Сонник шепіт приснився. До чого сниться шепіт уві сні чути, бачити.

До чого сниться шепіт – сонник Хассе

Чуєте в сні чийсь шепіт – ваше добре ім’я може бути втрачено наяву через чиїсь плітки. Чим голосніше звучав цей шепіт, тим більше ви постраждаєте від злих язиків.

Якщо знайома людина щось говорить вам пошепки, хоча ви не бачите такої необхідності в приснившіся ситуації – наяву вам довіряться в дуже делікатне питання, звернуться з проханням про допомогу.

Шепотіти на вухо уві сні комусь шось самому зіткнутися з проблемою, якою вам не з ким поділитися, оскільки вона буде інтимної, вельми делікатної властивості.

До чого шепіт сниться – езотеричний сонник

Чийсь шепіт на вухо сниться до отримання конфіденційної інформації, не призначеної для інших.

Якщо ви чули в сновидінні шепіт, але він призначався не для ваших вух, ви не могли розібрати, про що люди шепочуться, то якісь плітки будуть поширюватися про вас. Також сон може означати, що від вас щось намагаються приховати.

Якщо сплячої дівчини щось шепоче хлопець, то їй слід остерігатися обману з його боку, наяву він лукавить.

Сон, у якому ви самі звертаєтесь до когось пошепки, означає, що вам не слід афішувати якусь справу, хоча зараз ви поки не розумієте, наскільки це небезпечне або шкідливо для вас самих.

До чого шепоти сняться – сучасний сонник

Приснилося, що щось шепочете комусь, але вас не чують – постраждаєте наяву від власної нерішучості, зайвої і недоречною в даній ситуації скромності. Вам слід не боятися озвучувати свої вимоги або бажання, і вас почують.

Езотерика
Додати коментар