Сонник надувна річ наснилася. До чого сниться надувну річ у сні бачити.

Надувна річ, сонник Лоффа

У більшості випадків надувна річ є полегшеним варіантом свого справжнього аналога, тому присутність такого предмета в сновидінні може говорити про ілюзорність або ж навмисне введення в оману, у тому числі і самообман.

Якщо ви, приміром, лежите в сні на надувному дивані або гойдаєтеся на надувному кріслі – наяву ви будете шукати легкі шляхи досягнення того, що повинно було б вимагати від вас набагато більших зусиль. Для молодої жінки такий сон може означати думки про проституцію.

Якщо дівчині на виданні сниться надувний інструмент, наприклад, надувний молоток, то чоловік, який дістанеться їй в супутники життя, буде мало пристосованим до сімейного життя, в побуті.

Але якщо надувний предмет не є іграшкової, полегшеної копією справжнього, а являє собою самостійну річ, то сон сприятливий. Наприклад, надувний матрац для купання обіцяє уві сні легкий, необтяжливий відпочинок.

Якщо надувна річ у вашому сновидінні пропускає повітря, здувається, то безтурботний час скінчилося, а ілюзії будуть розвіяні, як дим.

До чого сняться надувні речі – сучасний сонник

Якщо закохані пливуть у сні на надувному човні, то у них будуть легкі, необтяжливі, але і не має тривалого продовження відносини.

Грати в надувні іграшки – вказівка на необхідність термінового відпочинку.

Езотерика
Додати коментар