Сонник скарб приснився. До чого сниться скарби уві сні бачити.

Скарб до чого сниться, сонник Лоффа

Пошук скарбів в сновидінні, як і сама їх присутність в сюжеті сну, часто буває пов’язаний з внутрішньою жадобою новизни, пригод, і все це неодмінно якимось чином пов’язано в підсвідомості сновидця з грошима, матеріальними благами, і бажання їх отримати.

Скриня скарбів у сні може також виступати символом мудрості і життєвого досвіду, до яких ви прагнете. Щоб зрозуміти, яку саме підґрунтя несе в собі ваше сновидіння, проаналізуйте свої почуття, а також характер даних скарбів, що вони собою представляли. Усе це вкаже на те, що саме ви прагнете придбати в реальному житті.

Якщо вам довелося уві сні знайти скарби у вигляді історичного артефакту, що має велике культурне значення, можна сміливо сказати, що людське духовне багатство ви ставите вище грошових відносин. Часто знаходження подібних об’єктів говорить про те, що сновидінню належить знайти під маскою цього скарбу нове розуміння власного життя, свого місця в ній, а також міжособистісних відносин і цінностей.

Зверніть увагу і на те, випадково чи ні ви виявили цей скарб, шукали ви його цілеспрямовано або воно було виявлено несподівано, по чистій випадковості? Якщо мав місце несподіваний варіант, можливо, сновидіння є підказкою підсвідомого про те, що те, що ви шукайте бозна-де, знаходиться у вас під носом. Дуже часто вислизаюче рішення виниклої проблеми лежить у площині, набагато ближче очікуваної. Дивіться під ноги!

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар