Сонник двір приснився. До чого сниться двори у сні бачити.

Двір до чого сниться, сонник Лоффа

Двір – це територія, яка не належить мешканцеві на правах особистої власності, але в деякій мірі є частиною його громадського домоволодіння. Також і у сні двір власного будинку уособлює той особистий простір, який сплячий не може повністю захистити від вторгнення оточуючих, але вважає його частиною свого особистого життя. Таким чином, сон може ставитися до таких категорій, як робітник або дружній колектив, навчальна група, родинні зв’язки поза власної сім’ї і т. п.

Якщо сняться незнайомі люди у дворі у вас, в першу чергу, слід звернути увагу на те, обрадувало вас це або насторожило. В останньому випадку сон може передвіщати ревізію на роботі, суворий іспит у навчальному закладі і т. п. Якщо ви були раді цим людям, можна очікувати приємних подій, пов’язаних з даним співтовариством, наприклад, колективну подорож, зустріч з однокласниками та ін.

Зі сну нові споруди у дворі, яких немає в реальному житті, будуть означати якусь нову ієрархію в даному співтоваристві, нове лідерство.

Пряме тлумачення матиме сон про погоду у цьому місці, наприклад, сонячний день у дворі або злива. У першому випадку сон вказує на добрі взаємини, у другому – на сварки, з-за яких будуть политі сльози.

Внутрішній дворик, що виникає в сновидінні, символізує замкнутий простір, в якому сплячий відчуває себе в безпеці, захищеним. Почасти такий дворик може проектуватися з підсвідомості як материнська утроба, її безпеку. В цьому випадку сновидіння можна тлумачити як повернення до чогось первісного, первинного життєвого джерела.

Якщо сновидець у дитинстві жив у будинку, що має такий дворик (не плутати з двором, в який виходять кілька будинків), то подібна архітектура в сновидінні може відображати його небажання дорослішати, страх перед прийняттям якогось важливого рішення, внутрішній протест проти відповідальності. У цьому випадку сплячий підсвідомо визнає право іншої людини на втручання в його власні справи.

Підмітати двір у сні – до ситуації, коли вашими зусиллями з колективу піде один з його колишніх членів.

Якщо приснився двір по соннику Цвєткова

Бачили уві сні чистий двір – у ваших справах буде повний порядок.

Якщо двір був запущений, завалений сміттям – справи будуть забуті, а в житті запанує нудьга.

Взялися помсти двір у сні – поступово прийде стабільність, з життя піде зайве, будуть прийматися правильні рішення.

До чого двір сниться – езотеричний сонник

Чистий дворик сниться доброзичливому відношенню до оточуючих, схвалення ваших проектів, взаєморозуміння з людьми поза сім’єю.

Брудний двір у сні означає наявність недоброзичливців, налаштованих аж ніяк не пасивно.

Езотерика
Додати коментар