Сонник СНІД приснився. До чого сниться СНІД у сні бачити.

СНІД, сонник Лоффа

Сновидіння в якому сплячий дізнається, що він хворий “вічем”, хворіє на Снід або ж заражений будь-якою іншою інфекцією, слід тлумачити, виходячи з того, який орган вразила ця інфекція (наприклад, інфекція на нозі), і які зовнішні прояви це мало у сні. Ще однією важливою підказкою може стати відповідь на питання, звідки взялася ця інфекція, хто був її носієм, і яким чином вірус потрапив в організм (насильство, необережність, статевий акт і т. д. ). Проаналізувавши ці дані, можна встановити джерело реальної небезпеки. А те, що сновидіння говорить про якусь небезпеку – очевидно.

Про те, який можна зробити після такого сновидіння прогноз, стає зрозумілим з ваших відчуттів. Чим більше налякав вас діагноз, що ви вболіваєте Снідом, тим більш несприятливий прогноз. Відсутність страху, відчуття лише легкого дискомфорту від отриманої новини говорить про те, що ви благополучно минете цю небезпеку.

До чого СНІД сниться – сучасний сонник

Якщо у вашому сновидінні фігурує людина, хвора на СНІД, то у вашому оточенні є нахабний і дуже хитрий лицемір. Скоро ви зрозумієте, хто це.

У тому випадку, коли хворим на ВІЛ-інфекцію у сні виявляється дитина, визначити наяву цього лицеміра буде вкрай важко, оскільки він дуже добре маскується і викликає довіру.

Якщо цим синдромом хворий уві сні хтось із ваших близьких, ви будете позбавлені можливості висловити вкрай неприємного для вас людині свою думку про нього. Тому дратуватися вам доведеться мовчки.

Заразитися Снідом самому – такий сон попереджає, що через вас, вашого легковажності, сильно постраждають близькі люди аж до трагічного результату.

Якщо ви або інший хворий на ВІЛ-інфекцію у вашому сновидінні чудово зцілилися, то в реальному житті ви нопоумитесь, і ніхто не постраждає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар