Сонник скарб приснився. До чого сниться скарб у сні бачити.

Якщо приснився скарб по соннику Цвєткова

Шукати скарб, золото у сні – поганий знак, що віщує біду, скандал, нещастя.

Крім цього, пошук скарбу в сновидінні може передвіщати спокуса, погані думки та ідеї. І ймовірність того, що сплячий їм піддасться, досить велика.

Знайти скарб, золоті монети випадково – до виконання таємного бажання.

Якщо ви займалися пошуками скарбу у сні у компанії з кимось із знайомих вам людей, то в реальному житті ви дуже сильно з ними посваритеся.

Значення сну скарб – сонник Хассе

Шукати скарб уві сні і не знайти його – вашим надіям не судилося збутися.

Сниться, що знайти скарб, монети або золото все-таки вдалося – доля надасть вам дуже рідкісний шанс.

Знайти скарб уві сні в ніч на вівторок – до гіркоти і смутку про втрачену можливість.

Якщо сплячий знайшов скарб разом з коханою людиною – вони будуть разом все життя. Якщо ж пошуки успіхом не увінчалися – скоро настане розставання.

Скарб до чого сниться, сонник Лоффа

Пошук скарбів в сновидінні, як і сама їх присутність в сюжеті сну, часто буває пов’язаний з внутрішньою жадобою новизни, пригод, і все це неодмінно якимось чином пов’язано в підсвідомості сновидця з грошима, матеріальними благами, і бажання їх отримати.

Скриня скарбів у сні може також виступати символом мудрості і життєвого досвіду, до яких ви прагнете. Щоб зрозуміти, яку саме підґрунтя несе в собі ваше сновидіння, проаналізуйте свої почуття, а також характер даних скарбів, що вони собою представляли. Усе це вкаже на те, що саме ви прагнете придбати в реальному житті.

Якщо вам довелося уві сні знайти скарби у вигляді історичного артефакту, що має велике культурне значення, можна сміливо сказати, що людське духовне багатство ви ставите вище грошових відносин. Часто знаходження подібних об’єктів говорить про те, що сновидінню належить знайти під маскою цього скарбу нове розуміння власного життя, свого місця в ній, а також міжособистісних відносин і цінностей.

Зверніть увагу і на те, випадково чи ні ви виявили цей скарб, шукали ви його цілеспрямовано або воно було виявлено несподівано, по чистій випадковості? Якщо мав місце несподіваний варіант, можливо, сновидіння є підказкою підсвідомого про те, що те, що ви шукайте бозна-де, знаходиться у вас під носом. Дуже часто вислизаюче рішення виниклої проблеми лежить у площині, набагато ближче очікуваної. Дивіться під ноги!

Езотерика
Додати коментар