Сонник інквізиція наснилася. До чого сниться інквізицію у сні бачити.

До чого інквізиція сниться – езотеричний сонник

Бачити уві сні представників середньовічної інквізиції – до покарання за непорядні вчинки, яких ви насправді не здійснювали.

Якщо вас уві сні катували інквізитори, змушуючи в чомусь зізнатися або ж робили це з невідомої вам причини – це сигнал про психологічної нестабільності, що вимагає корекції у фахівця.

З іншого боку, таке сновидіння, також як і нависла над вами уві сні загроза стати жертвою інквізиції, можуть передвіщати різке погіршення фізичного самопочуття, а також напад дуже сильного головного болю.

До чого сниться інквізиція – сучасний сонник

Якщо уві сні вам загрожувала розправа інквізиції і ви намагалися від неї втекти, уникнути небезпека – значить, вам слід уникати всього, що може завдати шкоди вашому соціальним статусом, честі і гідності, оскільки вірогідність цього дуже велика.

Для молодої вільної дівчини такий сон може стати попередженням про можливий шлюб з деспотичним, грубим чоловіком, який, крім цього, абсолютно не підходить їй ні за якими критеріями сумісності.

Самому бути в сні представником середньовічної інквізиції – до несправедливого відношенню до когось із близьких. Можливо, причина цього криється в тому, що ви вважаєте себе занадто м’яким і лояльним людиною, однак на ділі це далеко не так.

Езотерика
Додати коментар