Сонник приснилася байдарка. До чого сниться байдарку у сні бачити.

До чого сниться байдарка, сонник Фрейда

Байдарка в сновидінні повідомляє про те, що ви належите до людей, що воліють плисти за течією. Вникати в глибину і сенс міжособових відносин з партнером, у тому числі і інтимних, ви не вважаєте за потрібне, більш того, уникаєте цього. Як би вони не розвивалися, які ініціативи не висував партнер, вас влаштовує все, лише б від вас нічого не потрібно. Вас влаштовує одноманітність сексуального життя, і ви ніколи не зробите зайвий рух, щоб додати в неї що-небудь новеньке, більш цікаве. Цілком закономірним результатом всього цього є те, що незабаром черговий партнер тікає від цієї нудьги і від цього одноманітності.

До чого сняться байдарки – сучасний сонник

Якщо уві сні ви пливли на байдарці і долали складний спуск, значить, попереду у вас наяву серйозні випробування. Наскільки складними вони будуть, і наскільки добре ви їх подолаєте, можна зрозуміти з подробиць сновидіння.

Якщо ви не справилися з течією, і байдарка у вашому сні перекинулася, випробування виявляться вам не під силу, ви здастеся на півдорозі. Якщо ж критичних ускладнень вдасться уникнути, ви допливете до берега і висадитесь, то цей іспит ви здасте успішно.

Якщо уві сні ви стоїте на березі, а байдарка пропливає повз, значить, наяву ви упустите якийсь непоганий шанс, тому що потрібне місце і потрібний час у вас не співпадуть.

Езотерика
Додати коментар