Сонник шахрай приснився. До чого сниться шахрая у сні бачити.

Якщо приснилися шахраї по соннику Цвєткова

Участь у затриманні шахрая сниться людині патріотичної, має принципову громадянську позицію. Скоро у вас буде шанс проявити ці якості наяву.

Якщо уві сні шахраєм порахували вас, то ви абсолютно не впевнені в тому, що робите. Якщо у вас є діти, то ви вступаєте в незрозуміле протиріччя здоровому глузду: здійснюєте них такі вчинки, які вам не хотілося б, щоб вони повторили.

Ви опинилися на місці присяжного засідателя і стоїте перед необхідністю винесення вердикту – готуйтеся до прийняття відповідального рішення, яке ви давно намагаєтеся або відстрочити, або перекласти відповідальність на іншого людини.

Значення сну шахрай – сонник Хассе

Якщо уві сні ви стали жертвою афериста, то вам належить стати свідком на суді. Справа буде вкрай неприємною, оскільки буде стосуватися ваших знайомих.

На ваших очах поліція, чи добрі громадяни затримали шахрая, – знайте, що щось не дуже законне, вчинене вами, також не залишиться безкарним.

Шахраєм уві сні виявився ваш добрий знайомий – у вас зіпсуються стосунки, і виною тому буде його обман.

Шахрай, шахрай, французький сонник

Аферист сниться до швидкого успіху в справах, незважаючи на перешкоди, які вам будуть лагодити.

До чого сняться аферист, шахрай – сучасний сонник

Шахрай сниться як застереження: будь-який ваш промах чи помилка можуть бути використані тими, хто хоче зайняти ваше місце.

Якщо ви спіймали у сні шахрая – наяву ви знайдете самий вдалий, а може бути, і єдино вірний варіант вирішення давно назрілої проблеми.

У ролі афериста були ви – ваш необдуманий легковажний вчинок стане причиною розриву з одним або близькою людиною.

Езотерика
Додати коментар