Сонник берлога наснилася. До чого сниться барліг у сні бачити.

До чого барлоги сняться, сонник Лонго

Побачена уві сні сама по собі барліг віщує велику втрату.

Якщо вам сниться, що ви з побоюванням проходите повз ведмежу берлогу, то незабаром вам доведеться нелегке завдання – тримати язик за зубами. Зробити це буде непросто, тому що довірена вам інформація буде двоякої властивості. З одного боку, розкривши її, ви змогли б допомогти одній людині, з іншого – обіцяли мовчати іншому.

Побачити в сні барліг і спробувати в неї заглянути – наяву ви всунете ніс зовсім не в свою справу, і це буде дуже нерозумно з вашого боку.

Побачили в сновидінні узвіз, ведучий в порожню барліг, – значить, в даний момент життя ви проходите смугу удач. Все складається як би само, Фортуна до вас миролюбна, і здається, що так було і буде. Чи варто говорити, що це лише здається?

Виявитися в сні в барлозі і побачити там сплячого клишоногого – до емоційно насиченого, яскравого і запам’ятовується подією у вашому житті. Пройде багато років, але цей передбачений сновидінням день і ця подія ви будете пам’ятати в деталях. Якими будуть ці спогади, позитивними або негативними, можна визначити з подальших подій сну. Якщо вдалося вийти з барлоги непоміченими, спогади будуть приємними. Якщо ж ведмідь прокинувся і кинувся на вас, події того дня ви будете кожен раз переживати з жахом. Якщо ви прокинулися, не дочекавшись розв’язки – поки ця таємниця для вас прихована.

Езотерика
Додати коментар