Сонник віз наснився. До чого сниться віз у сні бачити.

До чого сниться віз – сонник Хассе

Образ возу в сновидінні пов’язаний зі складною, трудомісткою діяльністю, якою ви змушені займатися в реальному житті.

Якщо уві сні вам довелося їхати на возі, ви, можливо, даремно відкладаєте якесь діло, вважаючи його несвоєчасним. Коли прийде потрібний час, ви дуже пошкодуєте про те, що не подбали про це заздалегідь.

Самому тягнути віз у сні – уособлення неправильного життєвого настрою. Ви тягнете за собою всі свої минулі промахи і нещастя, а також вважаєте, що здатні самотужки витягти всі сімейні проблеми. Уявіть собі, що ви купили коня, впрягли його в цю поклажу, а самі крокуєте легко – і вам стане легко і спокійно.

Зламана віз сниться до службових неприємностей.

Самому майструвати уві сні віз – з честю вийти наяву із складного і досить заплутаної справи. Сон може попереджати, що вам належить пройти наяву серйозне життєве випробування, і ви повинні заздалегідь подбати про створення для цього якоїсь матеріальної та інформаційної бази.

Їхати на возі уві сні і впасти з неї – до серйозного нещастя, яке відбудеться так несподівано, що ви будете абсолютно не готові до цього.

До чого вози сняться – сучасний сонник

Бачити в сні віз, яку тягнуть запряжені тварини (воли, коні тощо) – свідчення того, що в реальному житті ви маєте звичку перекладати найважчу роботу на інших, особливо ту, яка не передбачає отримання хорошого прибутку.

Самі тягнули віз – не отримаєте очікуваної винагороди за свою нелегку працю.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар