Сонник морква наснилася. До чого сниться морквину у сні бачити.

Морква сниться до подій зі сприятливою забарвленням. Вони торкнуться всі сфери Вашого життя і принесуть успіх, щастя, довголіття і багатство. Вірогідний кар’єрний зліт, зцілення від важкої недуги, отримання спадщини або зустріч з майбутнім супутником життя.

Будьте впевненіше в собі і сподівайтеся на краще. Ви обов’язково досягнете того, чого побажаєте.

Кому приснився сон

Жінці сон про моркви обіцяє сімейне щастя і благополуччя. Ви по-новому поглянете на свого чоловіка і зрозумієте, що не помилилися у своєму виборі. Попереду вас чекає багато радісних миттєвостей, прожитих в любові та злагоді.

Дівчині подібне бачення пророкує вдале заміжжя. Ви почуєте довгоочікувані слова визнання і відсвяткуєте заручини. Якщо поруч з вами нікого немає, найближчим часом доленосна зустріч стрімко приведе вас в загс.

Вагітній сюжет про моркви віщує народження сина. Природа щедро нагородить його талантами і проникливим розумом.

Для чоловіка таке сновидіння є знаком небувалої удачі. Ви опинитеся в гущі подій, які приведуть до підвищення по службі або до початку нового роману.

Багато моркви

Багато моркви уособлює багатство. Ви станете щасливим володарем солідного стану, заробити яке допоможе працьовитість і успішність. Щоб зберегти його і примножити, доведеться стати скромніше в бажаннях і далекоглядніше в рішеннях.

Якщо подібний сон приснився хворому, він піде на поправку. Про поліпшення вашого стану скаже не тільки хороший апетит і приплив сил, але і лікарська Діагностика.

Дівчині побачити багато моркви в нічних мареннях-до знайомства з порядною людиною. Незважаючи на свою зовнішню непривабливість, він виявиться щедрим на подарунки і обов’язковим в обіцянках. Якщо ви не злякаєтеся, у вас складеться гармонійна пара.

Багато моркви – жінці) – до отримання дорогого подарунка від чоловіка.

Який вигляд або смак мала морква

Свіжа морква говорить про необхідність приборкати страх і підготуватися до рішучих дій. Доля вирішить побалувати вас новими перспективами, проте вхопитися за них буде непросто. Через тривалі роздуми з приводу запропонованої вакантну посаду, стажування за кордоном або заміжжя успіх може перейти до суперників.

Свіжа і чиста морква уособлює здоров’я, достаток і сімейне благополуччя. Незабаром від вас відступлять хвороби, труднощі і турботи, які не давали жити повноцінним життям. Єдиною дилемою для вас буде що надіти і куди витратити свої гроші.

Велика морква обіцяє удачу в будь-яких починаннях. Найближчим часом у вас є всі шанси, щоб влаштуватися на роботу, помиритися з одним, побороти шкідливу звичку або завести романтичне знайомство. Будьте активніше, щоб не упустити хвилю везіння.

Велика морква обіцяє реалізацію давньої мрії. У вас з’явиться можливість відпочити за кордоном, придбати новий автомобіль або з’їхати від батьків в окреме житло. Якщо будете розпорошуватися зусилля і кошти на дрібниці, продовжите задовольнятися надією.

Середня морква – ви жодним чином не зможете вплинути на обставини.

Дрібна морква – до бажання сховатися від відповідальності і перекласти свою ношу на чужі плечі.

Терта морква сниться до грошей. Вам повернуть старий борг, підвищать платню, зроблять подарунок або хорошу знижку на дорогій покупці. На виручені кошти Ви зможете втілити заповітну мрію.

Багато тертої моркви – до незапланованої вагітності.

Варена морква уособлює можливі труднощі на шляху. Вони можуть проявитися в тимчасовому охолодженні до другої половинки, сварках з родичами, помилках на роботі, непередбачених витратах або необхідності відповідати за минулі вчинки. Терпимість і відмова від рішучих дій не дадуть погіршити ситуацію.

Гнила морква є негативним знаком в сновидіннях. Він обіцяє хвороби, дрібні клопоти, розчарування, сльози і скандали. Розбіжності з партнерами або легке нездужання дадуть зрозуміти, є у вас друзі чи ні.

Величезна морква, згідно соннику, вказує на вашу надмірну амбітність і зарозумілість. Ви переоцінюєте свої можливості, намагаючись виділитися на тлі оточуючих. В майбутньому подібна тактика може коштувати вам невдалих або незавершених починань, провал яких буде на вашій совісті.

Брудна морква обіцяє неприємності. Вони виникнуть через вашу легковажності і недобросовісності і надовго загальмують ваше просування вперед. Вірогідні конфлікти з керівництвом, розкриття обману, втрата цінних друзів і покровителів або розставання з другою половинкою.

Чиста морква сигналізує про приплив свіжих сил і енергії. Ви відчуєте себе бадьоріше, життєрадісніше і почнете вести активний спосіб життя. Не виключено, що ви запишіться в спортзал, сядете на дієту або викоріните згубну звичку.

Морква з бадиллям – досягнете більшого, якщо будете мислити нестандартно.

Солодка морква – до насолод і веселощів.

Гірка морква – до розладів і жалю.

Нарізана морква — звалите на себе всю домашню роботу.

Що ви робили з морквою

Чистити моркву — бачення, яке уособлює прогрес, послідовність і вірність поставленої мети. Завдяки своїм кращим якостям ви вийдете на новий професійний рівень, реалізуєте себе у творчості, відкриєте незвідані фінансові потоки або пізнаєте смак особистого щастя. Перешкодити вашому тріумфу не зможуть ні проблеми, ні доброзичливці.

Збирати моркву уві сні — до грошей. Заради їх отримання вам не доведеться важко і виснажливо працювати. Джерелом збагачення може виступити щедрий родич, який візьме на себе частину ваших матеріальних проблем, або багатий коханець, для якого ваше благополуччя буде важливіше власного.

Збирати моркву з грядки – хороша прикмета уві сні. Вона віщує значну поправку вашого бюджету. Якщо зумієте розумно розпорядитися заробленим, подвоїте багатство.

Збирати розсипану моркву з підлоги — до примирення з кривдниками.

Збирати урожай моркви — до вагітності і появи спадкоємця.

Купувати моркву в сновидінні — знак небувалої удачі. Вона проявиться в найближчі дні під виглядом вигідної угоди, корисного знайомства або виграшу. Впевненість в собі і рішучість закріплять успіх на довгі місяці.

Купувати моркву на ринку – отримаєте допомогу від людини, на яку не розраховували.

Продавати моркву — не втримайтеся від зайвих розмов.

Пощастило копати моркву — дайте волю своїй фантазії. Пробив годину, коли будь-яка думка може матеріалізуватися. Точне формулювання своїх бажань і відчуття того, що воно вже в ваших руках, дозволять відчути себе господарем життя.

Копати моркву з землі — сюжет, який обіцяє істотну поправку матеріального становища. Ви дозволите собі переїзд в просторе житло, подорож, дорогу покупку або операцію. Цьому посприяє отримання спадщини від далекого родича або удача в торгівлі.

Збирати урожай моркви — покажете конкурентам, на що ви здатні.

Садити моркву в нічних мареннях доводиться цілеспрямованим і заповзятливим людям. В даний момент ви збираєтеся реалізувати плани або ідеї, які виношували не один рік, проте не впевнені в доцільності рішучих кроків. Відкинувши сумніви, ви усвідомлюєте, що час для кардинальних змін вже настав.

Садити моркву рівними грядками — позбудетеся від сміття в житло і думках.

Сіяти моркву — відчуєте на собі пильні погляди протилежної статі.

Їсти моркву уві сні — неоднозначний символ. Його трактування залежить від смакових відчуттів, які запам’яталися під час сну. Якщо ви їли солодку моркву, поточні справи успішно дійдуть до логічного завершення. Ймовірна блискуча здача іспиту, проходження курсів або вирішення судового спору.

Гірка на смак морква застерігає від рішучих дій. Вони заведуть вас в глухий кут, з якого самостійно не вибратися.

Їсти бадилля від моркви – засмутитеся через почутого.

Їсти терту моркву — до сімейного бенкету.

Гризти моркву — приведете в дію те, про що раніше боялися подумати.

Кролик гриз морква — до прояснення в справах.

Терти моркву – до втрати спокою і впевненості в завтрашньому дні. Ви ризикуєте дізнатися про заплановане скорочення, постраждати від грабіжників або отримати повістку до суду. Результат майбутніх подій визначить ваша зібраність і винахідливість.

Терти свіжу моркву – чоловікові) – до виправданого ризику, який поповнить ваш гаманець.

Різати моркву уві сні доводиться тим, чиє життя наповниться новим змістом. Не виключено, що його вам принесуть нові знайомства, радісні відкриття і захоплюючі подорожі. На цьому тлі ви забудете про колишні негаразди або знайдете спосіб протистояти ворогам.

Щедрим і марнотратним людям подібне бачення пророкує збитки. Витрати на подарунки та розваги змусять вас влізти в борги і забути про свої плани. Навчіться радіти життю без шкоди для сімейного бюджету.

Різати моркву кільцями — до появи покровителя.

Перебирати моркву – будете копатися в своєму минулому.

Мити моркву — позбудетеся від пліток або заздрісників.

Варити суп з морквою – до підтримки з боку членів сім’ї.

Пригощати морквою — не встоїте перед спокусою.

Наснилося, що ви крали моркву – в реальності використовуєте когось в особистих потребах. Ви скористаєтеся балакучістю колеги, щоб вивідати цінну інформацію, або добротою подруги заради пристрою особистого щастя. Незважаючи на прагнення залишитися непоміченими, ваше користолюбство викриють.

Пити морквяний сік – до доленосного знайомства.

Солити терту моркву – до великої втрати.

Нести мішок моркви – до несподіваного сприяння з боку.

Сон, в якому морква впала на підлогу, обіцяє приїзд гостей. Вони з’являться без попередження і доставлять багато клопоту. Продумайте меню і приберіть в квартирі заздалегідь, щоб бути у всеозброєнні.

Запасатися морквою – на час забудете про побутові клопоти.

Поливати моркву – до погіршення самопочуття.

Вибирати моркву – до проблем інтимного характеру.

Де знаходилася морква

Морква на грядці уособлює щедру винагороду за виконану працю. З високою ймовірністю проявлений раніше професіоналізм виллється в похвалу від керівництва, премію або солідну надбавку до окладу. Настає період, коли авторитет буде працювати на вас, а не ви на нього.

Велика морква на грядці пророкує далекосяжні перспективи. Вони торкнуться вашої професійної сфери або особистого життя і кардинально змінять хід Майбутніх подій. Ви знайдете робоче місце за фахом, де побудуєте успішну кар’єру, переїдете в інше місто або познайомитеся з людиною, яка поведе вас під вінець.

Свіжа морква на грядці – ви більше любите мріяти, ніж що-небудь робити.

Морква в землі сниться до грошей. Вони прийдуть разом зі спадщиною, яке вам заповідає кровний родич. Незважаючи на труднощі під час його оформлення, вам дістанеться належне.

Свіжа морква в сумці сниться людям, які посміхнеться фортуна. Завдяки її прихильності щастя, достаток і процвітання стануть вашими постійними супутниками. Направляйте свої старання в благе русло, щоб удача ніколи від вас не відвернулася.

Морква в руці — до подолання безвиході.

Морква на підлозі – до гучного скандалу з дітьми або чоловіком.

Морква в підвалі — підете в нічний клуб.

Морква на столі сниться до душевних переживань. Вони виникнуть на грунті недуги у кровного родича. Робіть все від себе залежне, але пам’ятайте, що ви – не Господь Бог.

Морква в холодильнику — ревнощі порушать ідилію вашої пари.

Морква в шафі – до далекої дороги.

Інші трактування, пов’язані з морквою

Мішок моркви вважається позитивним символом у снах. Він пророкує приплив сил, одужання (хворим), поправку матеріального становища або примирення з коханою людиною. Це відбудеться крім вашої волі і без сторонньої допомоги.

Важкий мішок моркви – вас оцінять по достоїнству.

Легкий мішок з гнилою морквою — присвятите себе безрезультатному проекту.

Пучок свіжозібраної моркви — вашим відносинам з родичами можна позаздрити.

Урожай моркви сниться до благ, які посиплються на вас з різних сторін. Приємною несподіванкою для вас стане просування по кар’єрних сходах, знайомство з впливовою людиною, приємна Знахідка або романтичну подорож. Не зазнавайтеся, щоб не заробити собі заздрісників.

Салат з моркви — ваша ідея переродиться з користю для суспільства.

Пиріжки з морквою – до появи нового ділового контакту.

Штучна морква — до фальшивих обіцянок.

Езотерика
Додати коментар