає певного попереднього тренування, в ході якої створюються психічні місця зустрічі. Це сприяє виробленню певного багажу знань сновидців один про одного, ставлення їх до певних предметів і явищ, відкриває нові грані взаємин.

Слід зазначити, що до обговорення з партнером по сновидіння власних вражень краще записати все, що побачили особисто ви.

Ті випадки, коли однакові сновидіння відбуваються випадково, досить рідкісні. На даний момент вони є маловивченими і вельми таємничими.

Езотерика
Додати коментар