Сонник прапор приснився. До чого сниться прапор у сні бачити.

До чого прапор сниться, сонник Фрейда

Прапор, що ви несете в сновидінні в руках, що символізує майбутній період високої сексуальної активності. Якщо це був червоний прапор – сон говорить про те, що ініціатором у сексі цей час будете виключно ви, і у вашій поведінці буде присутній якийсь елемент агресії, що в межах норми в сексі, в принципі, допустимо.

Але якщо уві сні ви передавали прапор іншій людині – наяву поступіться першість в інтимному житті – добре, якщо партнерові, але цілком може статися, що і супернику.

Якщо уві сні ви побачили приспущений прапор, то не варто переживати і проводити аналогію з траурними подіями. Такий сон обіцяє вам не зовсім звичайний, екстремальний секс, швидкоплинну любов з малознайомою людиною. Слід сказати, що і умови в вашому випадку будуть не занадто комфортними ні фізично, ні морально, саме тому уві сні і з’являється символ не до кінця знятого одягу – приспущений прапор.

Значення сну прапор – сонник Хассе

Багато прапорів, побачених у сні, передвіщає, що ви опинитеся наяву в місці великого скупчення народу, що буде для вас небезпечно.

Майорить прапор сниться до радості.

До чого сниться прапор – езотеричний сонник

Прапори сняться до перемоги там, де є місце для здорового суперництва.

Побачити в сні прапор певної країни – до того, що це держава відіграє у вашому житті певну роль. Можливо, ви поїдете туди відпочивати чи працювати.

До чого прапори сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви несли в руках прапор – наяву візьмете підвищені зобов’язання, і візьмете ви їх собі на голову. На цей раз звичка висувати ініціативу в перших рядах послужить вам погану службу.

Передали прапор іншій людині – сон варіативний. З одного боку, він може говорити, що ви позбудетеся від зайвих турбот, а з іншого – можете втратити місце, передати наяву свої службові справи комусь іншому.

Чорний прапор в руках передвіщає, що ви зробите спробу домогтися чогось грубою силою. Але в даному випадку – це слабка позиція, вона не принесе успіху.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар