Сонник головний убір приснився. До чого сниться головний убір у сні бачити.

До чого сниться головний убір – езотеричний сонник

Зовнішній вигляд, форма і колір головного убору, який ви побачили уві сні, характеризує стан і якість розумових здібностей, розумового процесу того, кому він був надітий або кому належав.

Якщо це був незвичайний головний убір, що має химерну форму або немислимий колір, не гармонує з рештою нарядом, то сплячий нехтує загальноприйнятими настановами, протиставляє себе суспільству. При цьому його розум не обтяжений глибокими знаннями, а думки спрямовані лише на сьогохвилинне задоволення запитів особистого характеру.

Побачений червоний головний убір видає в сплячому людини глибокого розуму, що володіє красномовством, умінням переконувати і знає всьому ціну.

Якщо вам довелося приміряти головний убір у сні – ви продовжите освіта, вступите в навчальний заклад, підете на курси підвищення кваліфікації і т. п.

До чого головні убори сняться, сонник Лонго

Багатий, красивий головний убір, побачений у сні, є ознакою вдалої долі.

Якщо уві сні ви носили поношений, що втратив форму головний убір – хто буде претендувати на вашу власність, і обставини наяву складуться так, що вам доведеться поступитися.

Знімати головний убір – до втрати авторитету, соціального статусу, звільнення з роботи.

Подарувати головний убір комусь уві сні – сюжет говорить, що ви надасте сприяння цій людині, дасте йому рекомендацію або дуже слушну пораду.

Езотерика
Додати коментар