Сонник автомат приснився. До чого сниться автомат у сні бачити.

Автомат, сонник Лоффа

Сам по собі автомат, як зброя, символізує для людини смертельну небезпеку, однак, розглядати його однозначно як сновидіння з цієї точки зору не варто, оскільки до будь-якого зброї, в тому числі і до автомата, різні люди мають різне ставлення. Для кого-то він дійсно є символом війни, небезпеки і горя, хтось ставиться до нього по-спортивному, як до засобу попадання в абстрактну мету, а для когось це просто прикрий джерело шуму.

Вбивати людей уві сні в бою з автомата може цілком адекватна людина, якого довели до крайньої міри люті і гніву наяву, а може і школяр, награлася в військову гру. У першому випадку сон стане відображенням нервозності сплячого і його стану підвищеної агресії, у другому – сновидіння лише проектує денні враження сновидця. Ні той, ні інший випадок не несуть в собі ніякої пророчою інформації.

Інша справа, коли автомат сниться людині в більш спокійній, з чисто зовнішньої точки зору, обстановці. Наприклад, сплячий розбирає або збирає зброю. Розбирати автомат без особливої на те потреби людині в голову не прийде, отже, мова йде про підсвідому підготовці до якогось конфлікту, протистояння. Такий сон повинен насторожувати, оскільки тут автомат вже виступає символом реальної небезпеки.

До чого сниться автомат, сонник Лонго

Стрільба з автомата уві сні віщує якісь гучні події, можливо, це буде скандал.

Якщо стріляти з автомата довелося самому сновидіцю, він сам стане причиною якихось гучних розборок, гучного з’ясування відносин, причому скандал з усього цього може вирости грандіозний.

Зламаний автомат сниться до ситуації, до якої ви опинитеся непідготовленими, а тому беззахисними.

Якщо автомат ви зламали самі, і причому навмисне – наяву ви будете намагатися довести якійсь людині чистоту своїх намірів по відношенню до нього.

Намагатися уві сні полагодити зламаний автомат – до конфлікту з начальством, ініціатором якого будете ви.

Якщо сплячий, побачивши уві сні автомат, наяву сильно закоханий – йому варто очікувати рішучих дій суперника, спрямованих на завоювання серця предмета пристрасті, або на витончену помсту.

Автомат Калашникова сниться комерсанту – означає, що слід чекати великих фінансових втрат через шахрайство боржників, особливо, якщо у сплячого цілилися з автомата.

До чого сняться автомати – сучасний сонник

Автомат у сні є проекцією чоловічої сили, впевненості, потенційної енергії і безпечної оборони.

Якщо автомат бачить жінка, вона наяву відчуває нестачу в усьому вищепереліченому.

Для чоловіка стрільба з автомата уві сні може означати невпевненість у справах або промахи в інтимних відносинах.

Займатися чищенням автомата, змащувати його – це сон-попередження, що ви очікуєте зовсім не таких труднощів, які насправді очікуються. Досі життя радувала вас, однак, насправді вона куди більш багата на різного роду труднощі і перепони.

Якщо уві сні ви чуєте стрілянину чергами, а автомата не бачите, та й обстановка для застосування зброї у вашому сні більш ніж підходить, значить, про вас пліткують, причому дуже наполегливо і дуже злобно.

У вас цілилися з автомата – такий сон говорить про те, що ви стали об’єктом чийогось пильної уваги.

Езотерика
Додати коментар