Сонник фальшиві гроші приснилися. До чого сниться фальшиві гроші у сні бачити.

Фальшиві гроші до чого сняться по соннику Цвєткова

Фальшиві гроші сняться до обману, більш детальна трактування сновидіння залежить від того, в чиїх руках вони знаходяться і які з ними виробляли дії.

Якщо фальшиві гроші приснилися напередодні важливого, доленосного рішення – сто разів подумайте, перш ніж його прийняти.

Сновидіння, в якому вам дає фальшиві купюри знайомий чоловік, попереджає, що він до останньої можливості буде намагатися робити, що називається, “хорошу міну при поганій грі”, знаючи щось таке, про що вам вже теж можна було б здогадатися.

Знайти фальшиві гроші у сні – до безперспективного задуму, помилки в розрахунку прибутку.

Якщо молода незаміжня дівчина в сновидінні розплачувалася фальшивими грошима за куплену річ, то наяву вона, мріючи вийти заміж за забезпеченого чоловіка, упустить любов, і розрахунок її також виявиться невірним.

Займатися виготовленням фальшивих монет або купюр у сні – до нестабільності фінансового становища сновидця.

До чого фальшиві гроші сняться – сучасний сонник

Бачити фальшиві гроші уві сні, але не брати їх в руки – до чесного вчинку, за який ви будете себе поважати.

Якщо ж у сні ви тримали ці гроші в руках або, тим більше, розплачувалися ними в магазині, прекрасно розуміючи, що вони є підробленими, то в реальному житті ви можете піти на угоду з совістю.

Отримувати уві сні фальшивими грошима зарплату – пряма вказівка на те, що вас обманює керівництво. Однак ваші нерви коштують дорожче навіть справжніх грошових купюр, а часом і у вашому випадку все скоро розставить на свої місця.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар