Сонник баклажан приснився. До чого сниться баклажан у сні бачити.

До чого сняться баклажани – сучасний сонник

Баклажан є уві сні прообразом якоїсь мети, мрії. Якщо уві сні він один, то і мета у вас буде одна, і вона буде ясною. Тому ви зможете направити всі сили в потрібне русло і досягти її.

Якщо ж вам приснилося багато баклажанів, то наяву з розстановкою пріоритетів у вас виникнуть труднощі, з-за цього є небезпека ганятися за кількома зайцями. Результат вам відомий.

Недозрілий, зелений баклажан у сні говорить про те, що ваші відносини з найближчим майбутнім партнером будуть розвиватися повільно і невизначено, і паросток вашої любові зачахне раніше, ніж увійде в силу.

Поганим знаком для любовних стосунків є і перестиглий баклажан уві сні. Він вказує на те, що ваш нинішній тандем себе повністю вичерпав і вже нічого не може дати в майбутньому вам обом.

Щось готувати з баклажанів уві сні – це порада: виховуйте в собі терплячість та витримку, і ви забудете про багатьох проблемах сьогодення.

Сон, у якому ви стурбовані вирощуванням “синеньких”, обіцяє вам везіння.

Якщо ж ці овочі ви купували на ринку, то везіння – не ваше друге ім’я. Ви також досягнете бажаного, але поту буде пролито чимало.

Езотерика
Додати коментар